Philips Tıraş Makineleriyle Yeni Yılda Yeni Stilinizi Yaratın

Kasım 5, 2011

Erkek bakımında yenilikçi ürünlerin lider markası Philips, yeni yılda da göz alıcı hediye seçenekleri sunuyor. Philips SensoTouch RQ1150 ve QG3270 Multigroom bakım seti ile sevdiklerinizin yeni yılı keyifle karşılamasını sağlayabilirsiniz.


Philips bir kez daha yılbaşında hediye seçmekte sıkıntı çekenlerin imdadına yetişiyor. Stil sahibi erkeklerin tercihi olacak yeni nesil tıraş makinesi SensoTouch RQ1150 ve QG3270 Multigroom bakım seti ile tarz ve bakımı bir arada sunan hediye seçenekleri yaratabilir, sevdiklerinizi mutlu edeceğinize emin olabilirsiniz.

Philips SensoTouch RQ1150, ister kuru ister köpük yada jel ile ıslak tıraş keyfi ve sinekkaydı bir tıraş için mükemmel bir seçim. Cihazın “GyroFlex 2D” yüz hattı izleme sistemi, yüz kıvrımlarına kolayca uyum sağlayarak tahrişi en aza indirgiyor. Yakın ve rahat bir tıraş için gereken tüm özelliklere sahip olan Philips SensoTouch RQ1150, Dual Precision özelliği ve patentli “Süper Kaldır Kes” sistemi ile en kısa tüylerde bile sorunsuz bir performans sergiliyor. Aquatech ve SkinGlide özellikleriyle ile tahriş derdi olmaksızın ıslak tıraş keyfini yaşarken, hassas düzeltici özelliğiyle stilinize özel küçük dokunuşlar yapabilirsiniz. SensoTouch RQ1150’nin satış fiyatı ise 299,90 TL.

Bakımına düşkün erkekler için mükemmel bir hediye seçeneği olan Philips Multigroom QG3270 bakım seti, kesme performansını arttıran daha keskin bıçaklarıyla, ciltte çok daha kolay hareket ediyor. Yuvarlak koruma başlığı tahriş sorununu ortadan kaldırırken, cihazın lityum iyon pili çalışma ömrünü ve performansı maksimum seviyeye yükseltiyor. Multigroom QG3270’in yıkanabilir aparatları, cihazın temizliğini de son derece kolay bir hale getiriyor.

Philips Multigroom QG3270’le kendi sitilinizi oluşturmak son derece kolay. Sakal ve bıyık için tam boy düzeltici, mini tıraş makinesi, hassas düzeltici, 9 ayrı seviyede kilitlenebilen saç kesici tarak, 41 mm’lik saç kesme makinesi ve burun-kulak-kaş tüyleri için düzeltici özellikleriyle Multigroom QG3270, eksiksiz bir bakım deneyimine imza atıyor. Philips Multigroom QG3270 erkek bakım seti, 139,90 TL’lik fiyat etiketiyle satışa sunuluyor.

Bilgi için:

Burcu Aksoy
Philips / Tel: 0 (216) 636 16 88
Philips CL Halkla İlişkiler Müdürü
Burcu.aksoy@philips.com 


Selin Onat
Bersay İletişim Danışmanlığı
Tel: 0212 337 51 92
Selin.onat@bersay.com.tr

.

Royal Philips Electronics Hakkında

Hollanda kökenli Royal Philips Electronics (NYSE: PHG, AEX: PHI) güncel yenilikler ile insanların yaşamlarını iyileştirmeye odaklı, çok amaçlı bir Sağlık ve İyi Yaşam şirketidir. Sağlık bakım, yaşam tarzı ve aydınlatma alanlarında dünya lideri olan Philips, tüketici anlayışını temel alarak "sense and simplicity" marka vaadiyle teknoloji ve tasarımı insan odaklı çözümler ile bütünleştirmektedir. Merkezi Hollanda'da bulunan Philips'in dünyada 100’den fazla ülkede toplam 117 bin çalışanı bulunmaktadır. 2010 yılında 22,3 milyar Euro tutarındaki satışlarıyla şirket, kalp sağlığı, akut bakım ve evde sağlık bakımı, enerji tasarruflu aydınlatma çözümleri ve yeni aydınlatma uygulamaları ile Flat TV, erkek tıraş ve bakım ürünleri, taşınabilir eğlence araçları ve ağız sağlığı ürünleri gibi kişisel sağlık ve bakım amaçlı yaşam tarzı ürünlerinde pazar lideridir. Philips ile ilgili haberlere www.philips.com/newscenter adresinden ulaşabilirsiniz.  .