Avent Elektronik Pompalar İle Bebeğinizi Daha Uzun Emzirin

Ocak 1, 2011

AVENT elektronik göğüs pompaları ile bebeğinizi daha uzun emzirebilirsiniz. Kişisel pompalama tarzınızı öğrenerek kontrolü size veren bir elektronik hafızayla tasarlanan SCF302 tekli elektronik göğüs pompası doğadan ilham alan yapısı ile size rahatlık sağlar. BPA içermeyen SCF302 ritminizi öğrenir ve sürdürmeye yardımcı olur. Böylece daha uzun süre emzirme imkanı verirken, doğal yoldan daha fazla süt sağlar.

 

Bebeğin emme hareketini taklit eden nazik çekişli vakum sütün devamlılığını sağlarken, yumuşak masaj yastıkları sayesinde emzirir gibi doğal sağıma imkân veren SCF302,  elektrikli, pilli veya manuel olarak üç şekilde kullanılabilir.

Bilgi için:

Burcu Aksoy
Philips CL Halkla İlişkiler Müdürü
Tel: 0 (216) 636 16 88
burcu.aksoy@philips.com

 

Mehmet Sinlenmez
Bersay İletişim Danışmanlığı
Tel: 0 (212) 337 52 59
mehmet.sinlenmez@bersay.com.tr

.

Royal Philips Electronics hakkında

Hollanda Royal Philips Electronics (NYSE: PHG, AEX: PHI) güncel yenilikler ile insanların yaşamlarını iyileştirmeye odaklı bir Sağlık ve İyi Yaşam şirketidir. Sağlık bakım, aydınlatma ve yaşam tarzı alanlarında dünya lideri olan Philips, tüketici anlayışını temel alarak “sense and simplicity” marka vaadiyle teknoloji ve tasarımı insan odaklı çözümler ile bütünleştirmektedir. Merkezi Hollanda’da bulunan Philips’in dünyada 60’tan fazla ülkede toplam 116.000 çalışanı bulunmaktadır. 2009 yılında 23 milyar Euro tutarındaki satışlarıyla şirket, kalp sağlığı, akut bakım ve evde sağlık bakımı, enerji tasarruflu aydınlatma çözümleri ve yeni aydınlatma uygulamaları ile Flat TV, erkek tıraş ve bakım ürünleri, taşınabilir eğlence araçları ve ağız sağlığı ürünleri gibi kişisel sağlık ve bakım amaçlı yaşam tarzı ürünlerinde pazar lideridir. Philips ile ilgili haberlere www.philips.com/newscenter adresinden ulaşabilirsiniz.

.