LCD monitör

  LCD monitör

  Çarpıcı görüntü kalitesi

  Güneş ışığının ve parlaklığın fazla olduğu yerlerde bile pazarlama mesajlarınızı kristal berraklığında sunun. 1500 nit LCD ekran neredeyse her yerde inanılmaz bir görüntü kalitesi sağlar. Tüm faydaları görün

Videolar

[trigger to render Video Gallery]

Görüntüler

LCD monitör

117 cm (46 inç), multimedya, Full HD BDL4651VH/00 Benzer ürünler bul

Çarpıcı görüntü kalitesi

ortam parlaklığının yüksek olduğu yerlerde bile

 • Enerji tasarrufu için SmartPower

  Enerji tasarrufu için SmartPower

  Arka aydınlatma yoğunluğu, güç tüketimini %50'ye kadar azaltarak enerji giderlerinde önemli bir tasarruf sağlayacak şekilde sistem tarafından kontrol edilebilir ve ayarlanabilir.

 • Gün ışığında bile yüksek parlaklık sağlar

  1500 nit panel sayesinde doğrudan gün ışığı alan alanlarda bile mükemmel görüntü kalitesi elde edin. Yüksek parlaklık, özellikle ortam ışık seviyesi yüksek olan mekanlarda çok sayıda yeni uygulama olanağını mümkün kılarak ortam parlaklığı sorunu olan tüm mekanlar için kristal netliğinde görüntüler sunar. Ancak, ekranın böyle kurulumlar için havalandırmalı bir muhafazada termal olarak uygun hale getirilmesi oldukça önemlidir. Çevresel çalışma koşulları hakkında ayrıntılı bilgi için lütfen talimatlar kitapçığına bakın.

 • Günışığı Uygulamaları için İdeal

  Ultra yüksek parlaklıktaki paneliyle, bu model doğrudan günışığında bile her türlü ortamda kurulum için idealdir. Ancak, panelde siyah noktaların görünmemesini sağlamak amacıyla, ekranın bu gibi kurulumlar için havalandırmalı bir muhafazada termal olarak uygun hale getirilmesi oldukça önemlidir.

 • Şık bir görünüm için şık bir kaplama

  Şık kaplama tasarımı sayesinde açık mekan ekranları neredeyse tüm ortamlara uyum sağlayan şık bir görünüme sahip olur. Bu tasarım aynı zamanda ekranı, videolu döşeme matrisi için de ideal hale getirir.

 • Parlaklık, ortam koşullarına göre otomatik olarak ayarlanır

  Ekran ayarları, kullanıcının müdahalesi gerekmeksizin ortam ışığına uygun olarak yapılır.

 • Full HD LCD ekran, 1920x1080p

  Bu ekranda, Full HD adı verilen bir çözünürlük özelliği bulunmaktadır. En son LCD ekran teknolojisi, her biri 1920 piksel olan 1080 aşamalı satırlık bir geniş ekran çözünürlüğüne sahiptir. Bu, 1080 satıra kadar HD giriş sinyalleri için olası en iyi görüntü kalitesini sağlar. En iyi parlaklık ve harika renkler ile parlak, titremesiz aşamalı tarama görüntüler sağlar. Bu zengin ve net görüntü size gelişmiş bir görüntüleme deneyimi sağlayacaktır.

 • Çevre koruması için RoHS standartlarıyla uyumlu

  Philips ekran ürünleri, çevreye zarar verebilecek kurşun ve diğer zehirli maddelerin kullanımını sınırlandıran Tehlikeli Maddelerin Kısıtlanması (RoHS, Restriction of Hazardous Substances) standartlarına uyumlu olarak tasarlanmış ve üretilmişlerdir.

 • Sıcaklık sensörü ürünün genel durumunu ölçer

  Bu açık mekan ekranı, dahili durumu izlemek için bir sıcaklık sensörü içerir. Dahili sıcaklığın önceden ayarlanmış eşiği aşması durumunda, ekranı normal koşullara uygun olacak şekilde soğutmak için iki dahili fan otomatik olarak etkinleştirilir.

 • Küçük bir PC için arka kapakta bulunan akıllı yuva

  Profesyonel PC'ler birçok genel reklam uygulamasının bir parçası haline gelmiştir. Bunlar genellikle PC ekranlarının derinliğinin artmasına yol açtığı için kablo karmaşası ortaya çıkar. Bu nedenle arka kapağında, küçük boyutlu profesyonel PC'nin entegre edilmesi uygun bir Akıllı yuvası bulunan bu ekranı tasarladık. Ayrıca kablo yönetim sistemi kablolarınızı düzenli ve profesyonel görünümde tutmak için mükemmel bir çözüm sunar.

 • Gelişmiş büyütme özelliği, döşeme matrisi uygulamalarını destekler

  Dahili büyütme pahalı cihazlar almaya gerek kalmadan bir video duvar matrisinin büyütme fonksiyonunu kolayca sağlamak için kullanılabilir. Birçok farklı yapılandırmayı destekleyen, nefes kesici bir video duvarı oluşturan bu özellik başlı başlına kolaylığı temsil eder.

Tüm teknik özellikleri gör

En son görüntülenen ürünler

İlginizi çekebilecekler: