Televizyonlar

Smart TV

Görüntü Kalitesi Ultra HD

4K Ultra HD Çözünürlük

Philips'in ödüllü Görüntü Kalitesi birikimini temel alarak yaptığımız ileri düzey çalışmalarımız sayesinde sizlere en son ödüllü yeniliğimizi sunuyoruz: Geleneksel Full HD TV'ye göre 4 kat daha yüksek çözünürlüğe sahip Philips Ultra HD TV. 8 milyondan fazla piksel ve benzersiz Ultra Çözünürlük geliştirme teknolojimiz sayesinde orijinal içerik her ne olursa olsun çok daha iyi görüntü deneyimine sahip olacaksınız. Geliştirilmiş keskinlik, daha fazla derinlik algısı, üstün kontrast, yumuşak ve doğal hareketler ve kusursuz ayrıntıların keyfini çıkarın.

Ultra HD TV'lere bakın

4K UHD İyileştirme

Geliştirmeden ve Ultra Çözünürlük adlı bir teknolojiden yararlanan Ultra Pixel HD Motorumuz, ekrandaki tüm içerikleri daha keskin bir Ultra HD görüntüye dönüştürerek izlediğiniz her içeriği daha ayrıntılı çizgilere ve daha zengin, mükemmel detaylara sahip, gözle görülür şekilde daha incelikli bir görüntü halinde sunar.

Ultra HD TV'lere bakın
Görüntü Kalitesi Motorları

Görüntü İşleme Teknolojisi

Görüntü işleme teknolojimiz motorlarımız gözün algılayabileceği dört bileşene odaklanmaktadır: hareket, kontrast, renk ve netlik. Görüntü kalitesi motorları her zaman ve tüm kaynaklardan mükemmel renk, ayrıntı ve derinliğe sahip net görüntüler sunmak için görüntü kalitesini dijital olarak ayarlar ve optimize eder. Böylece çevrimiçi videolar veya yüksek kaliteli Blu-ray filmler izlemekten büyük keyif alırsınız.

TV'lere gözatın
Micro Dimming Pro

Micro Dimming Pro

Philips Micro Dimming Pro, odadaki ışık düzeyinden bağımsız olarak daha ayrıntılı siyah tonları ve daha parlak beyaz tonları oluşturur. Görüntüyü 6400 farklı bölgede analiz ederek gerekli şekilde ayarlayan Edge LED ekran arka ışığı sayesinde inanılmaz bir kontrast, keskinlik ve görüntü kalitesine sahip olarak hem gece hem de gündüz gerçeğe çok yakın bir görsel deneyim yaşarsınız.

Bright Pro

Bright Pro

Bright Pro kontrastı artırarak TV'nizde canlı ve parlak beyaz tonları ve derin, kadife gibi siyah tonları oluşturması sayesinde gün ışığında veya akşam saatlerinde son derece güzel ve gerçeğe yakın görüntüler sunar

TV'lere gözatın
Perfect Motion Rate ve Perfect Motion Rate Ultra

Perfect Motion Rate ve Perfect Motion Rate Ultra

Oyun oynarken, yüksek tempolu spor etkinliklerini veya aksiyon filmlerini izlerken yaşadığınız adrenalin patlamasıyla hiçbir şey yarışamaz. İşte bu yüzden Philips TV'lerde kusursuz hareket eden görüntülerde en üstün deneyimi yaşamanızı sağlayan Perfect Motion Rate bulunuyor. Perfect Motion Rate Ultra ise Ultra HD TV'nizde olabilecek en kusursuz görüntülerin keyfini çıkarmanızı sağlıyor.

*TV modeline göre bulunabilirliği kontrol edin.

TV'lere gözatın
Digital Natural Motion ve Perfect Natural Motion

Digital Natural Motion ve Perfect Natural Motion

Aksiyon filmlerine, spor etkinliklerine ve oyunlara bayılıyorsunuz, ancak olabilecek en iyi görüntüyü istiyorsunuz. İşte bu yüzden Philips titreşimi ortadan kaldıran, ödüllü iki hareket geliştirme teknolojisi yarattı.

Digital Natural Motion* 2 milyar piksel işleme gücünden yararlanarak görüntüleri akıcı bir hareketle sunar.

Perfect Natural Motion* 4 milyar piksel işleme gücünden yararlanarak görüntüleri akıcı bir hareket ve üstün bir keskinlikle sunar.

*TV modeline göre bulunabilirliği kontrol edin.

TV'lere gözatın
Distance Adaptive Görüntü Kalitesi
Distance Adaptive
görüntü kalitesi

Görüntü kalitesini tamamen size göre ayarlayan bir TV hayal edin. Kurulum sırasında sezgisel entegre Smart Camera'mız yenilikçi bir görüntü kalitesi yazılım programından yararlanarak TV'nizin keskinliğini odada bulunduğunuz yere göre ayarlar. Sonuç mu? Sizin için kişiselleştirilmiş, hayal edebileceğiniz en iyi görüntü.

TV'lere gözatın
Ambilight: Sevdiğiniz her şeyi TV'nizde göz alıcı bir parlaklıkla izleyeceksiniz

Ambilight

Philips'in benzersiz Ambilight teknolojisi alışılmışın dışına çıkıyor. Bu teknoloji ekranınızın çok daha geniş görünmesini sağlamasının yanı sıra TV ekranınızın kenarlarından arkadaki duvara ekstra geniş bir ışıltı yansıtarak izleme deneyimini daha da etkileyici kılıyor. Renk, canlılık ve heyecan ekranın ötesine geçip oturma odanıza ulaşırken daha heyecan verici, yoğun ve büyüleyici bir izleme deneyimi yaşatıyor.

Ambilight TV'lere gözatın

Ambilight deneyimini yaşayın

Ambilight + Hue

Yaşam alanınızı ve hayatınızı Ambilight'ın büyüsüyle doldurun. Ambilight + hue*, Ambilight deneyimini odanızın tamamına yaymanızı sağlar. Ambilight TV'niz** ve Hue ampuller birbirleriyle kablosuz olarak "konuşarak" sizi Ambilight'ın duygusu, gücü ve rengiyle çevreler.

*Hue kiti ayrıca sunulmaktadır

**Philips Ambilight TV 2011 modeli veya sonraki modeller

Ambilight TV'lere gözatın

Daha Heyecan Verici veYoğun

Oyun oynuyorsunuz, sohbet ediyorsunuz ve aksiyon filmlerinden doğa belgesellerine kadar tüm programlardan hoşlanıyorsunuz. Bu yüzden Ambilight ruh halinize veya izlediğiniz içeriğe göre farklı modlar seçmenizi sağlıyor. Böylece Oyun veya Canlı modları gibi dinamik bir içeriği tercih ettiğinizde ya da Rahatlatıcı modunu seçtiğinizde herkese ve her duruma uygun bir ortam yaratabilirsiniz.

Ambilight TV'lere gözatın
Daha Akıllı Deneyim: Dünya parmaklarınızın ucunda
Avrupa'nın Android™ İşletim Sistemli İlk Smart TV'si!

TV'nizdeki Android OS sayesinde süper hızlı, sezgisel ve eğlenceli bir şekilde İnternet'te gezinmenizi, sohbet etmenizi, en sevdiğiniz uygulamaları kullanmanızı, favori oyunlarınızı oynamanızı ve daha fazlasını keşfetmenizi sağlayan akıllı işlem gücüne sahip olacaksınız. Google™ Play Store ve Chrome™ tarayıcı gibi ekstra avantajlarla eğlence sınır tanımıyor.

*2014 Philips TV modelleri, 8000 serisi ve sonraki modeller

Android ile desteklenen Smart TV'lere gözatın™
Uygulamalar

Uygulamalar

Uygulamaları kolayca seçin, düzenleyin ve istediğiniz şekilde keyfini çıkarın. Google Play™ Store*, Chrome™ tarayıcı*, Skype™, Twitter™, Facebook™ ve YouTube™ gibi uygulamalardan istek üzerine video, çevrimiçi TV, oyun oynama, haber ve hava tahmini uygulamalarına kadar birçok olanakla TV'nizden çevrimiçi dünyaya erişmek hiç bu kadar kolay olmamıştı.

*2014 Philips TV modelleri, 8000 serisi ve sonraki modeller

Yerel Smart TV uygulamaları galerisini ziyaret edin
Skype™

Skype™

Dünyanın her yerinden sevdiklerinizle deneyimlerinizi paylaşın. TV'nizdeki Skype™ uygulamasıyla büyük ekranda sesli ve görüntülü görüşmeler yapabilirsiniz. TV'nizdeki entegre kamerayı veya isteğe bağlı bir TV kamerası* kullanarak bu olanaktan yararlanabilirsiniz.

*TV modeline göre kamera bulunabilirliğini kontrol edin

Smart TV'lere gözatın
Cloud TV ve Explorer

Cloud TV ve Explorer

Philips Cloud TV* sürekli genişleyen seçenekleriyle dünya çapında yüzlerce TV kanalına bağlanmanızı sağlıyor. Cloud Explorer, TV'niz aracılığıyla Dropbox™ hesabınıza erişmenizi kolaylaştırarak içeriklerinizi büyük ekranda izlemenize olanak tanıyor.

*TV kanallarının kullanılabilirliği ülkeye göre farklılık gösterir

Smart TV'lere gözatın
Paylaş
TV'nizi akıllı cihazınızla kontrol edin

Philips TV Remote uygulamasını tıpkı bir uzaktan kumanda* gibi kullanarak kanal değiştirebilir ve ses seviyesini ayarlayabilirsiniz. Hatta akıllı telefonunuzun sesle kontrol özelliğini kullanarak içerik arayabilirsiniz! Şimdi TV'de** özelliğinden favori programınızı seçin. TV Elektronik Program Rehberi*** ile güncel kalın, değerlendirmeleri ve ekstra program bilgilerini görüntüleyin. Fotoğraflarınızı, videolarınızı ve diğer içerikleri TV'niz ile akıllı cihazınız arasında paylaşın ya da tek bir dokunuşla dijital TV yayınını tabletinize aktarın.

*Akıllı telefonunuz veya tabletinizde bulunan Philips TV Remote uygulaması ile

**Şimdi TV'de: IP-EPG gerektirir ve ülkelere ve operatörlere bağlıdır

***TV Elektronik Program Rehberi: EPG ve asıl görünürlük ülkelere ve operatörlere bağlıdır

Smart TV'lere gözatın
Multiroom

Multiroom

Klasik izleme kalıplarından kurtulun. Bir sunucu gibi hareket eden Philips Smart TV'niz, daha fazla esneklik ve izleme keyfi için dijital yayın yapan TV'yi ağınızdaki Philips multiroom istemci TV ile paylaşabilme olanağına sahiptir.

*Bazı TV modelleri içeriği alırken; diğerleri gönderme ve alma özelliğine sahiptir. TV modeline göre kontrol edin.

Smart TV'lere gözatın
Hareketle Kontrol

Hareketle Kontrol

Sesi kısmak veya kanal değiştirmek mi istiyorsunuz? Hareketlerinizi tanıyarak gerekli ayarlamaları yapan entegre kamera sayesinde uzaktan kumandaya gerek kalmadan yalnızca elinizi kaydırmanız yeterli!

*2014 Philips TV modelleri, 8000 serisi ve sonraki modeller için

Android ile desteklenen Smart TV'lere gözatın™
Sesle Arama

Sesle Arama

Canınız yazmak istemiyor mu? Uzaktan kumandanıza doğru konuşun, sonuçlar TV'nizin ekranında görüntülensin! Philips MyRemote uygulamasını kullanarak akıllı cihazınızda Sesli Arama özelliğini de etkinleştirebilirsiniz.

*2014 Philips TV modelleri, 8000 serisi ve sonraki modeller için

Android ile desteklenen Smart TV'lere gözatın™
Akıllı Uzaktan Kumandalar

Akıllı Uzaktan Kumandalar

Akıllı Uzaktan Kumandalarımızı bu denli özel kılan nedir? Klasik bir uzaktan kumandadan bekleyeceğiniz olağan özelliklerin yanı sıra kolay metin girişi için arka tarafta bulunan, tıpkı bilgisayarınızdaki klavyeye benzeyen tam Qwerty klavye* gibi yenilikçi özellikler ekledik. İşaretçi* işlevi kolayca işaret etmenizi, tıklamanızı ve kaydırmanızı sağlayan bir fare gibi çalışır. Hangi tarafın yukarıya, hangi tarafın aşağıya baktığını algılayan entegre jiroskop sensörleri sayesinde kanalları değiştirirken kusursuz bir şekilde metin girebilirsiniz.

*TV modeline göre bulunabilirliği kontrol edin

Paylaş
TV'nizi akıllı cihazınızla kontrol edin

Philips TV Remote uygulamasını tıpkı bir uzaktan kumanda* gibi kullanarak kanal değiştirebilir ve ses seviyesini ayarlayabilirsiniz. Hatta akıllı telefonunuzun sesle kontrol özelliğini kullanarak içerik arayabilirsiniz! Şimdi TV'de** özelliğinden favori programınızı seçin. TV Elektronik Program Rehberi*** ile güncel kalın, değerlendirmeleri ve ekstra program bilgilerini görüntüleyin. Fotoğraflarınızı, videolarınızı ve diğer içerikleri TV'niz ile akıllı cihazınız arasında paylaşın ya da tek bir dokunuşla dijital TV yayınını tabletinize aktarın.

*Akıllı telefonunuz veya tabletinizde bulunan Philips TV Remote uygulaması ile

**Şimdi TV'de: IP-EPG gerektirir ve ülkelere ve operatörlere bağlıdır

***TV Elektronik Program Rehberi: EPG ve asıl görünürlük ülkelere ve operatörlere bağlıdır

iTunes App Store'dan uygulamayı indirin Google Play™ Store'dan uygulamayı indirin Smart TV'lere gözatın
Çift Tuner

Çift Tuner*

Bir programı izlerken aynı anda diğer bir programı kaydedin. Her zaman daha sonra izleyebileceğiniz mükemmel programlar elinizin altında olsun.

TV'lere gözatın

*TV modeline göre bulunabilirliği kontrol edin

Tasarım: Yeni televizyon tasarımı dünyasına hoş geldiniz
Çerçeveler

Çerçeveler

Televizyon çerçevelerimizi ne kadar ince hale getirirsek, iç mekanınıza o kadar iyi uyum sağladığını fark ettik. Bazen en büyük etkiyi görmediğiniz şeyler yapar.

TV'lere gözatın
Kenarlar

Kenarlar

Geleneksel TV'lerde TV'yi bir resim çerçevesi gibi çevreleyen kenarlar bulunur. Çerçevesiz kasalarımız çerçeve alanını azaltıp izleme alanını artırarak keyif alabileceğiniz daha fazla görüntü sunar.

TV'lere gözatın
Standlar

Ayaklar

Ayaklarımızı televizyonlarımızın daha hafif ve havada süzülüyormuş gibi görünmesini amaçlayarak tasarladık. Sonuç olarak zarif ve her ayrıntısıyla güzel televizyonlar ortaya çıkarmayı başardık.

TV'lere gözatın
Malzemeler ve Kaplamalar

Malzemeler

Özgün malzemelerden doğal ve klasik renk kombinasyonlarına kadar kullandığımız kaliteli malzemeleri ve kaplamaları iç mekanınızla şık bir uyum sağlamasını amaçlayarak özel olarak seçtik.

TV'lere gözatın
AFTERGLOW: Kuzey ışıklarına yolculuk

Philips Ambilight TV alışılmışın dışında anlar yaratmayı amaçlar. AFTERGLOW bu anlardan biridir. Işığı ve rengi daha önce hiç görmediğiniz şekilde keşfetmeniz için sizi dünyanın en cesur kayakçılarından bazılarıyla bir yolculuğa çıkarıyor. Dokunduğu her şeyi değiştiren, olağanı olağanüstü haline getiren ve bu şekilde Ambilight'ın gücünü yansıtan Ultra HD'de çekilen duygusal bir deneyimdir. Philips Ambilight TV'ler ışığın ve rengin gücünü artırır, böylece izlemeyi sevdiğiniz içeriklerden daha çok keyif alırsınız.

Daha fazla bilgi
Oyna ve her hafta yeni bir Ambilight TV kazan
 Şimdi oyna!
Ambilight dünyasını keşfedin

Philips’in benzersiz Ambilight teknolojisi televizyon izleme alışkanlıklarınızı yerle bir edecek. Bu teknoloji, ekranın kenarlarından televizyonunuzun arkasındaki duvara ekrandaki görüntülere yakın renklerde yumuşak bir ışık yansıtarak sıra dışı bir ortam sağlar. İzlediğiniz ve paylaşmayı sevdiğiniz içerikleri daha çok keyif almanız için renklendirerek, televizyon izleme deneyiminize canlılık ve heyecan getirir.

Ambilight TV'lere gözatın
Avrupa’nın Android™ işletim sistemli ilk Smart TV’si

Televizyonunuzdaki Android™ işletim sistemi sayesinde hızlı ve eğlenceli bir şekilde internette gezinebilir sohbet edebilir, favori uygulamalarınızı kullanabilir, en sevdiğiniz oyunları oynayabilir ve sosyal ağlarınızı yönetebilirsiniz. Google Play™ Store*, Chrome™ tarayıcı*, Skype™, Twitter™, Facebook™ ve YouTube™ gibi uygulamalardan video, online TV, oyun oynama, haber ve hava tahmini uygulamalarına kadar birçok uygulama ile TV'nizden online dünyaya her zamankinden daha kolay ulaşacaksınız.
*2014 Philips TV modeller, 8000 serisi ve sonraki modeller

Android™ işletim sistemli TV’lere göz atın
4k Ultra HD

Philips’in ödüllü görüntü kalitesi tecrübesini temel alarak yaptığımız çalışmalarımız sayesinde sizlere en son ödüllü yeniliğimizi sunuyoruz. Geleneksel Full HD TV’ye göre 4 kat daha yüksek çözünürlüğe sahip Philips 4K Ultra HD TV, 8 milyondan fazla piksel ve benzersiz Ultra Çözünürlük geliştirme teknolojimiz sayesinde, orjinal içerik her ne olursa olsun, size beklentilerinizin ötesinde bir görüntü sunar. Philips 4K Ultra HD TV ile olağanüstü keskinliğin, daha fazla ayrıntı ile derinlik algısının, üstün kontrastın, daha akıcı ve doğal hareketlerin keyfini çıkarın.

4K Ultra HD TV’lere göz atın

*Gösterilen TV modelleri ve teknik özellikleri ülkelere göre farklılık gösterebilir

**Android™, Google™, Google Play™, Youtube™, Chrome™ ve diğer markalar Google Inc'nin ticari markalarıdır. Android robot, Google tarafından yaratılan veya paylaşılan çalışmalar Creative Commons 3.0 Nitelik Lisansında belirtilen şartlara göre kullanılarak üretilir veya değiştirilir.