Philips HMP5000/12 ile Sınırsız Multimedya Keyfine Hazır Olun

Aralık 5, 2011

İnternetin sunduğu imkanlar artık evdeki tüm cihazlarımızı kapsar hale geldi. Uçsuz bucaksız multimedya içeriği, artık bilgisayarlarımıza sığmayacak kadar geniş ve çeşitli. HD kalitesi de bu keyfe ortak olunca, film ve müzik eğlencesinin evdeki büyük ekrana taşınması kaçınılmaz oldu. Şimdi söz Philips’in yeni HD medya oynatıcısı HMP5000/12 modelinin...

Video, müzik ve fotoğraf içeriğini bilgisayarımızdan izlediğimiz günler oldukça uzakta kaldı. Zaman içinde gelişen medya oynatıcılar, birçok farklı model ve özellikle karşımıza çıktı, ancak her kullanıcının farklı beklentilerine hitap etmek, pek de kolay değil. Özellikle format desteği ve gerçek HD kalitesi, yeni nesil HD TV’lerin gerçek performansını yaşamak isteyenlerin en önemli beklentisi oldu.

Şimdi ise zengin bağlantı desteği, yüksek çözünürlüklü ses ve görüntü kalitesi, kablosuz internet erişimi ve daha birçok üstün özelliği Philips kalitesi ile bir arada sunan, HMP5000/12 ile tanışma zamanı. Philips’in HD ortam oynatıcısıyla zengin multimedya içeriğini zahmetsizce keşfedebileceksiniz. İnternet veya PC kitaplığınızdan yüksek kaliteli videoların, müziğin ve fotoğrafların keyfini doğrudan TV'nizde çıkarmanız mümkün. Üstelik dosya dönüştürmeye gerek kalmadan.

Kablosuz internet erişimini de destekleyen HMP5000/12, ayrıca ev ağına göz atmak için DLNA özelliğine de sahip. USB port’u ve SD bellek kartı girişleri de bulunan cihaz, sabit disklere de bağlanarak buradaki içeriği oynatabiliyor. HD onaylı DivX Plus özelliği (MKV dosya ortamı içinde yüksek kaliteli AAC ses çıkıșına sahip H.264 HD video) oynatımının yanı sıra, 1080p çözünürlüğe kadar olan önceki DivX video sürümlerini de destekliyor.

Zengin format desteği ise HMP5000/12’nin bir diğer önemli özelliği. MPEG 1/2/4 (MPEG 4 Part 2), H.264, VC-1, H.263 , VP6 (640 x 480), DivX Plus HD, DivX 3/4/5/6, Xvid, RMVB 8/9/10, RM, WMV (V9), AVI, TS, M2TS, TP, TRP, ISO, VOB, DAT, MP4, MPEG, MPG, MOV (MPEG 4, H.264), ASF, FLV (640 x 480), MKV, M4V gibi yüksek çözünürlüklü formatları içeren çok geniș formattaki videoları dosya dönüștürme zahmetine katlanmanıza gerek kalmadan oynatmanın keyfini yașayabileceksiniz. Ayrıca FAT32, FAT gibi popüler HDD formatların çoğunu desteklediğini de ekleyelim. Dolby Digital DTS 2.0 ise mükemmel ses deneyimi için biçilmiş kaftan.

Philips ortam oynatıcınızı ev ağınıza bağlayın ve istediğiniz zaman mükemmel çevrimiçi servislerden yararlanabilirsiniz. Ev ağınızdan aktarılan herhangi bir içeriğe erișebilir ya da Facebook, Youtube, Picasa ve Acuweathers gibi web sitelerinden olușan içeriğe göz atabilirsiniz.


Philips HMP5000/12, 229,90 TL’lik fiyat etiketiyle satışa sunuluyor.

 

Özellikler

 

  • 720p, 1080i, 1080p video geliștirme
  • Dolby Dijital, DTS 2.0 + Dijital ses çıkıșı
  • Video sıkıștırma formatları: MPEG1, MPEG2, DivX 3.11, DivX 4.x, DivX 5.x, DivX 6.0, DivX Plus HD, H.264, MKV, VC-1, WMV, XviD
  • Müzik sıkıștırma formatı: PCM, MP3, Dolby Dijital, DTS, WMA
  • SD kartı, USB flash sürücü
  • Resim sıkıștırma formatı: JPEG, BMP, GIF, PNG, TIFF
  • USB, SD/SDHC Kartı, CVBS ve Sol/Sağ analog ses çıkıșı
  • HDMI çıkıșı , eSATA
  • 802.11 b/g/n, RJ45
  • EasyLink: Tek dokunușla oynatma, tek dokunușla bekleme

Bilgi için:

Burcu Aksoy

Philips CL Halkla İlişkiler Müdürü
Tel: 0 (216) 636 16 88
burcu.aksoy@philips.com

Selin Onat
Bersay İletişim Danışmanlığı
Tel: 0 (212) 337 51 92
selin.onat@bersay.com.tr

.

Royal Philips Electronics Hakkında

Hollanda Royal Philips Electronics (NYSE: PHG, AEX: PHI) güncel yenilikler ile insanların yaşamlarını iyileştirmeye odaklı bir Sağlık ve İyi Yaşam şirketidir. Sağlık bakım, aydınlatma ve yaşam tarzı alanlarında dünya lideri olan Philips, tüketici anlayışını temel alarak “sense and simplicity” marka vaadiyle teknoloji ve tasarımı insan odaklı çözümler ile bütünleştirmektedir. Merkezi Hollanda’da bulunan Philips’in dünyada 60’tan fazla ülkede toplam 116.000 çalışanı bulunmaktadır. 2009 yılında 23 milyar Euro tutarındaki satışlarıyla şirket, kalp sağlığı, akut bakım ve evde sağlık bakımı, enerji tasarruflu aydınlatma çözümleri ve yeni aydınlatma uygulamaları ile Flat TV, erkek tıraş ve bakım ürünleri, taşınabilir eğlence araçları ve ağız sağlığı ürünleri gibi kişisel sağlık ve bakım amaçlı yaşam tarzı ürünlerinde pazar lideridir. Philips ile ilgili haberlere www.philips.com/newscenter adresinden ulaşabilirsiniz.

.