• Peşin fiyatına 9 taksit

 • Tüm siparişlerde kargo bedava!

 • 2 yıl garanti

1
0

Sepetim

Alışveriş sepetinizde ürün bulunmuyor.

  Her zaman yardıma hazırız!


  Ürününüze ait SSS’ler, kullanım kılavuzları ve ipuçlarını bulun:​

  Model numaramı nereden bulabilirim?
  Dikkat icon
  Teknik bir sorun nedeniyle sipariş onay e-postasının size ulaşması biraz gecikebilir. 48 saat içinde onay almazsanız lütfen bizimle iletişime geçin.
  Dikkat icon
  Teknik bir sorun nedeniyle kargo onayı size ulaşmayabilir. Bu sorunu mümkün olan en kısa sürede çözmek için çalışıyoruz. Ancak siparişiniz şu an düzgün şekilde işleniyor ve beklenen teslimat süresi içinde elinizde olacak.
  Dikkat icon
  Sistemlerimizdeki teknik alt yapı ve geliştirme çalışmaları nedeniyle normal teslimat sürelerinde 2-3 gün arasında gecikme yaşanabilir. Siparişinizin en kısa zamanda size ulaşması için elimizden geleni yapıyoruz. Siparişiniz kargoya verildikten sonra size bir e-posta gönderilecek.
  Dikkat icon
  Şu anda çok fazla çağrı alıyoruz. Daha uzun süre hatta beklemeniz gerekebilir. Lütfen başka bir zaman aramayı deneyin. Verdiğimiz rahatsızlıktan dolayı özür dileriz.
  Dikkat icon
  Yoğunluk sebebiyle geri ödemelerin işlenmesi şu an için normalden daha uzun sürüyor. Talepleri en kısa sürede işleme almak için elimizden geleni yapıyoruz. İşlem tamamlandığında bir onay e-postası gönderilecek.
  Dikkat icon
  Planlı bir bakım nedeniyle bir süreliğine web sitemizden ürün satın alamayabilirsiniz. Bu sorunu mümkün olan en kısa sürede çözmek için çalışıyoruz ve verdiğimiz rahatsızlıktan dolayı özür diliyoruz. Bu sırada diğer perakende satış mağazalarından ürünlerimizi satın alabilirsiniz.
  Dikkat icon
  Planlı bir bakım nedeniyle geçici bir süreliğine sipariş onay e-postasının size ulaşması biraz gecikebilir. Bu, siparişinizin işlenmesini ve teslimatını etkilemeyecektir. 48 saat içinde sipariş onayı almadıysanız lütfen bizimle iletişime geçin.
  Dikkat icon
  Bakım çalışması nedeniyle sepetinize ürün eklemek geçici olarak mümkün değildir. Bu sorun, mümkün olan en kısa sürede çözülecektir. Sizi tekrar görmeyi umuyoruz.
  Dikkat icon
  Teknik bir sorun nedeniyle bir süreliğine web sitemizden satın aldığınız ürünler için [PAYMENT_METHOD] ile ödeme yapamayabilirsiniz. Bu sorunu mümkün olan en kısa sürede çözmek için çalışıyoruz ve verdiğimiz rahatsızlıktan dolayı özür diliyoruz. Bu sırada başka bir ödeme yöntemi kullanabilir veya diğer perakende satış mağazalarından ürünlerimizi satın alabilirsiniz.
  Dikkat icon
  Philips uyku apnesi terapi sistemleri ve ventilatör cihazları hakkındaki saha güvenlik bildirimine ulaşmak için www.philips.com/src-update sitesini ziyaret edebilirsiniz.

  Konuya göre göz at

  Orijinal Philips yedek parça ve aksesuar seçeneklerimizden ihtiyacınız olanı bulun.
  Belirli ürünler için genişletilmiş garanti, promosyonlar ve desteğe kolay erişim.
  Ürününüzün garanti politikasını, süresini ve koşullarını kontrol edin.
  Servis ve onarım seçeneklerimiz hakkında daha fazla bilgi edinin.

  Ürüne göre göz at

  Aradığınız yanıtı bulamıyor musunuz? Destek ekibimiz size yardımcı olmak için burada.

  Sitemiz Microsoft Edge, Google Chrome veya Firefox'un en son sürümüyle en iyi şekilde görüntülenebilir.