Video Duvarı Ekranı

  Video Duvarı Ekranı

  En çarpıcı video duvarlarını yaratın

  Video duvarı modelleri serimizle en büyüleyici video duvarlarını yaratın. Yok denecek kadar ince çerçevesi ve çarpıcı görüntü kalitesiyle en unutulmaz görsel deneyimi yaşayacaksınız. Tüm faydaları görün

Videolar

[trigger to render Video Gallery]

Görüntüler

Signage Solutions Video Duvarı Ekranı

47 inç, Doğrudan LED Arkadan Işıklandırma, HD Ready BDL4776XL/00 Benzer ürünler bul

En çarpıcı video duvarlarını yaratın

Bu LED sıfır çerçeveli ekranla

 • Failover ile içeriğiniz sorunsuz çalışsın

  Failover ile içeriğiniz sorunsuz çalışsın

  İçeriğinizin sorunsuz çalışması zorlu ticari uygulamalar için oldukça önemlidir. Bir veri felaketiyle karşılaşma ihtimaliniz çok düşük olsa da Failover, ortam oynatıcının arızalanması durumunda ekranda yedek veri oynatan devrim niteliğindeki teknolojiyi 7/24 korumayla birlikte sunar. Birincil giriş başarısız olduğunda Failover otomatik olarak devreye girer. Sadece birincil giriş bağlantısı ve bir Failover bağlantısı seçerek anında korumaya hazır olun.

 • 7/24 çalışma için tasarlandı

  7/24 çalışma için tasarlandı

  Ekranlarımız günümüzün hiç uyumayan iş dünyasına uyum sağlayacak şekilde 7/24 kullanım için tasarlanmıştır. Yüksek düzeyde kalite için üstün bileşenlerden yararlanan bu ürün serisindeki modellerin kesintisiz güvenilirlik sağlayacağından emin olabilirsiniz.

 • Doğrudan LED Arkadan Işıklandırma

  Daha da yüksek kontrast oranları sunan doğrudan LED arkadan ışıklandırma ile üstün bir ışık bütünlüğü elde edin Daha saf beyazlar, daha da geniş bir renk gamı sunarak renk işlemesini iyileştirir ve seyir keyfinizi artırır. Önemli ölçüde daha düşük güç tüketimi sayesinde genel toplam sahip olma maliyeti de düşer.

 • Çarpıcı video duvarları için çerçevesiz tasarım

  Sıfır çerçeveli ekranlarla en göz alıcı video duvarlarını oluşturun. 5 x 5 ekrana varan konfigürasyonlar mümkündür; sektördeki en dar kenarlıkların kullanımı sayesinde görüntüler arasındaki boşluk neredeyse hiç fark edilmez ve böylece harika bir görsel deneyim sunulur.

 • Gelişmiş Renk Kalibrasyonu

  Gelişmiş renk kalibrasyon aracımız sayesinde ağınıza eklenen tüm ekranlarda eşit dağılımlı renk elde edin. Bu araç, hedef kitlenize en akılda kalıcı görsel deneyimi sunmak için mükemmel renk tutarlılığı sağlamak amacıyla reklam uygulamanızdaki tüm ekranları otomatik olarak ayarlar.

 • Tak-Çıkar Özellikli Yuva

  Dijital Reklam pazarı için geliştirilmiş Tak-Çıkar Özellikli (OPS) yuva, ortam oynatıcınızda kolaylıkla değişiklik yapmanız ve yükseltmeniz için tasarlanmıştır. Ortam oynatıcınızı ekrana takmanız yeterlidir. Ortam oynatıcınızın basit veya karmaşık teknolojiye sahip olması fark etmez, OPS tamamen uyumludur ve uzun vadede size daha düşük bir toplam sahip olma maliyeti (TCO) sağlar.

 • Smart Control Yazılım Paketi

  Ağınızdaki tüm reklam ekranlarını, ekranınızın ayarlarını RJ45 veya RS232 bağlantı yoluyla değiştirmenize olanak sağlayan bu güçlü yazılım aracıyla kontrol edin ve yönetin. Smart Control, video girişini ayarlamanıza, renk ayarlarını değiştirmenize, video duvarları oluştururken ekranın Kimliğini düzenlemenize ve her bir ekranın durumunu tetkik etmenize olanak sağlayarak, size ekranlarınızı tek bir merkezi konumdan kontrol etmek için ihtiyaç duyduğunuz gücü sunar.

 • DVI Paylaşım Sistemi

  DVI paylaşım sistemiyle 5 x 5 konfigürasyon kullanarak en fazla 25 ekran içeren bir dijital video duvarı oluşturun. DVI Çıkış portunu başka bir ekranın DVI girişine bağlayın ve mümkün olan en çarpıcı video duvarını yaratın.

 • IR Düz geçiş

  Tek bir uzaktan kumanda kullanarak reklam ağınızdaki tüm ekranları ana ekran üzerinden kontrol edin. Basit ve kullanışlı olan bu özellik sayesinde uzaktan kumanda ünitenizi kullanırken diğer ekranların yapılandırma ayarlarının değişmesinden endişelenmenize gerek kalmaz.

 • Ağ Üzerinden Kontrol: RJ45

  LAN (RJ45) portuyla ekranınızın yönetimi artık daha basit. RJ45 bağlantısı üzerinden her bir ekranı yapılandırabilir veya her bir cihazın durumunu hızlı ve rahat bir şekilde öğrenebilirsiniz.

 • Dikey mod kullanımı

  Bu ekran güvenli bir biçimde dikey olarak monte edilebilir.

 • Hızlı grafik desteği için Ekran Portu

  Ekran Portunun sağladığı yüksek bant genişliğinde grafik desteğiyle kristal netliğinde görüntülerin keyfini çıkarın. Ekran Portu, tam yüksek çözünürlüklü videonun yanı sıra sesi de aktararak ekstra kablo ihtiyacını ortadan kaldırır.

Tüm teknik özellikleri gör

En son görüntülenen ürünler

İlginizi çekebilecekler: