Philips Soundbar ile Yer Sorunu Olmadan Sinema Keyfi


Şık ve ince tasarımıyla küçük alanlarda bile mükemmel bir ses deneyimi sunan Philips SoundBar ile sinema atmosferini evinize taşıyın

Ocak 28, 2011

Philips SoundBar ev sinema sistemi, Ambisound teknolojisi ile daha az hoparlörle çok kanallı surround ses sağlayarak, sinema salonundaymış etkisi uyandırırken kablo dağınıklığını da ortadan kaldırıyor. Philips SoundBar ev sinema sistemi, ses deneyimi, görüntü kalitesi ve teknolojik donanımıyla evinizin rahatlığında tek cihazda eksiksiz sinema deneyimi yaşatıyor.

 

Philips SoundBar ev sinema sistemi, Blu-ray Disk oynatma özelliği sayesinde ise ev eğlencesine tamamen yeni bir boyut kazandırıyor. 1920 x 1080 çözünürlükte resimleri taşıyabilme kapasitesine sahip olan Blu-ray Diskler ile mükemmel ayrıntılar, daha pürüzsüz hareketler ve kristal netliğinde görüntülerle sahneler hayat buluyor. Ayrıca, Dolby TrueHD ve DTS-HD Master Audio Essential, Blu-ray disklerinizden en iyi sesi alma imkanı sunarak duyduğunuz her sesi, orijinal netliğiyle size ulaştırıyor.

 

Philips SoundBar ev sinema sistemi, Full HD 3D ready özelliği sayesinde gerçek 3 boyutlu HD film izleme keyfini kristal nitelikli üstün ses özelliği ile tamamlıyor. Şık ve zarif tasarımı ile de bulunduğu mekanın dekorasyonuna uyum sağlayarak  mekana sofistike bir hava katan SoundBar, tüm flat TV’lere bağlanabiliyor. Öte yandan Blu-ray disk oynatıcısısının internete bağlanmasını sağlayan BD-Live, yüklenebilir özel içerik, canlı olay ve sohbetlere erişim, oyun oynama ve çevrimiçi alışveriş yapma imkanı sunuyor. Philips HTS 7140 Soundbar ev sinema sistemi 1999 TL’den satışa sunuluyor.

Bilgi için:

Burcu Aksoy
Philips CL Halkla İlişkiler Müdürü
Tel: 0 (216) 636 16 88
burcu.aksoy@philips.com

 

Mehmet Sinlenmez
Bersay İletişim Danışmanlığı
Tel: 0 (212) 337 52 59
mehmet.sinlenmez@bersay.com.tr

.

Royal Philips Electronics hakkında

Hollanda Royal Philips Electronics (NYSE: PHG, AEX: PHI) güncel yenilikler ile insanların yaşamlarını iyileştirmeye odaklı bir Sağlık ve İyi Yaşam şirketidir. Sağlık bakım, aydınlatma ve yaşam tarzı alanlarında dünya lideri olan Philips, tüketici anlayışını temel alarak “sense and simplicity” marka vaadiyle teknoloji ve tasarımı insan odaklı çözümler ile bütünleştirmektedir. Merkezi Hollanda’da bulunan Philips’in dünyada 60’tan fazla ülkede toplam 116.000 çalışanı bulunmaktadır. 2009 yılında 23 milyar Euro tutarındaki satışlarıyla şirket, kalp sağlığı, akut bakım ve evde sağlık bakımı, enerji tasarruflu aydınlatma çözümleri ve yeni aydınlatma uygulamaları ile Flat TV, erkek tıraş ve bakım ürünleri, taşınabilir eğlence araçları ve ağız sağlığı ürünleri gibi kişisel sağlık ve bakım amaçlı yaşam tarzı ürünlerinde pazar lideridir. Philips ile ilgili haberlere www.philips.com/newscenter adresinden ulaşabilirsiniz.

.