1
Ürünler

Viva Collection Airfryer

Az yağ ile kızartma makinesi, Çok Amaçlı Pişirici, Siyah, 800 g HD9220/20

Sıkça Sorulan Sorular

Philips Airfryer cihazımla ne kadar miktarda yemek hazırlayabilirim?

Philips Airfryer cihazınız, sepet üzerindeki 'MAX' işaretine kadar doldurulabilir. Ancak MAX miktarı, hazırlamak istediğiniz yemeğin türüne ve Philips Airfryer cihazınızın boyutuna göre değişir. Aşağıdaki bölümde bu konuyla ilgili daha fazla bilgi bulabilirsiniz.

Patates ya da kızartma

Philips Airfryer cihazınızın sepeti, 800 grama kadar evde hazırlanmış kızartmalık patates ya da 700 grama kadar dondurulmuş kızartmalık patates alabilir. Bu da dört kişilik bir aile için yeterlidir. Sepetin içine fazla miktarda yiyecek konursa elde edilen sonuç düzgün olmayabilir. Bir seferde hazırlanabilecek patates kızartmaları için en uygun miktar, hem evde hazırlanmış hem de dondurulmuş patatesler için 500 gramdır.

Küçük atıştırmalık

Airfryer cihazınızda tek seferde 500 grama kadar küçük atıştırmalık kızartabilirsiniz.

Büyük atıştırmalıklar, kırmızı et ya da beyaz et

Philips Airfryer cihazınızda sepetin tabanına bir sıra atıştırmalık yerleştirebilirsiniz. Sıcak havanın yiyeceklerin arasında dolaşabilmesini sağlamak için sepetin alt kısmının tamamen kapalı olmadığından emin olun.

İçi doldurulmuş sebzeler, içi dolu hamur ürünleri veya hassas yiyecekler

İçi doldurulmuş sebzeler, içi dolu hamur ürünleri ya da diğer hassas yemekleri hazırlamak istediğinizde, bunları Airfryer cihazınızın sepetinin tabanına bir sıra halinde yerleştirin. Bir maşayla çıkarabilmeniz için yiyeceklerin arasında yeterli boşluk bıraktığınızdan emin olun.

Kek, kiş, muffin veya ekmek

Çapı 16 cm olan bir fırın tepsisi kullanın. Sıcak havayla pişirme esnasında hamur kabaracağından, fırın tepsisini ya da pişirme kabını yarısından fazla doldurmayın. Tepsiye ya da pişirme kabına çok fazla hamur koyarsanız kabaran hamur Airfryer cihazınızın ısıtma ünitesine değebilir ve hamurun üst kısmı yanabilir.

Philips Airfryer XXL cihazınızda hazırlayabileceğiniz yemek miktarı

Philips XXL cihazınızda hazırlayabileceğiniz yemek miktarını görmek için lütfen örneklere ve aşağıdaki videoya bakın:

  • 1,4 kg donmuş patates kızartması veya
  • 1,4 kg bütün tavuk ve 6 orta boy patates.
Play Pause

Bu sayfadaki bilgiler aşağıdaki modeller için geçerlidir: HD9220/20 , HD9225/50 , HD9225/51 , HD9220/21 , HD9220/40 . Daha çok Daha az

Aradığınız bu değil mi?

Sorunuza cevap verildi mi?

Verilmediyse bizimle iletişime geçin.