hero travel

Kalbinizin götürdüğü yere gidin.

Uyku apnesinin sizi dünyayı görmekten alıkoymasına izin vermeyin.

 

We are always interested in engaging with you.

Let us know how we can help.

1
Select your area of interest
2
Contact details

CPAP ve Havayolu Seyahati

 

Uyku apnesi seyahate engel değil. Ayrıca, seyahat sırasında uyku tedavisine ara vermeniz sorunlara yol açabilir. Burada uyku apnesi ekipmanınızla nasıl seyahat edebileceğiniz ve dünyayı keşfetme arzunuzu nasıl canlı tutabileceğiniz konusunda bazı yararlı bilgiler bulacaksınız.

 

CPAP cihazınız ile kolayca uçak yolculuğuna çıkmanın yolu

 

ABD Ulusal Ulaşım Güvenliği Kurulu (TSA), CPAP cihazınızı güvenlik kontrol noktalarından geçirmenize izin vermektedir. Bunun için:

X-ray taramasından ve patlayıcı madde tespit noktalarından geçerken cihazınızı taşıma çantanızdan çıkarmanız gerekebilir.

CPAP cihazınızı temiz tutmak için yanınızda büyük bir şeffaf poşet getirin ve cihazınızı hava alanındaki eşya kutusuna koymadan önce bu poşetin içine yerleştirin.

Havaalanı görevlisinden cihazınıza dokunmadan önce yeni eldiven takmasını, masayı temizlemesini ve yeni bir patlayıcı madde cihazı örnek alma bileşeni kullanmasını isteyebilirsiniz.

Tarama işleminden sonra cihazınızın temiz kalmasını sağlamak için cihaz taşıma çantasına güvenli bir şekilde yerleştirdiğinizden emin olun.

Önemli!

 

CPAP cihazınız hakkında soru sorulursa tüm Philips cihazlarının alt kısmında yazan "medical equipment" (tıbbi ekipman) ve "suitable for airline use" (uçakta kullanıma uygundur) ibarelerini gösterebilirsiniz.

Uluslararası seyahatler

 

ABD dışında başka bir ülkeye seyahat edecekseniz yanınıza doğru güç adaptörünü veya kablosunu almayı unutmayın. Bazı ülkelerde farklı elektrik akımları ve prizleri kullanılmaktadır. Cihazınızın adaptör olmadan yanlış değerde bir akımla kullanılması cihazda hasara neden olabilir.

You are about to visit a Philips global content page

Continue

You are about to visit a Philips global content page

Continue

Sitemiz Microsoft Edge, Google Chrome veya Firefox'un en son sürümüyle en iyi şekilde görüntülenebilir.