Cinema 21:9

Profesyonel LED LCD TV

  Cinema 21:9

  Profesyonel LED LCD TV

  Her gece bir gala

  Filmlerin sizi alıp götürmesine izin verin. Perfect Pixel HD motor ve LED Pro özellikli bu son derece geniş TV, 21:9 sinema formatına tam uyum sağlarken, Ambilight ve 3D özellikleriyle sizi içine alır. Her geceniz bir film galası olsun. Tüm faydaları görün

Videolar

[trigger to render Video Gallery]

Görüntüler

Profesyonel LED LCD TV

58 inç Signature, LCD, DVB-T/C MPEG 2/4 58HFL9582A/10 Benzer ürünler bul

Her gece bir gala

21:9 film formatı ve Ambilight ile

 • Mükemmel kontrast ve parlaklık için LED Pro

  Mükemmel kontrast ve parlaklık için LED Pro

  Ödüllü Philips LED Pro ile mükemmel görüntülerin keyfini çıkarın ve %50 daha az enerji kullanın! Ekran arka aydınlatması olarak 1000'den fazla LED çalışır. Parlak görüntü bölgelerinde parlak ışık üretirler ve koyu bölgelerde tamamen kısılarak enerji tasarrufu sağlarlar. Güçlü Perfect Pixel HD Motor ile birlikte sonuç, mükemmel kontrast, netlik ve canlı renkler ile etkileyici görüntüdür. LED Pro ile, siyah koyu, beyaz ise parlaktır.

 • Cinema 21:9 en-boy oranı, altta ve üstte siyah şerit yok

  Cinema 21:9 en-boy oranı, altta ve üstte siyah şerit yok

  Pek çok TV 16:9 (ya da 1.78:1) en-boy oranına ve 1080p Full HD çözünürlüğe sahiptir. Hollywood filmlerinin en-boy oranı ise genellikle 2.39:1'dir. Yeni Philips Cinema 21:9 TV'ler yönetmenlerin kullandığı 21:9 (2.39:1) orijinal film formatıyla mükemmel uyumludur. Böylece istediğiniz her filmi orijinal en-boy oranında ve siyah çubuklar olmadan izleyebilirsiniz.

 • Gerçek 3D film deneyimi için Full HD 3D TV

  Dünyanın sinema oranlarına sahip ilk 3D TV'si ile kendinizi oturma odanızda 3D filmlerin büyüsüne bırakın. Active 3D, Full HD çözünürlükte gerçekçi derinlik ve görüntüler için en yeni nesil yüksek hızlı ekranları kullanır. Blu-ray ile sunulan en yeni 3D filmler ve 3D yayınlarıyla birlikte bu TV, yüksek kaliteli içeriklerden oluşan giderek genişleyen bir seçim olanağı sunmaktadır. İstediğiniz kadar 3D gözlük (genişletme seti PTA03) satın alarak TV'nizde Full HD 3D keyfi yaşayabilirsiniz.

 • Entegre Bağlantı Paneli

  Entegre Bağlantı Paneli sayesinde konuklarınız kişisel cihazlarınızı harici Bağlantı Paneli olmadan TV'nize bağlayabilir.

 • Programlanabilir Kanal Açma

  Televizyon açıldığında önceden belirlenmiş bir kanal gösterimine olanak sağlaması sayesinde reklam veya bilgi kanalları için idealdir.

 • Düşük güç tüketimi

  Philips TV'ler güç tüketimini minimum düzeye indirmek üzere tasarlanmışlardır. Bu sadece çevresel etkileri azaltmakla kalmaz, aynı zamanda kullanım maliyetlerini de düşürür.

 • Ses kısıtlaması

  Bu özellik, TV'nin çalışabileceği ses seviyesi aralığını önceden belirleyerek sesin çok fazla açılmasını ve komşuların yüksek sesten rahatsız olmasını engeller.

 • Çevre dostu tasarım ve ateşe dayanıklı muhafaza

  Sürdürülebilirlik, Philips'in iş yapma yönteminin bütünleşmiş bir parçasıdır. Philips TV'ler, daha düşük güç tüketimi, tehlikeli maddelerin ortadan kaldırılması, daha düşük ağırlık, daha etkili ambalajlama ve daha iyi dönüştürülebilirlik sayesinde çevreye verilen toplam zararı minimum seviyeye indirmeyi amaçlayan EcoDesign ilkelerimize uygun olarak tasarlanır ve üretilir. Philips TV'lerde ayrıca ateşe dayanıklı malzemeden yapılmış özel bir muhafaza bulunmaktadır. Acil yangın servisleri tarafından gerçekleştirilen bağımsız testler göstermiştir ki TV'ler kimi zaman harici kaynakların neden olduğu yangınları şiddetlendirirken, Philips TV'ler yangına katkıda bulunmamaktadırlar.

 • Analog ve Dijital kanallar için birleştirilmiş tek kanal listesi

  Analog ve dijital kanallar için birleştirilmiş tek kanal listesi. Bu özellik, konuğun, Analog ve Dijital kanallar arasında sorunsuz şekilde geçiş yapmasına olanak verir.

Tüm teknik özellikleri gör
 • 3D TV için Aksesuar kiti PTA03 (Aktif gözlük), 3D uyumlu kaynak cihaz ve 3D kaynak materyal gerekir.
 • Yıllık enerji tüketimi, tipik güç tüketimi günde 4 saat, yılda 365 gün alınarak hesaplanır.
 • Bu televizyon sadece teknoloji alternatiflerinin olmadığı belirli parçalar ve bileşenlerde, RoHS Yönergesi maddeleri altında mevcut muafiyet ile uyumluluk gösteren oranda kurşun içerir.
 • Tipik çalışma modu güç tüketimi IEC62087 Ed 2'ye uygun ölçüm.

En son görüntülenen ürünler

İlginizi çekebilecekler: