• Peşin fiyatına 3 taksit

 • Tüm siparişlerde kargo bedava!

 • 2 yıl garanti

0

Sepetim

Alışveriş sepetinizde ürün bulunmuyor.

  Philips Destek

  Philips OneBlade ile sakalımı nasıl düzeltirim?

  Yayınlandı 10 Ocak 2023
  Philips OneBlade'i sakalınızı tıraş etmek, düzeltmek ve sakalınıza şekil vermek için kullanabilirsiniz. Sakalınızı düzeltmeden önce cildinizin temiz ve kuru olduğundan emin olun. OneBlade'inizle sakalınızı nasıl düzeltebileceğinizi öğrenmek için okumaya devam edin.

  OneBlade için düzeltme talimatları

  OneBlade'iniz sakalınızı farklı uzunluklarda düzeltmenizi sağlayan farklı düzeltme taraklarıyla birlikte gelir.
  1. Tarağı dişleri yukarı bakacak şekilde bıçağa yerleştirin.
  2. OneBlade'inizi açın ve cildinize yerleştirin.
  3. Eşit bir görünüm elde etmek için düzeltme tarağının cildinizle tamamen temas ettiğinden emin olun. En iyi sonuçları elde etmek için kıllarınızı tarak dişlerinin yönünde düzeltmeye başlayın ve cihazı uzama yönünün tersine doğru hareket ettirin.
  4. Düzeltme işlemi bittiğinde OneBlade'i kapatın ve kenarlarından tutup çekerek tarağı çıkarın. Her kullanımdan sonra cihazınızı temizleyin. Hasar görmemesi için bıçağı hafif hareketlerle kullanın ve bir yüzeye vurmayın.
  Not: Düzeltme taraklarının adedi ve türü OneBlade modeline göre değişebilir. Özel talimatlar için her zaman dijital kullanım kılavuzunuzu kontrol edin veya bizimle iletişime geçin.
  OneBlade ile düzeltme

  OneBlade Pro için düzeltme talimatları

  OneBlade Pro, kıllarınızı farklı uzunluklarda düzeltmenizi sağlayan hassas düzeltme tarağıyla birlikte gelir. Farklı ayarları kullanmaya alışmak için en uzun ayarla başlamanız ve tercih ettiğiniz uzunluğu bulana kadar ayarı kademeli olarak düşürmeniz önerilir.

  Hassas düzeltme tarağıyla düzeltmek için:
  1. Yerine oturma sesini duyana kadar hafifçe baskı uygulayarak tarağı bıçağa takın.
  2. Kıl uzunluğu ayarı tekerleğini döndürerek istediğiniz kıl uzunluğunu seçin. Ayarlar milimetre cinsindendir ve kullandığınız OneBlade Pro modeline bağlı olarak 0,4 mm ile 9 mm veya 10 mm arasında değişiklik gösterebilir.
  3. OneBlade Pro'nuzu açın ve tarağın ön kısmının cildinizle tamamen temas ettiğinden emin olarak cihazı yüzünüze yerleştirin. Bıçağı kılların uzama yönünün tersine doğru, uzun hareketlerle kullanarak yüz kıllarınızı düzeltmeye başlayın. Tüm kıllar aynı yönde uzamadığından en iyi sonuçları elde etmek için OneBlade Pro'yu farklı yönlerde hareket ettirmeyi deneyebilirsiniz.
  4. Düzeltme işlemi bittiğinde OneBlade Pro'nuzu kapatın. Ardından arka kısmını tutma yerinden çekip bıçaktan kaydırarak tarağı çıkarabilirsiniz.
  Her kullanımdan sonra aparatları ve cihazı temizlemeyi unutmayın ve temizlerken bunları sert bir yüzeye vurmayın. 
  Philips OneBlade Pro ile düzeltme

  5'i 1 arada ayarlanabilir tarakla düzeltme

  OneBlade'inizin ayarlanabilir tarağı sakalınızı ve bıyığınızı 1 mm ile 5 mm arasındaki uzunluklarda düzeltmenizi sağlar. Kadran üzerindeki her sayı, düzeltme işleminden sonra kalan kıl uzunluğunu milimetre cinsinden gösterir. 
   
  Tarağı OneBlade'inizin bıçağına takın ve yerine oturduğundan emin olun. En iyi sonuçları elde etmek için kılları uzama yönünün tersine doğru düzeltin ve tarak dişlerinin düz kısmının cildinize temas ettiğinden emin olun. Daha fazla rehberlik için aşağıdaki resme bakın.
   
  OneBlade 5'i 1 Arada Ayarlanabilir Tarak
  Philips ile iletişim

  Size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız

  Başka bir şey mi arıyorsunuz?

  Tüm Philips Destek seçeneklerini keşfedin

  Sitemiz Microsoft Edge, Google Chrome veya Firefox'un en son sürümüyle en iyi şekilde görüntülenebilir.