• Tüm siparişlerde kargo bedava!

 • 2 yıl garanti

0

Sepetim

Alışveriş sepetinizde ürün bulunmuyor.

  Philips Destek

  Philips Epilatör cihazımın aparatları nasıl kullanılır?

  Yayınlandı 6 Ocak 2023
  Philips Epilatörünüz farklı aparatlarla birlikte gelebilir. Epilatörü bikini bölgeniz gibi bölgelerde epilasyon yapmak için kullanabilirsiniz. Epilasyon, özel bölge (dış dudakların dış ve iç kısmı) için uygun değildir; düzelticiyi veya tıraş makinesini sadece birlikte verilen tarakla kullanmanızı öneririz. En iyi epilasyon deneyimi için bu aparatları nasıl kullanacağınızı buradan öğrenin.

  Aparatları değiştirme

  Bazı aparatlar, epilatör başlığının üzerine yerleştirilebilir. Diğerleri için öncelikle epilatör başlığını çıkarmanız ve ardından yeni başlığı epilatörün gövdesine takmanız gerekir. "Klik" sesi duyana kadar epilatörün gövdesine takmanız yeterlidir. 
   

  Tıraş başlığı

  Epilatörünüzün tıraş başlığını bacaklarınızı, koltuk altlarınızı ve bikini bölgenizi tıraş etmek için kullanabilirsiniz. En iyi sonucu almak için cihazı tüylerin uzama yönünün tersine hareket ettirin ve başlığın cildinize tamamen temas ettiğinden emin olun.

  Tıraş başlığını özel bölgede (dış dudakların dış ve iç kısmı) kullanırken, düzeltme tarağını tıraş başlığına taktığınızdan emin olun.

  Koltuk altlarınızı tıraş ederken koltuk altı bölgesini germek için kolunuzu başınızın arkasına yerleştirip farklı yönlerde çıkan tüm tüyleri almak için cihazı yukarıdan aşağı ve soldan sağa hareket ettirin.

  Optimum kesme ve kayma performansı elde etmek için tıraş ünitesini her kullanımdan sonra temizlemenizi ve folyoyu her 12 ayda bir veya folyo, beklediğiniz tıraş ya da düzeltme sonuçlarını vermemeye başladığında değiştirmenizi öneririz. Folyoyu her zaman orijinal Philips folyoyla değiştirin. Ürününüzü güvenli bir şekilde saklayın ve bir kapak veya tarak takarak folyoyu dış basınçtan veya darbelerden koruyun.
  Philips Epilatör tıraş başlığı

  Düzeltme tarağı aksesuarı

  Bikini bölgeniz gibi ulaşılması zor bölgeleri düzeltmek için epilatörünüzle birlikte verilen düzeltme tarağı aksesuarını kullanabilirsiniz.
  Philips Epilatör düzeltme başlığı

  Verimlilik başlığı aksesuarı

  Verimlilik başlığı veya cilt germe aparatı, acıyı azaltmak için epilasyon sırasında cildinizin gergin kalmasına yardımcı olur.
  Philips Epilatör verimlilik başlığı

  Bikini bölgesi düzeltme başlığı

  Bu aksesuar, bikini bölgesi gibi hassas bölgelerde kullanılabilir. Kompakt tasarımı sayesinde kullanımı kolaydır.
  Philips epilatör bikini bölgesi düzeltme başlığı

  Hassas bölge başlığı aksesuarı

  Üst dudak, bikini bölgesi ve koltuk altı gibi hassas bölgelerin epilasyonu için hassas bölge başlığını epilasyon başlığına takın. Başlığın açıklığı daha nazik ve hassas olacak şekilde optimize edilmiştir, böylece sadece daha küçük bölgelerde epilasyon yapabilirsiniz.

  Hassas bölge başlığını kullanırken bile epilasyon, özel bölge (dış dudakların dış ve iç kısmı) için uygun değildir. Özel bölgeler için düzeltici/tıraş makinesini her zaman sadece tarakla kullanmanızı tavsiye ederiz.
   
  Philips Epilatör hassas bölge başlığı

  Vücut peeling fırçası başlığı

  Vücut peeling fırçası, cildi ölü hücrelerden temizler. Cildi pürüzsüzleştirerek epilasyonun daha kolay ve daha acısız olmasını sağladığı için epilasyondan önce kullanılmalıdır.

  Vücut peeling fırçasını epilatöre takmak için öncelikle epilasyon başlığını çıkarmanız gerekir. Ardından, vücut peeling fırçasını bağlantı ünitesine takarak üniteyi cihazın tutma yerine takın.

  Vücut peeling fırçasını haftada 2-3 kez kullanıyorsanız fırçayı 3 ayda bir değiştirin. Bu yedek parçayı web sitemizden satın alabilirsiniz.
   

   
  Philips Epilatör Vücut Peeling fırçası

  Peeling eldiveni

  Bazı epilatör modellerinde, ölü hücre temizlemek için naylon bir eldiven de bulunur.

  Epilasyon öncesinde bu eldiveni tüy foliküllerinizin çevresindeki ölü deriyi temizlemek için kullanabilirsiniz. Bu, cildinizin yumuşak ve pürüzsüz olmasını sağlar ve tüy alma işlemini kolaylaştırır.  

  Eldiveni kullanmak için önce ıslatın. İsterseniz üzerine birkaç damla vücut yıkama veya ovma losyonu dökün. Hafifçe baskı uygulayarak dairesel hareketlerle cildinize eldiven ile masaj yapın.

  Masaj başlığı

  Bazı modellerde, epilasyon hissini kolaylaştırmak için bir masaj başlığı da bulunmaktadır. 

  Epilatörünüzle birlikte verilen aparatlar modele göre değişiklik gösterebilir. Epilatör modelinizin aparatları hakkında doğru bilgi edinmek için kullanım kılavuzunuza başvurun veya daha fazla yardım almak için bizimle iletişime geçin. 
   
  Masaj başlığı
  Philips ile iletişim

  Size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız

  Başka bir şey mi arıyorsunuz?

  Tüm Philips Destek seçeneklerini keşfedin

  Sitemiz Microsoft Edge, Google Chrome veya Firefox'un en son sürümüyle en iyi şekilde görüntülenebilir.