Pratik ve Kullanışlı Philips Ürünleriyle Yazın Tadını Çıkarın

Mayıs 4, 2012

Hayatı kolaylaştırmaya odaklı Philips ürünleri, yazlık yaşam alanları için de keyifli ve pratik seçenekler sunuyor. Zamandan tasarruf yapmanızı sağlayacak pratik ürünler, yaz tatilinin zevkle geçmesine yardımcı olacak.

Philips ürünleri ile yazlık evinizde mutfak ve temizlik işleri ile zaman kaybetmeden tatilinizin tadını doyasıya çıkarabileceksiniz. Mutfakta, Philips ızgara ve el blender ürünleri sayesinde hafif, sağlıklı ve leziz yemek ziyafetleri yaratabilir, ev temizliğinde devrim yaratan yeni sert zemin temizlik robotu AquaTrio ile de yazlık evinizin her alanını hızlı ve kolayca temizleyerek günün tadını çıkarabilirsiniz.

Sağlıklı ve pratik yemekler için; Philips HD6320 Çift taraflı Izgara

  Ekstra yağ kullanımı gerektirmeyen ve yapışmayan plaka özelliği ile sağlıklı ve lezzetli ızgaralar yapmanızı sağlayan Philips Daily Collection HD6320 çift taraflı ızgara, damak tadından ödün vermeden en leziz sonuçları almanızı sağlıyor. Eğimli ızgara gövdesi, fazla yağın yağ tepsisine akmasını sağlayarak, kokuyu ve duman oluşumunu önlüyor. Ters çevrilebilen; bir yüzeyi oluklu, diğer yüzeyi düz ızgara seçeneği sunan çift taraflı plakalar sayesinde, farklı yemek seçenekleri için de ideal. Bir yüzünde krep ve gözleme gibi düz plaka gerektiren yiyecekleri, diğer yüzünde ise ızgaralık yiyecekleri kolaylıkla pişirebilirsiniz. Philips Daily Collection HD6320 179,90 TL’lik fiyat etiketine sahip.

Kullanışlı Philips El Blender’ıyla hızlı ve kolay yemekler

 Philips HR1617/90 650 W El Blender’ı, çift etkili XL bıçak sistemi ve güçlü 650 Watt motoru ile hızlı ve pratik yemekler için biçilmiş kaftan. Ekstra güçlü turbo düğmesi sayesinde en sert malzemeler, Philips el blender’ıyla kolayca yemeğe hazır hale geliyor. Cihazın çırpma teli, kolayca mayonez, krema ve farklı soslar  yapabilmenizi sağlıyor. Oval saklama haznesinde tüm parçaları derli toplu biçimde saklayabilen ürün, ayrıca sıçrama önleyici bıçak koruması sayesinde karıştırma işlemi sırasında sıçramayı önleyerek, mutfağın kirlenmesine engel oluyor. Yazlık evinizde mükemmel yemekler hazırlamanıza yardımcı olacak Philips HR1617/90 650 W El Blender’ına 209,90 TL’ye sahip olabilirsiniz.

Philips AquaTrio ile sert zeminde mükemmel sonuçlar 

 Süpürme, deterjanlı paspaslama ve kurutma işlemlerini bir arada sunan Philips AquaTrio FC7070/01 sert zemin temizleme makinesi, yazlık evinizde pratik temizlik imkanı sunuyor. Sıcak ya da soğuk su ve de her türlü deterjan ile kullanılabilen AquaTrio, tek bir su tankı ile 60 m²’den büyük bir alanı temizleyebiliyor. Yazlıklarınızda en önemli yardımcınız olmaya aday AquaTrio; seramik, mermer, granit ve diğer doğal taşlar ile ahşap, parke ve laminant gibi tüm sert yüzeylerde hızlı ve hijyenik bir temizlik sunuyor. Aynı zamanda normal paspaslamaya göre yüzde 70 daha az su kullanarak ve yüzeylerin yüzde 50'ye kadar hızlı kurumasını sağlayarak, her açıdan tasarruf sağlıyor. Philips AquaTrio, 1299,90 TL’lik fiyat etiketiyle satışa sunuluyor.

Kullanışlı, pratik ve sağlıklı Philips ürünleri, yazlık evinizde tatil keyfini doyasıya yaşamanız için tasarlandı.

Bilgi için

Burcu Aksoy
Philips CL Halkla İlişkiler Müdürü
Tel: 0 (216) 636 16 88
burcu.aksoy@philips.com
 
Selin Onat
Bersay İletişim Danışmanlığı
Tel: 0 (212) 337 51 92
selin.onat@bersay.com.tr

.

Royal Philips Electronics Hakkında

Hollanda kökenli Royal Philips Electronics (NYSE: PHG, AEX: PHI) güncel yenilikler ile insanların yaşamlarını iyileştirmeye odaklı, çok amaçlı bir Sağlık ve İyi Yaşam şirketidir. Sağlık bakım, yaşam tarzı ve aydınlatma alanlarında dünya lideri olan Philips, tüketici anlayışını temel alarak "sense and simplicity" marka vaadiyle teknoloji ve tasarımı insan odaklı çözümler ile bütünleştirmektedir. Merkezi Hollanda'da bulunan Philips'in dünyada 100’den fazla ülkede toplam 117 bin çalışanı bulunmaktadır. 2010 yılında 22,3 milyar Euro tutarındaki satışlarıyla şirket, kalp sağlığı, akut bakım ve evde sağlık bakımı, enerji tasarruflu aydınlatma çözümleri ve yeni aydınlatma uygulamaları ile Flat TV, erkek tıraş ve bakım ürünleri, taşınabilir eğlence araçları ve ağız sağlığı ürünleri gibi kişisel sağlık ve bakım amaçlı yaşam tarzı ürünlerinde pazar lideridir. Philips ile ilgili haberlere www.philips.com/newscenter adresinden ulaşabilirsiniz..