1
Televizyonlar

Philips Smart TV

Sevmek için daha fazla neden

Favori Smart TV'miz

7304 4K LED Android TV

İçeriğin kontrolü sizde  


• Google Play Store ve Philips uygulama galerisi. Sevmek için daha fazla neden

• Yapay Zeka ile sesli kontrol. Dahili Google Asistan. Alexa ile çalışır

Bulun. İzleyin. Oynayın.


İstediğiniz içeriğe kolayca erişin.

 

Philips Smart TV'niz istediğiniz içeriğe istediğiniz zaman erişmenizi sağlar. Sade ve düzenli menüler, favori uygulamalarınızı bulup en yeni orijinal Netflix içeriklerinden Spotify çalma listelerinize kadar en sevdiğiniz filmler, diziler, oyunlar ve müziklerle erişmenizi kolaylaştırır.

Sesle etkinleştirilen TV uzaktan kumandası | Smart TV uzaktan kumandası

Dahili Google Asistan*


Philips Android TV™'nizi sesinizle kontrol edin

 

Netflix izlemek veya hava durumunu öğrenmek mi istiyorsunuz? TV'nize söyleyin. İzlediğiniz içerik kesintiye uğramadan hava durumunu öğrenebilirsiniz. Hatta Google Asistan ile uyumlu tüm akıllı ev cihazlarını kontrol edebilirsiniz. Işıkları karartmak için koltuğunuzdan kalkmanıza gerek yok.

Google cast Philips TV | Dahili Google Chromecast özellikli TV

Dahili Chromecast™


Akıllı cihazınızdan Smart TV'nize

 

Dizüstü bilgisayarınız veya akıllı cihazınızdan Philips Android TV'nize kablosuz film, müzik ve içerik akışı gerçekleştirin. Netflix ve YouTube da dahil olmak üzere akış özellikli yüzlerce uygulamadan içerik akışına başlamak için akıllı cihazınızdaki Chromecast simgesine dokunun.

Philips TV Alexa

Amazon Alexa ile çalışır*


Sesinizle kontrol edin

 

TV kumandasını aradığınız günler sona erdi. Şimdi Philips Android TV'nizi Amazon Echo gibi Alexa uyumlu cihazlarla kontrol etmek için sesinizi kullanabilirsiniz. Alexa ile TV'nizi açın, kanalı değiştirin, oyun konsolunuza geçin ve daha fazlasını yapın.

Philips Android TV oyun modu

Daha büyük bir boyutta oynayın


Oyuna kendinizi kaptırın

 

İster indirin ister akış gerçekleştirin, Philips Smart TV sizi oyun evreninin içine çeker. Sezgisel menüler, sevdiğiniz oyunları bulmanızı ve yeni klasikleri keşfetmenizi kolaylaştırır. Ambilight oyun modu aksiyona boyut katar.  

* Google Asistan, Android O (8) veya üzeri işletim sistemine sahip Philips Android TV'lerde kullanılabilir. GA, belirli dillerde ve ülkelerde mevcuttur ve başlangıçta İngilizce-BK, Almanca-DE ve Fransızca-FR dilleri desteklenir. Desteklenen diller/ülkeler listesine zaman içinde eklemeler yapılacaktır. En güncel dil ve ülke desteği listesi için lütfen müşteri hizmetleri ile iletişime geçin.
*Amazon, Alexa ve ilgili tüm logolar Amazon.com, Inc. veya iştiraklerinin ticari markalarıdır.

En iyi Philips Android TV'ler

En iyi Philips Saphi Smart TV'ler

  Philips TV hakkında daha fazla bilgi    

Ambilight
Sevdiğiniz içeriklerin tadını çıkarın

OLED TV
Son derece gerçekçi

Soundbar'lar
Heyecan verici anlar için