• Tüm siparişlerde kargo bedava!

 • 2 yıl garanti

0

Sepetim

Alışveriş sepetinizde ürün bulunmuyor.

  Philips Destek

  Philips katı meyve sıkacağımla hangi ürünlerin suyunu sıkabilirim?

  Yayınlandı 15 Eylül 2023
  Philips Katı Meyve Sıkacağınızla hangi ürünlerin suyunu sıkabileceğinizi öğrenmek istiyorsanız aşağıdaki makaleyi okuyun ve ilham verici tarifler için NutriU uygulamasını http://www.philips.com/NutriU adresinden indirin.
   

  Genel ipuçları ve püf noktaları

  • ​​​Taze meyve ve sebzeler kullanın, bunlar daha fazla su içerir.
  • Vişne, erik, şeftali vb. meyvelerin çekirdeklerini çıkarın. Karpuz, elma ve üzüm gibi meyvelerin içini veya çekirdeklerini çıkarmanız gerekmez.
  •  Yalnızca portakal, ananas, kivi, kavun, nar ve pişmemiş pancar kabukları gibi yemek istemediğiniz kalın kabukları soyun. Narenciye sıkarken, acı bir tat verdiği için beyaz ince kabuğu da soyun.
  • Örneğin marulun yaprakları ve yaprak sapları da katı meyve sıkacağında işlenebilir. Yapraklı yeşilliklerin suyunu en iyi şekilde çıkarmak için sıkma işleminden önce yeşillikleri bir araya getirin ve elma veya havuç gibi sert gıdalarla birlikte sıkın.
  • Elma suyunun yoğunluğu, kullandığınız elma türüne bağlıdır. Elma ne kadar sulu olursa suyunun kıvamı da o kadar sıvık olur. Tercih ettiğiniz türde meyve suyu üretecek bir elma türü seçin.

  Santrifüjlü Katı Meyve Sıkacakları ile sıkılabilecek ürünler

  Neredeyse her türlü meyve, sebze veya yapraklı yeşillikleri sıkabilirsiniz. Ananas, pancar, kereviz sapı, elma, salatalık, havuç, ıspanak, kavun, portakal ve üzüm santrifüjlü katı meyve sıkacağında işlenmeye özellikle uygundur.

  Şeker kamışı, muz, mango ve avokado gibi çok sert, lifli veya nişastalı meyve veya sebzeler bu cihazda sıkmak için uygun değildir. Bunun yerine blender kullanın.
   
  meyve sıkma
  Play Pause

  Yavaş Sıkım Katı Meyve Sıkacakları ile sıkılabilecek ürünler

  Neredeyse her türlü meyve, sebze veya yapraklı yeşillikleri sıkabilirsiniz. Katı meyve sıkacağı özellikle kırmızı meyveler, domates, ıspanak, ananas, nar, kereviz sapı, portakal ve elma, armut, üzüm, havuç, salatalık gibi malzemeler için uygundur.

  Ayrıca, muzlu süt veya badem sütü gibi özel tarifler (bkz. tarif kitabı veya NutriU Uygulaması) için muz, mango, avokado ve hatta badem gibi nişastalı malzemelerin ve sağlıklı yeşil meyve suları için buğday çimi ve yaprakların suyunu sıkabilirsiniz.

  Katı meyve sıkacağı, şeker kamışı gibi çok sert malzemeleri işleyemez.
  Yavaş sıkım katı meyve sıkacakları
  Play Pause

  NutriU Uygulamasından ilham alın

  İlham verici meyve suyu tarifleri için NutriU uygulamamızı indirin (ülkenizde varsa).

  Daha fazla bilgi için http://www.philips.com/NutriU adresini ziyaret edin.

  Yukarıdaki çözümler yardımcı oldu mu? Yardımcı olmadıysa daha fazla yardım için bizimle iletişime geçin.
   
  Philips ile iletişim

  Size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız

  Başka bir şey mi arıyorsunuz?

  Tüm Philips Destek seçeneklerini keşfedin

  Sitemiz Microsoft Edge, Google Chrome veya Firefox'un en son sürümüyle en iyi şekilde görüntülenebilir.