Şık, İşlevsel, Teknolojik ve Konforlu Dect Telefonda Philips Farkı

Nisan 13, 2012

Şık tasarımları, farklı özellikleri ve geniş model seçenekleriyle göz dolduran Philips Dect telefonlar, yeni seri ürünleriyle de ilgi çekmeye devam ediyor. Yenilikçi teknolojileri ve çevre dostu düşük güç tüketimleriyle öne çıkan Philips BeNear 2000 serisi de uzun, net ve keyifli görüşmeler için en iyi seçeneklerden biri. 


 Philips BeNear 2000 serisi; üstün ses kalitesi, geniş ekranıyla dikkat çekiyor. Kolay ve işlevsel kullanımıyla, mükemmel ses kalitesi, geniş ekran ve arka aydınlatmalı tuş takımını bir arada sunan Philips BeNear 2000 serisi, kullanıcı dostu özelliklerle yüksek kaliteli görüşme keyfini birleştiriyor.

Philips’in yeni nesil Dect telefonları, ince ses ayarları yapmanıza olanak tanıyan “MySound” teknolojisiyle birlikte sunuluyor. Birbirinden tamamen farklı üç profil arasından seçim yapmanıza imkan veren bu özellik sayesinde net, yumuşak ve hafif ses tonları ile uzun telefon görüşmeleri artık çok daha keyifli.

HQ Ses özelliği, mükemmel ses için yüksek kaliteli ses mühendisliğinin izlerini hissettirirken, ses tercihinize uygun MySound profilleri, yankı engelleme özelliği, mükemmel sinyal alımı için optimize anten konumu ve eller serbest konușma özellikleri de BeNear 2000 serisinin öne çıkan avantajları arasında.
 
5,1 cm’lik geniş matris ekranı, 100 numara kapasiteli telefon hafızası, tuș takımı arka ıșığı ve 17 saate kadar konușma süresi de Philips BeNear 2000 serisini tercih etmeniz için öne çıkan diğer özellikler.

Philips, sadece işlevsel ve şık Dect telefonlar üretmekle kalmıyor. Aynı zamanda Dect serilerinin enerji tüketimini azaltmak ve iletim gücünü optimize etmek konusunda da hassasiyetle çalışıyor. Baz ünitelere yerleştirilen bir sistem, güç emisyonunu kontrol ediyor ve telefon baz ünitenin yanında olduğunda, emisyonu yüzde 93 oranında azaltıyor. Eko modunda kullanıldığında ise sarf edilen güçte yüzde 60'lık bir tasarruf sağlanıyor. Bunlara ek olarak, telefonlar bekleme modunda 0,50W'ın altında elektrik tüketiyor ve bu da enerji verimliliğine ciddi anlamda katkı sağlıyor. 

Philips BeNear 2000 serisinin yeni nesil modeli CD2901WB, 89,90 TL’lik fiyat etiketiyle satışa sunuluyor.

Bilgi için:

Burcu Aksoy
Philips CL Halkla İlişkiler Müdürü
Tel: 0 (216) 636 16 88
burcu.aksoy@philips.com


Selin Onat
Bersay İletişim Danışmanlığı
Tel: 0 (212) 337 51 92
selin.onat@bersay.com.tr 

.

Royal Philips Electronics Hakkında

Hollanda kökenli Royal Philips Electronics (NYSE: PHG, AEX: PHI) güncel yenilikler ile insanların yaşamlarını iyileştirmeye odaklı, çok amaçlı bir Sağlık ve İyi Yaşam şirketidir. Sağlık bakım, yaşam tarzı ve aydınlatma alanlarında dünya lideri olan Philips, tüketici anlayışını temel alarak "sense and simplicity" marka vaadiyle teknoloji ve tasarımı insan odaklı çözümler ile bütünleştirmektedir. Merkezi Hollanda'da bulunan Philips'in dünyada 100’den fazla ülkede toplam 117 bin çalışanı bulunmaktadır. 2010 yılında 22,3 milyar Euro tutarındaki satışlarıyla şirket, kalp sağlığı, akut bakım ve evde sağlık bakımı, enerji tasarruflu aydınlatma çözümleri ve yeni aydınlatma uygulamaları ile Flat TV, erkek tıraş ve bakım ürünleri, taşınabilir eğlence araçları ve ağız sağlığı ürünleri gibi kişisel sağlık ve bakım amaçlı yaşam tarzı ürünlerinde pazar lideridir. Philips ile ilgili haberlere www.philips.com/newscenter adresinden ulaşabilirsiniz. 

.