Geri
×

UZAY SEYAHATİ KAZANIN

Hayatınızın macerasına hazır olun!

Gerçek bir astronot olmak çok kolay. Tek yapmanız gereken, yerden 100 km yükseklikte olan Karman çizgisini geçmek. Philips sizi oraya götürecek... Ve geri getirecek.
 

Uzay giysisi içinde harika görüneceksiniz

Neden bu eğlenceyi sadece NASA astronotları yaşasın ki? Uzay gerçekten de son sınırsa Philips diğer tarafa geçmek için size pasaport verebilir. XCOR Space Expeditions işbirliğiyle Curaçao ve Mojave Çölü'nden başlayıp aynı yerde sonlanacak uzay seyahatleri sunacak, sizin gibi şanslı kişilere asla unutamayacakları bir deneyim yaşatacağız.

 

Roketle uzaya çıkın

XCOR, California'daki üssünde gelmiş geçmiş en yenilikçi uzay aracını inşa ediyor. Tamamen yeniden kullanılabilir ve yeniden ateşlenebilir roket tahrikli sistemle çalışan bu araç, sizi birkaç dakika içinde Dünya'dan alıp uzay dediğimiz yere götürecek.

 

Uzay seyahatleri gerçek olacak

Philips, yeniliğin gücünü ve büyüsünü kutlamak için çok yakında birkaç şanslı kişiye uzay seyahatine çıkma fırsatı sunacak. Yeniliğin insan hayatını dönüştürme gücü olduğuna her zaman inandık, bu yüzden araştırmacılarımız ve tasarımcılarımız yeniliklerle yeryüzündeki ürünleri geliştirmeye devam ediyor. Ancak hiçbir şey, XCOR Lynx uzay gemisiyle seyahat etmeye hak kazanırsanız yaşayacağınız heyecanı geçemez. Bu, yeniliğin zirvesi.

Göreve katılın ve daha fazla bilgi edinin. İrtibat halinde kalın.