Perakende Satış

Alışveriş deneyimine sihirli bir dokunuş katın

 

Mağazanızı üstün perakende deneyimi sunacak şekilde dönüştürerek yeniliğe katılın. Son derece etkileyici ekranlarımız tüm gözleri üzerine çeker ve alışveriş deneyimine interaktif bir boyut kazandırır. Ultra parlak ekranlarımız dinamik içeriklerle mağazanızın vitrinlerini aydınlatır. İlgi çekici video duvarlarımız ise hikayenizi muhteşem bir şekilde yansıtır. Üstelik Studio TV ile hem çocukları hem de ebeveynleri memnun edebilirsiniz!

Perakende avantajları:

✔  Daha yüksek etkili promosyonlarla müşterilerin ilgisini çekin

✔  Marka odaklı deneyimlerle bağlılık oluşturun

✔  Mağazada kullanacağınız yüksek çözünürlüklü ekranlarla hedef kitlenize ulaşın

✔  Kişiselleştirilmiş, interaktif alışveriş deneyimleri sunmaya hazır olun

✔  Kendi başınıza hedef odaklı promosyon tasarımları ve harici veri tabanları oluşturun

✔  Güçlü dijital ekran ağları oluşturmak için makineler arası iletişimden yararlanın

Önerilen modeller

Philips
Avantajı


En yeni uygulamalar, bağlantı olanakları ve interaktif özelliklerle dijital dünyayı alanınıza taşıyan Philips ekranlar, perakende pazarında başarılı olmanız için özel olarak tasarlanmıştır.

Android
 

Diğerlerinden daha akıllı, daha hızlı ve daha sezgisel bir perakende satış alanı oluşturun. Android işletim sistemine sahip Philips ekranlar, dijital dünyayı mekanınıza taşır. Sonsuz dijital uygulama ve içerikler ile fiziksel ürünleri birleştirerek bir taşla iki kuş vurmanızı sağlar.

Ambilight
 

Philips Ambilight ile her şey daha güzel. Duvarlarınızı dinamik renklerle dolduran sofistike ambiyans aydınlatmasının kullanıldığı mükemmel bir ortamla daha fazla müşterinin dikkatini çekin.

UltraBright
 

Her ortamda dilediğiniz miktarda aydınlatma. Philips UltraBright; parlak, canlı renkler ve kontrast ile ekranınızın harika görseller görüntülemesini sağlar. Üstün görünürlüğü ve daha net görüntü kalitesi sayesinde içeriklerinizin ve müşterilerinizin karşısında gün ışığının bile şansı yok.

Ultra Dar Çerçeveler
 

Philips Profesyonel Ekranların hareketli tasarımıyla daha büyük etki yaratın. Ultra dar çerçeveler ve gelişmiş yerleşim çözümleriyle içerikler daha büyük ve göz alıcı görünür. Neredeyse çerçevesiz tasarımıyla istediğiniz boyutta kusursuz video duvarı yapılandırması oluşturun.

 

Bize ulaşın


Daha fazla bilgiye mi ihtiyacınız var? Size yardımcı olmak için buradayız.