Mükemmel Ses İle Tv İzleme Keyfi


Philips SHP2500 kulaklık sayesinde artık keyifle televizyon seyredeceksiniz.

Ağustos 1, 2011

HiFi ve TV eğlencisi için tasarlanmış Philips SHP2500 kulaklık daha fazla bas performansı için akustik yansıtıcıya sahip.


Philips SHP2500 kulaklığın ayarlanabilir baş bandı TV seyrederken mükemmel dinleme deneyimi sunuyor. Ayrıca kulaklığın kablosu üzerinde bulunan ses düzeyi kontrol sistemi uzaktan TV izlemenizi kolaylaştırıyor.


Mükemmel ses yalıtımı sahip Philips SHP2500 kulaklıklarda ekstra uzun 6m kablo bulunuyor.


Philips SHP2500 kulaklığa 44.90 TL’den sahip olabilirsiniz.

 

Bilgi için:

Selin Onat
Bersay İletişim Danışmanlığı
Tel: 0 (212) 337 51 92
selin.onat@bersay.com.tr

Burcu Aksoy
Philips CL Halkla İlişkiler Müdürü
Tel: 0 (216) 636 16 88
burcu.aksoy@philips.com

.

Royal Philips Electronics Hakkında

Hollanda kökenli Royal Philips Electronics (NYSE: PHG, AEX: PHI) güncel yenilikler ile insanların yaşamlarını iyileştirmeye odaklı, çok amaçlı bir Sağlık ve İyi Yaşam şirketidir. Sağlık bakım, yaşam tarzı ve aydınlatma alanlarında dünya lideri olan Philips, tüketici anlayışını temel alarak "sense and simplicity" marka vaadiyle teknoloji ve tasarımı insan odaklı çözümler ile bütünleştirmektedir. Merkezi Hollanda'da bulunan Philips'in dünyada 100’den fazla ülkede toplam 117 bin çalışanı bulunmaktadır. 2010 yılında 22,3 milyar Euro tutarındaki satışlarıyla şirket, kalp sağlığı, akut bakım ve evde sağlık bakımı, enerji tasarruflu aydınlatma çözümleri ve yeni aydınlatma uygulamaları ile Flat TV, erkek tıraş ve bakım ürünleri, taşınabilir eğlence araçları ve ağız sağlığı ürünleri gibi kişisel sağlık ve bakım amaçlı yaşam tarzı ürünlerinde pazar lideridir. Philips ile ilgili haberlere www.philips.com/newscenter adresinden ulaşabilirsiniz.

.