1
0

Sepetim

Alışveriş sepetinizde ürün bulunmuyor.

  • Peşin fiyatına 12 taksit

  • Tüm siparişlerde kargo bedava!

  • 2 yıl garanti

  Ürünler

  OneBlade Pro

  Düzeltin, şekillendirin, tıraş edin, Tüm sakal uzunlukları için, 9 uzunluk ayarına sahip hassas tarak, Şarj edilebilir, ıslak ve kuru kullanım QP6505/20

  Sıkça Sorulan Sorular

  Philips OneBlade bıçaklarını ne zaman değiştirmeliyim?

  Philips OneBlade'in bıçaklarını ne zaman değiştirmeniz gerektiğini merak ediyorsanız sorunuzun cevabını burada bulabilirsiniz.

  OneBlade bıçakları için değiştirme göstergesi

  Diğer bıçaklarda olduğu gibi OneBlade'inizin bıçakları da zamanla körelir. Bu durum, kılların daha fazla çekilmesine ve kesme performansının düşmesine neden olabilir. Bu nedenle bıçakları düzenli olarak değiştirmeniz önemlidir.

  Bıçakları her dört ayda bir değiştirmenizi öneririz. Ancak bu durum, kullanıma ve kıl tipine bağlı olarak değişiklik gösterir. Kıllarınız çok kalınsa veya OneBlade'i çok sık kullanıyorsanız bıçakları dört aydan önce değiştirmeniz gerekebilir. Daha az sıklıkta kullanıyorsanız bıçaklar çok daha uzun ömürlü olur.

  OneBlade, bıçak aşınma göstergesi ile donatılmıştır. Bu, bıçağı kullandıkça üzerinde yeşil bir işaret göreceğiniz anlamına gelmektedir. Bu işaret, yan kısımlardaki oklarla da belirtilmektedir. Bu işaret tamamen yeşil renge döndüğünde yeni bir bıçak almanız gerektiğini belirtir.

  Philips OneBlade'inize yeni bıçaklar satın almak için web sitemizi ziyaret edin.

  Philips-OneBlade-Bıçak-aşınma-göstergesi

  Bu sayfadaki bilgiler aşağıdaki modeller için geçerlidir: QP6505/20 , QP2520/30 , QP2510/11 , QP210/50 , QP220/50 , QP2520/20 . Daha çok Daha az

  Aradığınız bu değil mi?

  Sorunuza cevap verildi mi?

  Verilmediyse bizimle iletişime geçin.