geniş ekran flat TV

  geniş ekran flat TV

  Görüntü deneyiminizi geliştirin

  Sadece üstün görüntü ve ses değil ayrıca modern bir tarz ve kaliteli tasarım sunan mükemmel bir TV. Doğal, canlı görüntüler sağlayan Dijital Kristal Netlik ve mükemmel ses kalitesi sağlayan Sanal Dolby Surround özelliklerine sahiptir. Tüm faydaları görün

Videolar

[trigger to render Video Gallery]

Görüntüler

geniş ekran flat TV

26", LCD, HD teknolojisine hazır 26PF5321/12 Benzer ürünler bul

Görüntü deneyiminizi geliştirin

Dijital Kristal Netlik ile

 • HDTV sinyallerinin yüksek kalitede görüntülenmesi için HD teknolojisine hazır

  HDTV sinyallerinin yüksek kalitede görüntülenmesi için HD teknolojisine hazır

  HD TV sinyalinin olağanüstü görüntü kalitesinin keyfini çıkarın ve HDTV yayını, Blue-ray DVD veya HDVD gibi HD (Yüksek Çözünürlük) kaynaklarına hazır olun. HD teknolojisine hazır, aşamalı taramanın ötesine geçen bir görüntü kalitesi sunan korumalı bir etikettir. Bir Yüksek Tanımlı TV sinyalinin çözünürlük ve görüntü kalitesi avantajlarını kullanabilen bir HD ekranı sunmaya yönelik olarak EICTA tarafından konmuş katı standartlara uyumludur. Hem analog YPbPr hem de DVI veya HDMI'nın sıkıştırılmamış Dijital bağlantısı için HDCP destekli evrensel bir bağlantıya sahiptir. 50 ve 60 Hz'de 720p ve 1080i sinyaller görüntüleyebilir.

 • Yüksek çözünürlüklü LCD WXGA ekran, 1366 x 768p

  En son LCD teknolojisine sahip bu WXGA ekran, 1366 x 768p piksel değerinde son derece gelişmiş bir geniş ekran HD çözünürlüğüne sahiptir. Optimum parlaklık ve üstün renk kalitesi ile birlikte, progressive scan özelliği sayesinde tamamen titreşimsiz görüntüler üretir. Bu canlı ve net görüntü, size inanılmaz bir izleme deneyimi yaşatacak.

 • Dijital Kristal Netlik, sinema benzeri, canlı görüntüler verir

  Dijital Kristal Netlik, görüntü kalitesini dijital olarak optimum kontrast, renk ve keskinlik seviyelerine göre ayarlayan ve optimize eden bir görüntü yenilikleri paketidir. Bu, sinemada olmak gibi bir şeydir.

 • Siyah ayrıntıları zenginleştiren dinamik kontrast geliştirici

  Geniş izleme açılarında bile en yüksek kontrast ve canlı görüntüye sahip olan LCD flat ekranı istiyorsunuz. Philips dinamik kontrast geliştirici, daha ayrıntılı zengin siyah seviyeleri sağlayan video işleme ve benzersiz fon ışığı kısma teknolojisini kullanmaktadır. Fon ışığı kısma özelliği, izleme açısını geliştirerek kontrastı 5 kata* kadar artırır. Yüksek kontrastlı ve canlı renklerle parlak ve gerçekçi görüntüler sunar (* ekranın türüne ve görüntünün içeriğine bağlı olarak bu faktör, 2 - 5 arasında değişir).

 • 3D tarama filtresi, keskin bir görüntü sağlamak için renkleri ayırır.

  3D tarama filtresi, seyir keyfinizi bozan renk karışması, ışık karışması ve tırtıklı kenarları ortadan kaldırmak için 3D alanında parlaklık ve renk sinyallerini daha iyi ayırır. 3D dijital tarama filtresi, renk bilgilerini siyah beyaz bilgilerinden tam olarak ayırmak ve yatay ve dikey noktaları ve bunun yanı sıra tırtırklı kenarları ortadan kaldırmak için televizyon görüntüsünde alanlar arasında bir karşılaştırma gerçekleştirir. Sonuç mükemmel netliğe sahip bir görüntüdür.

 • Sinema benzeri bir ses deneyimi için Sanal Dolby Surround

  Sanal Dolby Surround, surround ses efektlerini güçlendirmeye yönelik bir ses teknolojisidir. Arkaya ek hoparlör yerleştirmeden Dolby Pro Logic etkisi yaratır. Televizyon izlemekten daha çok keyif alırsınız.

 • Her ortama uygun kompakt ve şık tasarım

  Bu tasarım stili, her yere sığan ince ve kompakt bir görünümü vurgular.

 • TV ekranınızı farklı kanalların bir mozaiği yapın

  Çoklu Resim içinde Resim (Picture-in-Picture) modları, iki video kaynağını aynı anda resim içinde resim, yan yana veya durağan resimlerden meydana gelen mozaik görüntüsünde izlemenizi sağlar.

 • Tam dijital Yüksek Çözünürlükte bağlantı için HDMI

  HDMI, kaynaktan ekrana sıkıştırılmamış dijital bir RGB (KYM) bağlantı yapar. Analoğa sinyal çevrilmesi işlemini ortadan kaldırarak kusursuz bir görüntü sunar. Kalite kaybına uğramamış sinyalin sayesinde azaltılmış titreşim ve daha net bir resim elde edilir. HDMI, kaynak cihazıyla arasında akıllıca bir şekilde en yüksek çıkış çözünürlüğü iletişimi sağlar. HDMI girişi, DVI kaynaklarıyla tam bir geriye dönük uyumluluk taşır ancak dijital audio içerir. HDMI, HDCP kopyalama koruması kullanır.

Tüm teknik özellikleri gör

En son görüntülenen ürünler

İlginizi çekebilecekler: