SmoothTouch özellikli LCD monitör

  SmoothTouch özellikli LCD monitör

  Parlak etkileşimli ekran

  Philips SmoothTouch ekran ile harekete geçin. Dokunma, kavrama, iki parmağı yakınlaştırma, döndürme, büyütme, kaydırma gibi doğal dokunma hareketleri uygulamalarınıza hayat verir! Etkileşimli dokunmatik oyunlar daha da heyecanlı bir hal alır. Şimdi dünyayı 10 parmağınızla keşfedebilirsiniz! Tüm faydaları görün

Videolar

[trigger to render Video Gallery]

Görüntüler

Brilliance SmoothTouch özellikli LCD monitör

58, 4 cm (23 inç) 231C5TJKFU/00 Benzer ürünler bul

Parlak etkileşimli ekran

SmoothTouch özellikli

 • Doğal, akıcı dokunma yanıtı için SmoothTouch

  Doğal, akıcı dokunma yanıtı için SmoothTouch

  Akıcı yanıt için köşeden köşeye tamamen camdan üretilen bu Philips ekran, en yeni Yansıtmalı kapasitif 10 nokta dokunma teknolojisini kullanır. Windows 8 gibi işletim sistemlerinde kullanılan bu teknoloji, dokunma, kavrama, iki parmağı yakınlaştırma, döndürme, büyütme, kaydırma vb. gibi doğal dokunma hareketleri sunar. Şimdi dokunma tabanlı uygulamaların sunduğu yeni olanakları tamamen kullanabilir ve eski uygulamalarınıza hayat verebilirsiniz. 10 parmağınızla dokunarak yazı yazın veya arkadaşlarınızla heyecan dolu etkileşimli oyunlar oynayın. Okul veya iş yerindeki arkadaşlarınızla etkileşimli şekilde işbirliği yaparak verimliliğinizi ve etkinliğinizi artırın.

 • Rahat kullanım için maksimum arkaya eğilme açısına sahip SmartStand tasarımı

  Rahat kullanım için maksimum arkaya eğilme açısına sahip SmartStand tasarımı

  Bu Philips ekran şimdiye kadar mümkün olmayan çeşitli ergonomik konumlarda kullanıma olanak sağlayan maksimum eğilme açısına sahip SmartStand bileşenini kullanır. 60 dereceye yakın arkaya eğilme konumu sayesinde, şimdi ekrana doğal şekilde dokunabilir ve yazı yazabilirsiniz. Alternatif olarak dikkat gerektiren işlerinizi yaparken ekranı dik konumda oturarak kullanabilirsiniz. Yerleşik otomatik dönüş mekanizması sayesinde, bu SmartStand yüksek esneklik seviyesi sunar.

 • Görüntü ve renk hassasiyeti için IPS LED geniş ekran teknolojisi

  Görüntü ve renk hassasiyeti için IPS LED geniş ekran teknolojisi

  IPS ekranlarda 178/178 derece ekstra geniş izleme açıları sağlayan gelişmiş bir teknoloji kullanılır. Böylece ekranı hemen hemen her açıdan görebilirsiniz! Standart TN panellerin aksine, IPS ekranlar size canlı renklerle olağanüstü net görüntüler sunar. Sadece fotoğraflar, filmler ve web'de gezinme için değil, aynı zamanda her zaman renk hassasiyeti ve tutarlı parlaklık gerektiren profesyonel uygulamalar için de idealdir.

 • DisplayPort, HDMI ve VGA bağlantılarla SmartConnect

  Bu Philips ekranlar birçok bağlantı özelliğinin yanı sıra yüksek çözünürlüklü sıkıştırılmamış video ve ses içeriğinin keyfini çıkarmanıza olanak sağlayan VGA, Ekran Portu ve evrensel HDMI konektörü ile birlikte gelir. USB bağlantıları, bir yandan genel bağlantıya sahip olurken bir yandan da üstün veri aktarım hızlarına ulaşmanızı sağlar. Kullandığınız kaynaktan bağımsız olarak, bu Philips ekranın yatırımlarınızın kısa süre içinde geri dönmesini sağlayacağından emin olabilirsiniz!

 • Web kamerası ve mikrofon arkadaşlarınız ve ailenizle iletişim kurmanızı sağlar

  Net, parlak ve keskin görüntüler sunan yerleşik web kamerası arkadaşlarınız ve ailenizle sosyalleşmenize olanak sağlar. Kameranın hassas mikrofonu sesinizin net şekilde aktarılmasını sağlar. Net ve anlaşılır sesi duymak için stereo hoparlörleri kullanabilir veya özel görüşmelerinizde kulaklık takabilirsiniz. Bu basit yerleşik çözüm, kamera takma ve mikrofonun konumunu belirleme gibi zorlukları tamamen ortadan kaldırır.

 • USB 3.0 hızlı veri aktarımı ve akıllı telefonların şarj edilebilmesini sağlar

  Süper Hızlı USB 3.0, 5,0 gbit/sn aktarım oranı ile USB 2.0 standardından yaklaşık 10 kat daha hızlıdır ve veri aktarım süresini önemli ölçüde kısaltarak zamandan ve paradan tasarruf etmenizi sağlar.Daha fazla bant genişliği, süper hızlı aktarım oranları, daha iyi güç yönetimi ve genel olarak daha iyi performans sunan en son küresel standart USB 3.0, yüksek kapasiteli depolama cihazlarını kullanmanızı sağlar. Sync-N-Go teknolojisi sayesinde asla bant genişliğinin boşalmasını beklemek zorunda kalmazsınız. Geriye dönük uyumluluğa sahip olduğu için USB 2.0 cihazlara yaptığınız yatırımlar korunur.

 • 2x2 watt RMS hoparlörlerle güçlü ses

  Şimdi multimedya ve sosyal uygulamaların keyfini stereo sound ile çıkarabilirsiniz. Bu dahili hoparlörler sadece mükemmel ses sunmakla kalmaz aynı zamanda kablo kargaşasından kurtulmanıza yardımcı olur ve kıymetli masaüstü alanından tasarruf etmenizi sağlar.

Tüm teknik özellikleri gör
 • Dokunma işlevi için PC'ye USB kablosu bağlantısı gerekir. Sadece Windows 8 veya 7 gibi dokunmatik özellikli İşletim Sistemleri ve uygulamalarda çalışır.
 • Bu Philips ekranı MHL sertifikalıdır. Ancak MHL cihazınızın bağlanmadığı ya da doğru bir şekilde çalışmadığı durumlarda, MHL cihazı SSK'yi kontrol edin veya yönlendirme için doğrudan satıcınızla iletişim kurun. Cihaz üreticisi politikası çalıştırmak için özel MHL kablosu veya adaptörü satın almanızı gerektirebilir
 • İsteğe bağlı MHL sertifikalı mobil cihaz ve MHL kablo gerektirir (dahil değildir). Lütfen uyumluluk için MHL cihaz satıcınız ile kontrol edin.
 • "IPS" adı / ticari markası ve söz konusu teknolojilere ait patentler ilgili sahiplerinin mülkiyetindedir.

En son görüntülenen ürünler

İlginizi çekebilecekler: