dijital geniş ekran flat TV

  dijital geniş ekran flat TV

  Görüntü deneyiminizi geliştirin

  Pixel Plus 2 HD, en yeni LCD teknolojisi ve masaüstü standı ile bu Philips Cineos Flat TV'nin sunduğu mükemmel görüntüleme deneyiminin keyfini çıkarın. Dijital Medya Okuyucu, USB üzerinden multimedya içeriğine tam erişim olanağı sağlar. Tüm faydaları görün

Videolar

[trigger to render Video Gallery]

Görüntüler

Cineos dijital geniş ekran flat TV

32", LCD, dahili dijital 32PF9631D/10 Benzer ürünler bul

Görüntü deneyiminizi geliştirin

Pixel Plus 2 HD ile

 • HDTV sinyallerinin yüksek kalitede görüntülenmesi için HD teknolojisine hazır

  HDTV sinyallerinin yüksek kalitede görüntülenmesi için HD teknolojisine hazır

  HD TV sinyalinin olağanüstü görüntü kalitesinin keyfini çıkarın ve HDTV yayını, Blue-ray DVD veya HDVD gibi HD (Yüksek Çözünürlük) kaynaklarına hazır olun. HD teknolojisine hazır, aşamalı taramanın ötesine geçen bir görüntü kalitesi sunan korumalı bir etikettir. Bir Yüksek Tanımlı TV sinyalinin çözünürlük ve görüntü kalitesi avantajlarını kullanabilen bir HD ekranı sunmaya yönelik olarak EICTA tarafından konmuş katı standartlara uyumludur. Hem analog YPbPr hem de DVI veya HDMI'nın sıkıştırılmamış Dijital bağlantısı için HDCP destekli evrensel bir bağlantıya sahiptir. 50 ve 60 Hz'de 720p ve 1080i sinyaller görüntüleyebilir.

 • Pixel Plus 2 HD, standart TV ve HDTV detaylarını geliştirir

  Pixel Plus 2 HD, standart TV ve HDTV detaylarını geliştirir

  Pixel Plus 2 HD, standart TV, Yüksek Çözünürlük (HD) sinyaller ve multimedya kaynaklarını benzersiz bir şekilde işler. Gelen resimdeki her piksel, çevredeki piksellerle daha iyi uyum sağlamak üzere geliştirilir, böylelikle daha doğal bir görüntü elde edilir. Sıkıştırılmış multimedya içeriğindeki pürüzler tespit edilir ve azaltılır ve görüntünün net ve bıçak keskinliğinde olması sağlanmış olur. Dijital parazit azaltma, görüntünün kusursuz bir pürüzsüzlükte bıçak keskinliğine sahip olmasını sağlar.

 • Kolay, anında multimedya oynatımı için USB Konektörü

  Kolay, anında multimedya oynatımı için USB Konektörü

  USB konnektörü, multimedya jpg, mp3 ve çoğu USB-stick ve dijital kameradaki dosyalara erişim izni verir.(USB 1.1 bellek sınıfı cihazı). USB'yi TV'nin yanındaki yuvaya takın ve fotoğraflarınıza veya müzik dosyalarınıza erişin. Bu, fotoğraflarınızı ve müziğinizi görüntülemenizi ve paylaşmanızı kolaylaştıracaktır.

 • Yüksek çözünürlüklü LCD WXGA ekran, 1366 x 768p

  En son LCD teknolojisine sahip bu WXGA ekran, 1366 x 768p piksel değerinde son derece gelişmiş bir geniş ekran HD çözünürlüğüne sahiptir. Optimum parlaklık ve üstün renk kalitesi ile birlikte, progressive scan özelliği sayesinde tamamen titreşimsiz görüntüler üretir. Bu canlı ve net görüntü, size inanılmaz bir izleme deneyimi yaşatacak.

 • DVB-T alımı için Entegre Dijital Tuner

  Entegre DVB-T tuneri, izlemek ya da kaydetmek için Dijital Global TV'lere ulaşabilmenizi sağlar. Böylelikle, ek dijital uydu alıcısına ve hatta ek kablolara ihtiyaç duymazsınız.

 • Clear LCD ile 3 ms tepki süresi ve üstün hareket netliği

  Clear LCD özelliğinin sağladığı üstün hareket netliği ile hızlı ekran hareketlerinde dahi net ve canlı görüntüler elde edilir. Taramalı arka ışık teknolojisinin yüksek yenileme oranları, hareket geçişlerininin netliğini 3 milisaniye seviyesine kadar düşürmektedir (Algılanan Bulanıklık-Köşe-Genişlik; BEW olarak ölçülmüştür). Üst kısımda daha yüksek dinamik kontrast ve daha geniş izleme açısı sağlar. Eşsiz Philips teknolojisi LCD ekranların hareket netliğini tahmin edilemeyecek, her türlü Flat ekran teknolojisinden daha yüksek bir seviyeye taşımaktadır.

 • Virtual Dolby Digital ile yaşamın gerçek sesleri

  Virtual Dolby Digital, surround ses efektlerini güçlendirmeye yönelik bir ses teknolojisidir. Ek hoparlörlere gerek olmadan Dolby Pro Logic etkisi yaratır. Televizyon izlemekten daha çok keyif alırsınız.

 • Şık tasarımlı uygun sehpası ile birlikte

  Uygun tasarımlı bir masaüstü stand ile birlikte gelir.

 • Tam dijital Yüksek Çözünürlüklü bağlantı için Çift HDMI girişi

  HDMI, kaynaktan ekrana sıkıştırılmamış dijital bir RGB bağlantısı yapar. Analog sinyale dönüştürme işlemini ortadan kaldırarak kusursuz bir görüntü sunar. Kalite kaybına uğramamış sinyal titreşimi azaltır ve daha net bir resim sağlar. HDMI, en yüksek çıkış çözünürlüğü için kaynak cihazıyla akıllı bir iletişim kurar. HDMI girişi, DVI kaynaklarıyla tam bir geriye dönük uyumluluk taşır ancak dijital audio içerir. HDMI, HDCP kopyalama koruması kullanır. 2 HDMI girişi sayesinde birden çok HD kaynağı, örneğin bir HD setüstü kutusu ve bir Blu-ray oynatıcı bağlayabilirsiniz. TV'niz HD geleceğine tümüyle hazır.

Tüm teknik özellikleri gör
 • DVB-T desteği sadece belirli ülkelerde sağlanır

En son görüntülenen ürünler

İlginizi çekebilecekler: