PerfectKolor ile 5K LCD monitör

  PerfectKolor ile 5K LCD monitör

  İnce detaylar ve netlik

  Yeni Philips 5K UHD monitörle daha önce olmadığı kadar ayrıntı görün. 14,7 milyon piksel en ayrıntılı işleriniz için keskin görüntüler sunar. PerfectKolor teknolojisi, her zaman doğru ve tutarlı renk sunar. Tüm faydaları görün

Videolar

[trigger to render Video Gallery]

Görüntüler

Brilliance PerfectKolor ile 5K LCD monitör

P Line, 68, 6 cm (27 inç), 5K UHD (5120 x 2880) 275P4VYKEB/00 Benzer ürünler bul

İnce detaylar ve netlik

UltraClear 5K UHD çözünürlük ile

 • Ultra net görseller için 5K Ultra HD (5120 x 2880) çözünürlük

  Ultra net görseller için 5K Ultra HD (5120 x 2880) çözünürlük

  İnce detaylar ve netlik için 14,7 milyon piksel. Quad HD’nin dört katı olan 5K Ultra HD çözünürlük ile şimdiye dek görmediğiniz ayrıntıları görerek mükemmel sonuçlar elde edersiniz.

 • Görüntü ve renk hassasiyeti için PLS LED geniş ekran teknolojisi

  Görüntü ve renk hassasiyeti için PLS LED geniş ekran teknolojisi

  PLS ekranlarda 178/178 derece ekstra geniş izleme açısı sağlayan gelişmiş bir teknoloji kullanılır. Böylece hemen hemen her açıdan, 90 derecelik Pivot modunda bile TV izleyebilirsiniz. Standart TN panellerden farklı olarak PLS ekranlar, size canlı renklerle olağanüstü net görüntüler sunar. Sadece fotoğraflar, filmler ve web'de gezinme için değil, aynı zamanda her zaman renk hassasiyeti ve tutarlı parlaklık gerektiren profesyonel uygulamalar için de idealdir.

 • Titreşimsiz teknolojiyle gözleriniz daha az yorulur

  Titreşimsiz teknolojiyle gözleriniz daha az yorulur

  LED arka aydınlatmalı ekranlarda parlaklığın kontrol edilme şekli nedeniyle bazı kullanıcıların ekranlarında titreşim olur. Bu durum gözün yorulmasına yol açar. Philips Titreşimsiz Teknoloji, parlaklığı düzenlemek için uyguladığı yeni çözümle daha konforlu bir izleme deneyimi için titreşimi azaltır.

 • Profesyonel renk standartları %99 AdobeRGB, %100 sRGB

  Profesyonel renk standartları %99 AdobeRGB, %100 sRGB

  Mükemmel rengi gördüğünüzde tanırsınız. Bu yeni monitörler, her açıdan zengin renkler için yüksek kaliteli harika panellere sahiptir. Renginizin profesyonel endüstri standartlarıyla (%99 AdobeRGB, %100 sRGB) uyumlu olduğunu bilirsiniz. Sıra dışı renk hassasiyeti ve fabrika renk kalibrasyonu size en baştan güven verir. Rengi altı eksenli özel renk ayarı ile standartlarınıza göre ayarlayın. PerfectKolor Teknolojisine sahip Philips monitörlerle hem zamandan hem paradan tasarruf edin.

 • Mükemmel renk geçişleri ve detaylar için 1,074 milyar renk

  Mükemmel renk geçişleri ve detaylar için 1,074 milyar renk

  Geçişler veya renk şeritleri olmaksızın mükemmel ve doğal renkler için 1,074 milyar renk ve 12 bit dahili işlemci ile 10 bit ekran, zengin renk derinliği sunar.

 • Tutarlı görüntüler için SmartUniformity

  Tutarlı görüntüler için SmartUniformity

  LCD ekranlarda parlaklık ve renkte dalgalanmalar yaygın bir sorundur. Philips SmartUniformity modu parlaklık açısından net görüntüler sağlar; bu özellik fotoğrafçılık, tasarım ve baskı için önemlidir. Renk hassasiyetini ölçen bir renkölçer ile bu mod, ortalama ışık bütünlüğünü karşılamak üzere %95 oranının üstünde kalibre edilir. Bu mod seçimi bütünlüklü ve hassas görüntüler sağlayacaktır.

 • SmartErgoBase, kullanıcı dostu ergonomik ayar yapılmasını sağlar

  SmartErgoBase, kullanıcı dostu ergonomik ayar yapılmasını sağlar

  SmartErgoBase, ergonomik ekran konforu sunan ve kabloların düzenlenmesini sağlayan bir monitör ayağıdır. Ayağın kullanıcı dostu yüksekliği, yana yatma özelliği, eğilme özelliği ve dönme açısı ayarları monitörün yorgun geçen bir günün fiziksel gerginliğini azaltacak ve maksimum konforu sağlayacak şekilde konumlandırılması için ayarlanabilir; kablo düzenleme özelliği kablolardan kaynaklanan dağınıklığı azaltır, çalışma alanını düzenli tutar.

 • İletişim kurmak ve ortaklaşa çalışmak için mikrofonlu web kamerası

  Dahili web kamerası ve mikrofon, iş arkadaşlarınızla ve müşterilerinizle görüntülü olarak haberleşmenizi sağlar. İletişim ve ortak çalışmaya yönelik bu basit çözümle hem zamanınız size kalır hem de seyahat masraflarınız azalır.

 • Multimedya için dahili stereo hoparlör

  Bir görüntüleme cihazında dahili olarak bulunan yüksek kaliteli bir çift stereo hoparlör. Modele ve tasarıma göre önden görünür veya alttan, üstten, arkadan, vb. görünmez şekilde olabilir.

 • USB 3.0 hızlı veri aktarımı ve akıllı telefonların şarj edilebilmesini sağlar

  Süper Hızlı USB 3.0, 5,0 gbit/sn aktarım oranı ile USB 2.0 standardından yaklaşık 10 kat daha hızlıdır ve veri aktarım süresini önemli ölçüde kısaltarak zamandan ve paradan tasarruf etmenizi sağlar.Daha fazla bant genişliği, süper hızlı aktarım oranları, daha iyi güç yönetimi ve genel olarak daha iyi performans sunan en son küresel standart USB 3.0, yüksek kapasiteli depolama cihazlarını kullanmanızı sağlar. Sync-N-Go teknolojisi sayesinde asla bant genişliğinin boşalmasını beklemek zorunda kalmazsınız. Geriye dönük uyumluluğa sahip olduğu için USB 2.0 cihazlara yaptığınız yatırımlar korunur.

Tüm teknik özellikleri gör
 • Akıllı tepki süresi, GtG veya GtG (BW) testlerindeki optimum değerdir.
 • BC 1.2 standardı ile hızlı şarj
 • 5120 x 2880 çözünürlük için desteklenen grafik kartından monitöre bağlanan iki adet DisplayPort kablosu gerekir.
 • Bu monitörü yalnızca aşağıda yer alan NVIDIA Grafik kartları 5120 x 2880 çözünürlükte destekler: GeForce: GTX980, Quadro: K2200, K4200, K5200.

En son görüntülenen ürünler

İlginizi çekebilecekler: