LCD geniş ekran monitör

  LCD geniş ekran monitör

  Çok değerli ve uygun maliyetli geniş ekran

  Vista kullanımına hazır 190VW9, bütçenizi sarsan maliyetli ekstralar olmadan ve kaliteden ödün vermeden, ihtiyacınız olan basit, anlaşılır ve güvenilir geniş ekran performansını sağlar. Tüm faydaları görün

Videolar

[trigger to render Video Gallery]

Görüntüler

LCD geniş ekran monitör

19, 1" geniş, WXGA+ 190VW9FB/62 Benzer ürünler bul

Çok değerli ve uygun maliyetli geniş ekran

 • Enerjide verimlilik ve düşük güç tüketimi için Energy Star

  Enerjide verimlilik ve düşük güç tüketimi için Energy Star

  Energy Star etiketli ev elektrik ürünleri, daha az enerji harcamak üzere tasarlanmışlardır -çevre kirliliğini azaltırken paradan tasarruf etmenizi sağlarlar. Energy Star uyumlu ürünler bekleme modundayken 1 watt'tan daha az güç harcarlar. Bir Energy Star ortağı olarak, Philips enerjide verimlilik için Energy Star yönergelerini karşılayan ürünler geliştirir. Bu, yenilikçi bir şekilde tasarlanmış bekleme devresi ve yüksek verimlilikte malzemeyle üretilmiş bileşen seçimiyle ulaşılan düşük bekleme modu güç tüketimiyle sağlanır.

 • sRGB, ekrandaki ve yazıcı çıktılarındaki renklerin aynı görünmesini sağlar

  sRGB, ekrandaki ve yazıcı çıktılarındaki renklerin aynı görünmesini sağlar

  sRGB, ekranınızda gösterilen ve çıktılarınızda bulunan renklerin en iyi şekilde eşleşmesini sağlayan bir endüstri standardıdır.

 • Geniş ekran LCD monitörde kaydırma gerekmeden daha fazla içerik görüntülenir

  Bu geniş ekran tasarımı, daha fazla bilginin görüntülenmesini sağlayan daha geniş bir en-boy oranına sahiptir.

 • 5 ms hızlı tepki süresi

  Açma-Kapama tepki süresi, sıvı kristal hücrenin aktif (siyah) konumdan aktif olmayan (beyaz) konuma geçmesi ve tekrar aktif (siyah) konuma geri dönmesi için gereken süredir. Milisaniye cinsinden ölçülür. Ne kadar hızlı olursa o kadar iyidir: Daha düşük tepki süresi, daha hızlı aktarım anlamına gelir ve bu nedenle metin ve görüntü aktarımında resim gölgeleri daha az görünür hale gelir. Açma-Kapama tepki süresi belge, grafik ve fotoğraf gibi içeriklerin görüntülenmesinde önemli bir ölçüttür.

 • Windows Vista kullanımına hazır

  Vista kullanımına hazır Philips monitörler, eğlence deneyiminizi, verimliliğinizi artırmak ve evinizdeki, ofisinizdeki bilgisayar deneyiminizi kontrol etmenize yardımcı olmak, iş veya oyun için bilgi görüntüleme, bulma ve düzenleme işlemlerini hızla, verimli ve kolay bir şekilde gerçekleştirmek için tasarlanmış, görsel olarak gelişmiş ve yüksek sistem gereksinimleri olan bu yeni Windows işletim sistemini canlı ve heyecan verici bir şekilde görüntülemeye hazırdır.

 • Çevre koruması için RoHS standartlarıyla uyumlu

  Philips ekran ürünleri, çevreye zarar verebilecek kurşun ve diğer zehirli maddelerin kullanımını sınırlandıran Tehlikeli Maddelerin Kısıtlanması (RoHS, Restriction of Hazardous Substances) standartlarına uyumlu olarak tasarlanmış ve üretilmişlerdir.

 • Ekran sizin için ideal izleme açısına göre yatırılabilir

  Ayarlanabilir eğim, ideal izleme açısı için kişiye özel konumlandırma elde etmek ve bilgisayar başında uzun saatler boyunca çalışan kişilere daha fazla rahatlık sağlamak amacıyla ekranın tabanı üzerinde arkaya ve öne doğru hareketidir.

 • Dahili güç kaynağı, harici adaptör kullanılması gereğini ortadan kaldırır

  Dahili güç kaynağı, ekran gövdesinin içine yerleştirilmiş ve hantal harici güç adaptörlerinin yerini alan bir güç adaptörüdür.

 • Daha fazla güvenlik için Kensington hırsız kilidi

  Hırsızlığa karşı ek koruma amacıyla bir kilitleme cihazıyla birlikte ekranın sabit bir eşyaya bağlanmasını sağlayan, ekran çerçevesinde yer alan küçük yuvalar.

Tüm teknik özellikleri gör

En son görüntülenen ürünler

İlginizi çekebilecekler: