Profesyonel LED LCD TV

  Profesyonel LED LCD TV

  Sadece bağlayın

  Oteller için özel olarak tasarlanan bu ultra ince LED/LCD TV'lerdeki Net TV ile web'de özgürce gezinin ve çok çeşitli çevrimiçi uygulamadan faydalanın. Tüm faydaları görün

Videolar

[trigger to render Video Gallery]

Görüntüler

Profesyonel LED LCD TV

55" MediaSuite, LED, DVB-T2/T/C MPEG 2/4 55HFL5573D/10 Benzer ürünler bul

Sadece bağlayın

NetTV ve IP sistem entegrasyon özellikli Otel LED TV

 • Otel TV'nizde popüler çevrimiçi servisler için Philips Net TV

  Otel TV'nizde popüler çevrimiçi servisler için Philips Net TV

  Dünyanın her yerinde, seyahat eden kişilerin yarısının Net TV servisleri sunan bir otelde kalmayı tercih ettiğini biliyor muydunuz? Net TV ile sizi bekleyen sayısız uygulama bulunuyor. MediaSuite serisine özel olarak entegre edilen Philips Net TV ile seçkin çevrimiçi servislerden yararlanın. Catch-up TV ile kaçırdığınız programlar, Youtube, fotoğraf, bilgi-eğlence içerikleri, hava durumu ve İnternet'teki her şey istediğiniz anda doğrudan TV ekranınızda. Ortaklaşa çalıştığımız ağ aracılığıyla IPTV sistem entegrasyonundan yararlanarak STB kullanmadan özel portallara da erişebilirsiniz.

 • Göz alıcı kontrastla muhteşem LED görüntüler

  Göz alıcı kontrastla muhteşem LED görüntüler

  Bu Full HD LED TV'deki gelişmiş LED aydınlatma teknolojisi çarpıcı, minimalist bir tasarımla olağanüstü görüntü kalitesini ve sınıfındaki en düşük enerji tüketimini bir arada sunuyor. Üstelik bu LED aydınlatma teknolojisinde hiçbir tehlikeli madde kullanılmıyor. Dolayısıyla LED arka aydınlatma ile hem enerjiden tasarruf ediyor hem de yüksek parlaklığın, muhteşem kontrastın, net görüntülerin ve canlı renklerin tadını çıkarıyorsunuz.

 • Mükemmel hareketli görüntü netliği için 400Hz Perfect Motion Rate (PMR)

  Mükemmel hareketli görüntü netliği için 400Hz Perfect Motion Rate (PMR)

  400Hz Perfect Motion Rate (PMR) hızlı aksiyon filmlerinde net ve canlı görüntüler sağlamak için mükemmel hareketli görüntü netliği oluşturur. Yeni Philips PMR standardı, alternatifsiz hareketli görüntü netliği için en hızlı ekran yenileme hızı, HD Doğal Hareket ve benzersiz işleme formülünün birleşik görsel etkisini sunar.

 • Eksiksiz Otel, Hastane ve Hapishane Modları

  Bir oturma odasına kıyasla çok daha fazla işleve ihtiyaç duyulan ortamlarda profesyonel kullanım için gerekli tüm özellikler bu TV'de. Ses seviyesi ve menü kilitleme, titiz malzeme testleri, enerji tasarrufu, hırsızlık önleyici uzaktan kumandalar ve çok özel Hastane ve Hapishane özellikleri bu TV'leri niş pazar uygulamaları için ideal kılıyor.

 • Özelleştirilmiş bilgiler ve açılış kanalı için Hotel Scenea

  Hotel Scenea ile istediğiniz görüntüyü seçip kaydederek TV'de başlangıç veya bilgi kanalı olarak görüntülenmesini sağlayabilirsiniz.

 • Hızlı kurulum için Anında İlk Kopyalama

  İlk TV kurulumunda Anında İlk Kopyalama özelliği ile her bir TV için harcadığınız süreyi 3-5 dakika kısaltabilirsiniz; TV menüsünü kullanmanıza gerek kalmadan USB dosyaları otomatik olarak okunur ve TV'ye kopyalanır. Anında İlk Kopyalama özelliği ile kurulum süresini ve maliyetini önemli ölçüde azaltabilirsiniz.

 • İçerik koruması için IP ve RF üzerinden VSecure

  İçerik endüstrisi, konuklara özel HD içeriklerin sunulmasına yönelik olarak katı içerik güvenliği tedbirleri uygulanmasını gerektirmektedir. Philips, Otel TV'lerinizin içerik koruması için RF ve IP üzerinden VSecure teknolojisini (Marlin ve Windows DRM) geliştirdi.

 • İnteraktif sistemler için Serial Xpress Protokolü

  TV, Serial Xpress Protokolü (SXP) üzerinden, tüm önde gelen etkileşimli sistem sağlayıcılarının harici dekoderlerine ve set üstü kutularına bağlanabilir.

 • Yeşil Düğme ile konuklar enerjiden daha da fazla tasarruf edebilir

  Yeşil Düğme, konuklara arka ışığı daha fazla kısarak veya radyo dinlerken ekranı kapatarak TV'nin enerji tüketimini daha da düşürme imkanı tanır. Bu da konukların doğrudan katılımıyla otelin işletme maliyetinin azaltmanın başka bir yoludur.

 • Düşük güç tüketimi

  Philips TV'ler güç tüketimini minimum düzeye indirmek üzere tasarlanmışlardır. Bu sadece çevresel etkileri azaltmakla kalmaz, aynı zamanda kullanım maliyetlerini de düşürür.

 • Çevre dostu tasarım ve ateşe dayanıklı muhafaza

  Sürdürülebilirlik, Philips'in iş yapma yönteminin bütünleşmiş bir parçasıdır. Philips TV'ler, daha düşük güç tüketimi, tehlikeli maddelerin ortadan kaldırılması, daha düşük ağırlık, daha etkili ambalajlama ve daha iyi dönüştürülebilirlik sayesinde çevreye verilen toplam zararı minimum seviyeye indirmeyi amaçlayan EcoDesign ilkelerimize uygun olarak tasarlanır ve üretilir. Philips TV'lerde ayrıca ateşe dayanıklı malzemeden yapılmış özel bir muhafaza bulunmaktadır. Acil yangın servisleri tarafından gerçekleştirilen bağımsız testler göstermiştir ki TV'ler kimi zaman harici kaynakların neden olduğu yangınları şiddetlendirirken, Philips TV'ler yangına katkıda bulunmamaktadırlar.

 • Entegre Bağlantı Paneli

  Entegre Bağlantı Paneli sayesinde konuklarınız kişisel cihazlarınızı harici Bağlantı Paneli olmadan TV'nize bağlayabilir.

 • Analog ve Dijital kanallar için birleştirilmiş tek kanal listesi

  Analog ve dijital kanallar için birleştirilmiş tek kanal listesi. Bu özellik, konuğun, Analog ve Dijital kanallar arasında sorunsuz şekilde geçiş yapmasına olanak verir.

Tüm teknik özellikleri gör

En son görüntülenen ürünler

İlginizi çekebilecekler: