Philips Hp8342 Saç Düzleştiricisiyle Saçınızın Şeklini Gün Boyu Özenle Koruyun!


CareTouch özelliği sayesinde, Philips HP8342 saç düzleştiricisiyle şekillendirdiğiniz saçlarınızı gün içinde sağlıklı bir şekilde tekrar şekillendirebilirsiniz.

Ağustos 1, 2011

Philips HP8342 saç düzleştiricisinin 230°C profesyonel sıcaklığı saçınıza kuaförde yapılmış gibi muhteşem bir görünüm kazandırıyor. Seramik plakalar ise saçlarınızda kolayca kaymasına ve saçınızı sağlıklı düzleştirmenize yardımcı oluyor.

Gelişmiş Philips EHD+ Eşit ısı dağılımı teknolojisi ile Philips HP8342 saç şekillendiricisi ısıyı her zaman, yüksek sıcaklıklarda dahi eşit olarak dağıtıyor ve saçınızın zarar görmesini engelliyor. Bu özellik sayesinde saçlarınız sağlıklı ve parlak görünüme kavuşuyor.

Philips HP8342 saç düzleştiricisinin iyonik bakım özelliği ise saçınızın elektriklenmesini önleyerek saçınıza canlılık ve parlaklık katıyor.

Her saç tipinde mükemmel sonuçlar yaratmak için dijital sıcaklık ayarlarına sahip Philips HP8342 saç düzleştiricisinin, güvenliğiniz için kullandıktan bir saat sonra otomatik olarak kapanma özelliği ve daha hızlı ve kolay şekilde saklayabilmeniz için kolay kilidi de bulunuyor.

2 yıl boyunca dünya çapında garantiye sahip Philips HP8342 saç düzleştiricisine 139.90 TL’den sahip olabilirsiniz.

Bilgi için:

Selin Onat
Bersay İletişim Danışmanlığı
Tel: 0 (212) 337 51 92
selin.onat@bersay.com.tr


Burcu Aksoy
Philips CL Halkla İlişkiler Müdürü
Tel: 0 (216) 636 16 88
burcu.aksoy@philips.com

.

Royal Philips Electronics Hakkında

Hollanda kökenli Royal Philips Electronics (NYSE: PHG, AEX: PHI) güncel yenilikler ile insanların yaşamlarını iyileştirmeye odaklı, çok amaçlı bir Sağlık ve İyi Yaşam şirketidir. Sağlık bakım, yaşam tarzı ve aydınlatma alanlarında dünya lideri olan Philips, tüketici anlayışını temel alarak "sense and simplicity" marka vaadiyle teknoloji ve tasarımı insan odaklı çözümler ile bütünleştirmektedir. Merkezi Hollanda'da bulunan Philips'in dünyada 100’den fazla ülkede toplam 117 bin çalışanı bulunmaktadır. 2010 yılında 22,3 milyar Euro tutarındaki satışlarıyla şirket, kalp sağlığı, akut bakım ve evde sağlık bakımı, enerji tasarruflu aydınlatma çözümleri ve yeni aydınlatma uygulamaları ile Flat TV, erkek tıraş ve bakım ürünleri, taşınabilir eğlence araçları ve ağız sağlığı ürünleri gibi kişisel sağlık ve bakım amaçlı yaşam tarzı ürünlerinde pazar lideridir. Philips ile ilgili haberlere www.philips.com/newscenter adresinden ulaşabilirsiniz.

.