Geri
×

PHILIPS VE XCOR GÜÇLERİNİ BİRLEŞTİRİYOR

Uzay seyahatinin kapılarını herkese açıyoruz

Philips olarak yeniliğin gücüne yürekten inanıyoruz. Yenilikçi ürünlerimiz, yüzyıldan uzun zamandır insanların hayatlarına farklı şekillerde anlam katıyor. Aydınlatmadan ev aletlerine, ses ekipmanından tıraş makinelerine ve kişisel bakım cihazlarından yüksek teknoloji ürünü medikal ekipmana, Philips'in her yeni icadının özünde yenilik vardır.
 

Hayal kurmaya cesaret edenler
Bu yüzden hayal kurmaya, yaratmaya ve yenilik yapmaya cesaret eden kişilere büyük hayranlık duyuyoruz. Sizi dünyadan 100 km öteye, uzaya götürecek bir uzay aracı geliştirmekte olan California'daki XCOR Space Expeditions vizyonerleri de böyle insanlar. XCOR ekibi, uzay seyahatini sadece elit astronotların değil, herkesin yaşayabileceği bir deneyim haline getirmeye kararlı. Amaçları, hayal edebileceğiniz en fütüristik cihazda inanılmaz bir deneyim sağlamak. Biz de yenilikçi düşüncenin mümkün kıldığı mucizeleri kutlamak amacıyla XCOR ile işbirliğine gitmeye ve uzay macerasının bu büyüleyici yeni çağında pilot olarak yer alma şansını size sunmaya karar verdik. Bir test uçuşuna çıkmaya ne dersiniz?

Uzaya hoş geldiniz
Philips ve XCOR Space Expeditions işbirliği sayesinde, çok şanslı birkaç kişiye uzay seyahati yapma fırsatı sunacağız. Siz de bu kişiler arasında olabilirsiniz. Daha fazla bilgiyi çok yakında paylaşacağız. Şimdilik bir ipucu verelim: Muhtemelen yenilikçi gücünüzü bize ve diğer dünyalılara göstermeniz gerekecek.

MoonShaver'dan Philips 9000 serisi tıraş makinesine
Beklerken Philips'in uzayla olan bağını dünyadan ayrılmadan keşfedebilirsiniz. Philips'in yeniliklerinden birinin de insanoğlu aya ilk kez ayak bastığında sunulan MoonShaver olduğunu biliyor muydunuz? Tanıtımının yapılmasından bu yana neredeyse 50 yıl geçen bu özellik, döner başlıklı tıraş sistemini temel alıyordu. Kendi icadımız olan bu teknoloji, günümüzde gezegenin en popüler tıraş sistemi haline geldi.*

Tabii ki bu durum, yenilik yapmaya devam ederek bu teknolojiyi daha da geliştirmemize engel olmadı. En son yeniliğimiz olan gelişmiş yeni Philips S9000'i gördüğünüzde bize hak vereceksiniz. Bu cihaz, birkaç yenilikçi teknoloji sayesinde eskisinden çok daha yakın ve konforlu bir tıraş deneyimi sunuyor. Performansının evrensel ölçülerde başarılı olduğundan emin olmak için cihazı sıfır yerçekiminde test etmeyi de ihmal etmedik. Dünya dışı faaliyetlerimiz hakkında daha fazla bilgi edinmek ister misiniz? Göreve katılın.

 

*Ürün satışlarına göre