Geri
×

PHILIPS 9000 SERİSİ TIRAŞ MAKİNESİ İLE TANIŞIN. BU DÜNYAYA AİT DEĞİL.

Muhtemelen yeryüzünün en gelişmiş tıraş makinesi

Gerçekten yüksek performanslı bir tıraş makinesi, yerden 100 km yükseklikte de çalışır, değil mi? Ancak o kadar yükseğe çıkmadan önce uzay koşullarında çalışıp çalışmayacağını test etmeniz gerekir. Philips 9000 serisi tıraş makinesi, sıfır yerçekimi testini geçti.
 

Yüksek kaliteli tıraş

Bugüne kadarki en iyi tıraşınızı olmayı ve bu deneyimi her tıraşta yeniden yaşamayı ister misiniz? Yanıtınız evetse, Philips S9000 ile tanışmanızın zamanı gelmiş demektir. Bu tıraş makinesi, teknolojik açıdan en gelişmiş modelimiz, bu yüzden özelliklerini çeşitli ekstrem koşullar altında test ettik. Bu koşullardan biri de sıfır yerçekimiydi. Test pilotumuz, tıraşın harika olduğunu söyledi.

Uzayda yapılan bilimsel deneyler 
Bir cihaz için yapılacak nihai test, cihazı roket tahrikli bir araca koyup uzaya fırlatmak olmalıdır. Bu yüzden ortağımız XCOR Space Expeditions, yakın gelecekte gerçekleştireceği uzay seyahatlerinde bilimsel deneyler yapacak. Sonuçta, bir cihaz yerden 100 km yükseklikte çalışıyorsa elinizde tuttuğunuz şeyin çok özel olduğunu bilirsiniz. Philips S9000 ile sizi buna zaten ikna ettik. İşte nedeni:

V Yollu Hassas Bıçaklar
Döner başlığa iyice bakın. Dış yolda bulunan V şekilli geometrik yuvalar, çoğu tüyü yakalar. İç yoldaki özel dişler, uzun veya düzleşmiş tüyleri yakalar ve keser. Sonuç: minimum hareketle cildinize zarar vermeyen, yakın bir tıraş.

Kıvrım Algılama Teknolojisi
Philips S9000, yüzünüze diğer tüm modellerden daha yakın durur. Tıraş ünitesi arkaya, ileriye, sola ve sağa hareket eder. Ayrıca birincil ve ikincil eğilebilen halkalar tıraş ünitesinden bağımsız olarak geriye, ileriye, sola ve sağa hareket eder. Toplam sekiz adet muhtemel hareket, benzersiz ölçüde yakın bir tıraş deneyimi sunar.

Kişisel konfor ayarları
Cildiniz bugün hassas mı? Acele etmeniz mi gerekiyor? Hassas (1800 RPM), Normal (2000 RPM) veya Hızlı (2200 RPM) ayarıyla tıraş deneyiminizi kişiselleştirin.

Islak ve kuru tıraş özellikli Aquatec
AquaTec teknolojili Philips S9000, asla su geçirmez. Hatta bu tıraş makinesini duş alırken kullanabilirsiniz. Ekstra yumuşaklık için köpük veya jel kullanabilir ya da tercih ederseniz kuru tıraş olabilirsiniz.

Akıllı Temizleme Sistemi
Bu özel depolama sistemiyle her gün tertemiz bir tıraş deneyimi yaşarsınız. Tek bir düğmeye dokunduğunuzda sistem tıraş makinenizi temizler, kurutur, şarj eder ve yağlar. Çift filtre tıraş makinesi başlıklarındaki tüyleri ve jeli temizleyerek tıraş makinenizin kullanım ömrü boyunca optimum performans sağlar.

Ücretsiz uzay seyahatleri
Sakal şekillendirici, düzeltici ve temizlik fırçası gibi kullanışlı aksesuarların yanında ücretsiz bir uzay seyahati kazanabilirsiniz. Pilotların tercih ettiği tıraş makinesi olan Philips S9000, sizi XCOR Lynx uzay gemisine götürebilir. Bu olağanüstü fırsat hakkında daha fazla bilgi edinmek için göreve katılın.