Philips Avent'le Bebeğim ve Ben Uygulaması iPhone'da

Kasım 5, 2011

Philips Avent, anne ve anne adaylarını mobil uygulamalarla da destekliyor. “My Baby & Me” uygulaması, bebek sahibi olmak üzere olan ve yakın zamanda bebek sahibi olmuş anneler için, hem yardımcı ipuçları hem de özel anların paylaşılacağı bir platform içeriyor.

 Anne ve anne adaylarına yönelik ürünlerin yenilikçi markası Philips Avent, farklılık yaratan uygulamaları mobil yaşama da adapte ediyor. Bunun en son ve ilgi çekici örneği ise “Philips Avent My Baby & Me” uygulaması.

İki ana aşamadan oluşan My Baby & Me uygulaması, anne adayları ve yeni anne olan kullanıcılar için ayrı bölümlerden oluşuyor. Açılış ekranından “Hamileyim” ya da “Bebeğim geldi” seçeneklerinden birini işaretleyerek, uygulamayı kullanmaya başlıyoruz. Uygulamanın en önemli özelliği, hamileik döneminden, bebeğinizin 1 yaşını aşıncaya kadar olan süreçleriyle ilgili verdiği tavsiyeler. Hamilelik döneminde ev ortamının hazırlanması, temel ihtiyaçlar, doğum öncesi ve sonrasında bebeğin beslenmesi, anne sağlığı, bebeğin sağlığı gibi pek çok konuda faydalı tavsiyeleri uygulama içinde bulabilirsiniz.

“My Baby & Me” uygulamasının bir diğer özelliği ise emzirme, biberon kullanımı, sağlık ve bakım ürünleri ile ilgili uygun Avent seçeneklerini belirtmesi. Böylece bebeğin yaşına ve annenin temel ihtiyaçlarına göre uygun Avent ürününü hangi zaman diliminde kullanımanız gerektiğini kolayca öğrenebiliyorsunuz. Bebeğinizin gelişimini de adım adım takip edebildiğiniz “My Baby & Me” iPhone uygulaması, beslenme, tuvalet alışkanlığı, boy - kilo gelişimi, uyku saatleri gibi konularda da ölçüm ve not alma imkanıyla hiçbir anı kaçırmamanızı sağlıyor. Uygulama, Apple Store’dan ücretsiz olarak indirilebiliyor. 

Bilgi için:

Burcu Aksoy
Philips CL Halkla İlişkiler Müdürü
Tel: 0 (216) 636 16 88
burcu.aksoy@philips.com

Selin Onat
Bersay İletişim Danışmanlığı
Tel: 0 (212) 337 51 92
selin.onat@bersay.com.tr

.

Royal Philips Electronics Hakkında

Hollanda kökenli Royal Philips Electronics (NYSE: PHG, AEX: PHI) güncel yenilikler ile insanların yaşamlarını iyileştirmeye odaklı, çok amaçlı bir Sağlık ve İyi Yaşam şirketidir. Sağlık bakım, yaşam tarzı ve aydınlatma alanlarında dünya lideri olan Philips, tüketici anlayışını temel alarak "sense and simplicity" marka vaadiyle teknoloji ve tasarımı insan odaklı çözümler ile bütünleştirmektedir. Merkezi Hollanda'da bulunan Philips'in dünyada 100’den fazla ülkede toplam 117 bin çalışanı bulunmaktadır. 2010 yılında 22,3 milyar Euro tutarındaki satışlarıyla şirket, kalp sağlığı, akut bakım ve evde sağlık bakımı, enerji tasarruflu aydınlatma çözümleri ve yeni aydınlatma uygulamaları ile Flat TV, erkek tıraş ve bakım ürünleri, taşınabilir eğlence araçları ve ağız sağlığı ürünleri gibi kişisel sağlık ve bakım amaçlı yaşam tarzı ürünlerinde pazar lideridir. Philips ile ilgili haberlere www.philips.com/newscenter adresinden ulaşabilirsiniz.  

.