Philips Fotoğraf Çerçevesi ile Anılarınız Hep Canlı Kalsın

Ocak 7, 2011

Philips fotoğraf çerçeveleri ile anılarınızı yıllar boyunca canlı tutabilirsiniz. SPF1307 fotoğraf çerçevesi geniş belleği, kolay kullanımı ve şık tasarımı ile evinize mükemmel bir şekilde uyum sağlıyor. En üst seviyedeki görüntü kalitesi fotoğraflarınızın her zaman kusursuz görünmesini sağlarken, imagenPro teknolojisi daha keskin ve canlı renkler sunuyor.

 

RadiantColor teknolojisi ile eski anılarınıza yeni bir parlaklık katmanıza yardımcı olan Philips SPF1307 Fotoğraf Çerçevesi, herhangi bir taşınabilir bellek üzerindeki fotoğrafların slayt show olarak sergilemenize imkan veriyor. Fotoğrafların yatay veya dikey konumunu algılayan SPF1307 ile aynı anda birden fazla fotoğraf görüntülemek de mümkün.

Bilgi için:

Burcu Aksoy
Philips CL Halkla İlişkiler Müdürü
Tel: 0 (216) 636 16 88
burcu.aksoy@philips.com

 

Mehmet Sinlenmez
Bersay İletişim Danışmanlığı
Tel: 0 (212) 337 52 59
mehmet.sinlenmez@bersay.com.tr

.

Royal Philips Electronics Hakkında

Hollanda Royal Philips Electronics (NYSE: PHG, AEX: PHI) güncel yenilikler ile insanların yaşamlarını iyileştirmeye odaklı bir Sağlık ve İyi Yaşam şirketidir. Sağlık bakım, aydınlatma ve yaşam tarzı alanlarında dünya lideri olan Philips, tüketici anlayışını temel alarak “sense and simplicity” marka vaadiyle teknoloji ve tasarımı insan odaklı çözümler ile bütünleştirmektedir. Merkezi Hollanda’da bulunan Philips’in dünyada 60’tan fazla ülkede toplam 116.000 çalışanı bulunmaktadır. 2009 yılında 23 milyar Euro tutarındaki satışlarıyla şirket, kalp sağlığı, akut bakım ve evde sağlık bakımı, enerji tasarruflu aydınlatma çözümleri ve yeni aydınlatma uygulamaları ile Flat TV, erkek tıraş ve bakım ürünleri, taşınabilir eğlence araçları ve ağız sağlığı ürünleri gibi kişisel sağlık ve bakım amaçlı yaşam tarzı ürünlerinde pazar lideridir. Philips ile ilgili haberlere www.philips.com/newscenter adresinden ulaşabilirsiniz.

.