Philips’ten "Eski Fritözünü Getir, Yağsız Kızartan Airfryer’ı Götür" Kampanyası

Temmuz 6, 2011

Philips sağlığına önem verenler ve formunu korumak isteyenler için “Eski fritözünü getir, yağsız kızartan Airfryer’ı götür” kampanyasını başlatıyor. 31 Ağustos’a kadar sürecek kampanyadan yararlanarak Airfryer’a 399,9 TL’den sahip olabilirsiniz.


Mutfaklarda çığır açan teknolojisiyle diğer fritözleri emekliye ayıran Airfryer, sizi özlediğiniz lezzetlere kavuşturacak. Özellikle yaz aylarında yağlı ve ağır olduğu için uzak durduğunuz tüm kızartmaları, Airfryer ile yağsız ve pratik bir şekilde pişirebilecek, suçluluk duymadan yiyebileceksiniz.


Köfteden patates kızartmasına, börekten kumpire, balıktan güvece, ayva tatlısından brownieye kadar kalorisi yüzünden yemeye çekindiğiniz pek çok lezzeti yağsız şekilde pişirme imkanı sunan Airfryer, özellikle günümüzün yoğun ve hızlı temposunda formunu korumak isteyenler için ideal.


Sıcaklık kontrolü sayesinde pişireceğiniz yemekler için en uygun sıcaklığı; zaman ayarı ile en doğru süreyi seçmenizi sağlayan Airfryer’da aynı anda farklı yemekleri kızartmak için hazne ayracı da bulunuyor.


Entegre hava filtresi içeren Airfryer, aynı zamanda mutfakta istenmeyen yemek kokularını da önlüyor.Üstelik bulaşık makinesinde yıkanabilen parçaları ve kablo sarıcısıyla hem temizleme hem de saklama kolaylığı sunuyor.


Philips’in yeni mucizesi ile en lezzetli yemekleri en kısa sürelerde yaparken hem formunuzu koruyacak hem de mutfakta harikalar yaratacaksınız.

 

Bilgi için:

Selin Onat
Bersay İletişim Danışmanlığı
Tel: 0 (212) 337 51 92
selin.onat@bersay.com.tr


Burcu Aksoy
Philips CL Halkla İlişkiler Müdürü
Tel: 0 (216) 636 16 88
burcu.aksoy@philips.com

.

Royal Philips Electronics Hakkında

Hollanda kökenli Royal Philips Electronics (NYSE: PHG, AEX: PHI) güncel yenilikler ile insanların yaşamlarını iyileştirmeye odaklı, çok amaçlı bir Sağlık ve İyi Yaşam şirketidir. Sağlık bakım, yaşam tarzı ve aydınlatma alanlarında dünya lideri olan Philips, tüketici anlayışını temel alarak "sense and simplicity" marka vaadiyle teknoloji ve tasarımı insan odaklı çözümler ile bütünleştirmektedir. Merkezi Hollanda'da bulunan Philips'in dünyada 100’den fazla ülkede toplam 117 bin çalışanı bulunmaktadır. 2010 yılında 22,3 milyar Euro tutarındaki satışlarıyla şirket, kalp sağlığı, akut bakım ve evde sağlık bakımı, enerji tasarruflu aydınlatma çözümleri ve yeni aydınlatma uygulamaları ile Flat TV, erkek tıraş ve bakım ürünleri, taşınabilir eğlence araçları ve ağız sağlığı ürünleri gibi kişisel sağlık ve bakım amaçlı yaşam tarzı ürünlerinde pazar lideridir. Philips ile ilgili haberlere www.philips.com/newscenter adresinden ulaşabilirsiniz.  

.