Nostalji, Karizma, Hi-Fi Bir Arada Philips CitiScape Kulaklık Serisi

Haziran 15, 2012

Philips’in farklı segmentlerden kulaklık seçenekleri, her kesimden müzikseverin ilgisini çekmeye devam ediyor. Renk, boyut ve özellikleri açısından farklılık gösteren Philips kulaklık serisi, gün geçtikçe yenilikçi modellerle zenginleşmeye devam ediyor. Serinin en son ve en karizmatik üyesi ise Citiscape koleksiyonu.


Uptown, Downtown ve Shibuya modellerinden oluşan Philips Citiscape koleksiyonu, bu yazın trendleri arasına girmeye şimdiden aday. Konforlu kullanıma ve müthiş bir ses performansına sahip koleksiyon, estetik açısından da rakiplerinin arasından kolayca sıyrılıyor.


Philips Citiscape Uptown
Koleksiyonun siyah renkli modeli SHL5905BK/10 ve beyaz renkli modeli SHL5905GY/10, nam-ı diğer Uptown; karizmatik ve retro duruşuyla ilk bakışta herkesi etkilemeyi başarıyor. Oval hatları, deri kaplaması ve ilgi çekici özellikleriyle gerçek bir şehir beyefendisi görünümünde olan Uptown, yüksek ses hassasiyetiyle de karizmasını tamamlıyor. MusicSeal özelliğiyle dinlediğiniz müzik türü ne olursa olsun, dış seslerden arındırılmış berrak bir performans sunan Uptown, 40 mm’lik sürücüleriyle müzikle aranıza başka hiçbir şeyin girmesine izin vermiyor. Profesyonel ses kalitesiyle Hi-Fi tutkunlarına da göz kırpan kulaklık, 1,2 metrelik “düğüm olmayan” kablosuyla da oldukça kullanışlı. Philips Citiscape Uptown, dahili mikrofon ve ses kontrol özelliğiyle telefonla kullanıma da uygun, üstelik konforlu tasarımı, uzun süreli kullanımda dahi rahatsızlık vermiyor. Uptown, 269,90 TL’lik fiyat etiketiyle satışa sunuluyor.
 
  
Philips Citiscape Downtown
Karizmatik Uptown’dan sonra şehrin asi çocuğu Downtown’a göz atıyoruz. Tıpkı Uptown modelinde olduğu gibi, MusicSeal özelliğine sahip olan Downtown, 40 mm’lik sürücülerle temiz ve doğal seslere imza atıyor. Gürültü engelleyici özelliğiyle müzik keyfinin dış seslerle kirlenmesini önleyen bu büyük ve şık kulaklık, heybetli görünümüne nazaran son derece konforlu bir kullanım sunuyor. 1,2 metrelik uzun kablosu hareket özgürlüğü kazandırırken, dahili mikrofonuyla telefonunuzla da kullanabileceksiniz. Hafif, şık ve gösterişli bir kulaklık seçeneği düşünenler için uygun bir seçenek olan Philips Citiscape Downtown, 179,90 TL’lik fiyat etiketine sahip. Downtown’ın renk alternatifleri ise Siyah (SHL5605BK/10), Beyaz (SHL5605GY/10) ve Mor (SHL5605PP/10).
 
  
Philips Citiscape Shibuya
Teknik özellikleriyle Uptown ve Downtown’a oldukça benzeyen Shibuya, model ismi ve renk seçenekleri ile bu iki modelden ayrılıyor. Farklı renk alternatifleri bulunan Philips Citiscape Shibuya, Japon pop kültüründen esinlenerek üretildi. Son derece hafif ve konforlu bir kullanıma sahip olan Shibuya da diğer iki model gibi telefon görüşmeleri yapmanıza olanak sağlıyor. Dinamik bas seslerle müziğin hakkını sonuna kadar veren bu ilgi çekici kulaklık da tıpkı Uptown ve Downtown gibi, 1,2 metrelik “düğüm olmayan” kablo teknolojisine sahip. Canlı renk seçenekleri ile genç müzik tutkunlarının yeni sokak aksesuarı olmaya aday olan Philips Citiscape Shibuya, 139,90 TL’lik fiyat etiketiyle satışa sunuluyor. Shibuya’nın sunduğu renk alternatifleri; Siyah (SHL5205BK/10), Beyaz (SHL5205WT/10), Mor (SHL5205PP/10), Yeşil (SHL5205BL/10) ve Pembe (SHL5205PK/10).
 

Bilgi için

Burcu Aksoy
Philips CL Halkla İlişkiler Müdürü
Tel: 0 (216) 636 16 88
burcu.aksoy@philips.com
 
Selin Onat
Bersay İletişim Danışmanlığı
Tel: 0 (212) 337 51 92
selin.onat@bersay.com.tr

.

Royal Philips Electronics Hakkında

Hollanda kökenli Royal Philips Electronics (NYSE: PHG, AEX: PHI) güncel yenilikler ile insanların yaşamlarını iyileştirmeye odaklı, çok amaçlı bir Sağlık ve İyi Yaşam şirketidir. Sağlık bakım, yaşam tarzı ve aydınlatma alanlarında dünya lideri olan Philips, tüketici anlayışını temel alarak "sense and simplicity" marka vaadiyle teknoloji ve tasarımı insan odaklı çözümler ile bütünleştirmektedir. Merkezi Hollanda'da bulunan Philips'in dünyada 100’den fazla ülkede toplam 117 bin çalışanı bulunmaktadır. 2010 yılında 22,3 milyar Euro tutarındaki satışlarıyla şirket, kalp sağlığı, akut bakım ve evde sağlık bakımı, enerji tasarruflu aydınlatma çözümleri ve yeni aydınlatma uygulamaları ile Flat TV, erkek tıraş ve bakım ürünleri, taşınabilir eğlence araçları ve ağız sağlığı ürünleri gibi kişisel sağlık ve bakım amaçlı yaşam tarzı ürünlerinde pazar lideridir. Philips ile ilgili haberlere www.philips.com/newscenter adresinden ulaşabilirsiniz. 

.