Philips Performer Elektrikli Süpürge İle Kolay Temizlik


Philips’in, tüm zamanların en yüksek emiş gücüne sahip FC9170 PERFORMER elektrikli süpürgesi yazlıklarınızdan döndüğünüzde evinizi kolayca temizlemenize yardımcı oluyor.

Ağustos 1, 2011

Hijyenik bir filtreye ve basit bir torba çıkarma sistemine sahip olan Philips Performer ile tüm toz ve kirden kurtulabilirsiniz. Toz torbasının kapasitesini en iyi şekilde kullanmanıza olanak veren XXL 4 lt torba, sık değişim gerektirmez. 500W emiş ve 2200W motor gücüne sahip Philips Performer elektrikli süpürge kusursuz temizlik sunuyor.


Philips Performer, çekilen tüm havanın dışarı atılmadan önce yıkanabilir HEPA 13 filtreden (%99,95 filtreleme) geçmesini sağlayarak, havanızı temiz tutar.


Maksimun temizlik için aerodinamik olarak tasarlanmış başlık, yan fırçalarıyla köşelerdeki tozları alırken ana emiş boşluğuyla büyük parçaları topluyor. Böylece her seferinde anında pırıl pırıl bir sonuç alınıyor.


Philips’in FC9170 Performer elektrikli süpürgesi 649.90 TL fiyatla satışa sunuluyor.

Bilgi için:

Selin Onat
Bersay İletişim Danışmanlığı
Tel: 0 (212) 337 51 92
selin.onat@bersay.com.tr

Burcu Aksoy
Philips CL Halkla İlişkiler Müdürü
Tel: 0 (216) 636 16 88
burcu.aksoy@philips.com

 

.

Royal Philips Electronics Hakkında

Hollanda kökenli Royal Philips Electronics (NYSE: PHG, AEX: PHI) güncel yenilikler ile insanların yaşamlarını iyileştirmeye odaklı, çok amaçlı bir Sağlık ve İyi Yaşam şirketidir. Sağlık bakım, yaşam tarzı ve aydınlatma alanlarında dünya lideri olan Philips, tüketici anlayışını temel alarak "sense and simplicity" marka vaadiyle teknoloji ve tasarımı insan odaklı çözümler ile bütünleştirmektedir. Merkezi Hollanda'da bulunan Philips'in dünyada 100’den fazla ülkede toplam 117 bin çalışanı bulunmaktadır. 2010 yılında 22,3 milyar Euro tutarındaki satışlarıyla şirket, kalp sağlığı, akut bakım ve evde sağlık bakımı, enerji tasarruflu aydınlatma çözümleri ve yeni aydınlatma uygulamaları ile Flat TV, erkek tıraş ve bakım ürünleri, taşınabilir eğlence araçları ve ağız sağlığı ürünleri gibi kişisel sağlık ve bakım amaçlı yaşam tarzı ürünlerinde pazar lideridir. Philips ile ilgili haberlere www.philips.com/newscenter adresinden ulaşabilirsiniz.  

 

.