Hospitality TV

  Hospitality TV

  Yenilikçi deneyim

  Misafirlerinize hak ettikleri izleme deneyimini yaşatın. Siz rahatınızı bozmadan kolay uzaktan kurulum ve yönetimin tadını çıkarırken, misafirleriniz de çok sayıda özel konaklama uygulamalarıyla donatılmış daha hızlı ve hassas TV'nin keyfini sürecekler. Tüm faydaları görün

Videolar

[trigger to render Video Gallery]

Görüntüler

Hospitality TV

55 inç MediaSuite, Gücünü Android™'den alır 55HFL5011T/12 Benzer ürünler bul

Yenilikçi deneyim

Gücünü Android™'den alır

 • CMND ve Oluştur: İstediğiniz bilgiyi istediğiniz zaman gösterin

  CMND ve Oluştur: İstediğiniz bilgiyi istediğiniz zaman gösterin

  CMND ve Oluştur özelliği size istediğiniz bilgiyi istediğiniz zaman sunma imkanı sağlar. CMND'nin içerik yönetimi modülü; etkileşimli, markalı otel web sayfalarının kolayca oluşturulmasına ve dağıtılmasına olanak tanır. Konuklarınıza otelinizdeki en son gelişmeler hakkında gerçek zamanlı bilgiler sunmak için TV'nizi uygun hale getirin.

 • CMND ve Kontrol: Kolay TV bakımı

  CMND ve Kontrol: Kolay TV bakımı

  CMND ve Kontrol özelliği herhangi bir odaya girmeden merkezi bir konumdan TV'nizi uzaktan yapılandırmanıza ve kurmanıza imkan tanır. Konuklarınızı rahatsız etmeden tüm ekranları minimum çabayla güncelleyin ve yönetin.

 • TV'nizde film ve müzik paylaşmak için Miracast & DirectShare

  TV'nizde film ve müzik paylaşmak için Miracast & DirectShare

  TV'lerimiz konuklarınıza kablosuz olarak ve zahmetsiz bir şekilde içeriklerinin keyfini büyük TV'de çıkarma özgürlüğü sunuyor. Açık sistem yaklaşımımız sayesinde hem iOS hem de Android kullanıcılarına hizmet veriyor ve uyumluluğumuzu sürekli olarak artırıyoruz. Miracast & DirectShare ile resimler, filmler, müzikler, kısacası her şey TV'lerimizde paylaşılabilir ve keyfine varılabilir!

 • Sürekli gelir sağlamak için MyChoice uyumludur

  Sürekli gelir sağlamak için MyChoice uyumludur

  MyChoice, konuklarınıza özel TV kanalları sunmanın basit ve düşük maliyetli bir yoludur. Aynı zamanda, başlangıçtaki TV yatırımınızı amorti eden ek gelir kaynağı da yaratmaktadır.

 • Android: daha hızlı, daha zengin ve daha eğlenceli bir TV deneyimi

  Android ile Hospitality TV'nizde daha hızlı, daha zengin ve daha kullanıcı dostu bir arayüzün tadını çıkarın. Özel konuksever hizmetlere, uygulamalara ve çok daha fazlasına açılan kapınızdır. Gezinmesi kolay olan menüde favorilerinize doğrudan bağlantılar bulunur.

 • Minimum çabayla uygulama eklemek, sıralamak ve silmek için Uygulama Kontrolü

  Uygulama kontrolü, TV'nizde istediğiniz uygulamaların bulunmasını sağlar. Uygulamaları belirli odalara yapılandırma gibi bir olanağın yanı sıra uygulamaları ekleme, silme ve sıralama imkanları sayesinde odaya bile girmeden merkezi bir konumdan kontrol edebileceğiniz kişiselleştirilmiş gerçek bir konuk deneyimidir. Kullanım kolaylığı ve güvenlik amaçlarıyla özel uygulamanızı sadece sizin erişebileceğiniz gizli, bulut tabanlı sunucumuza yükleyerek rahat edin.

 • Özel otel hizmetleri sunan gelişmiş uygulamalar

  Gelişmiş uygulamalar, sürekli olarak gelişen bir uygulama kitaplığına sahiptir. Android'in gücüyle uygulamalar daha sorunsuz, daha hızlı ve hiç olmadığı kadar gelişmiş bir teknoloji ile çalışır. Konukseverlik için tasarlanması sayesinde konuk bilgileri kullanım ardından güvenli bir şekilde silinir ve işlerinize zarar verebilecek yasadışı içerik ise engellenir.

 • En iyi özelleştirilmiş etkileşim için entegre IPTV sistemi

  Masraflar ve karmaşadan kurtulun. Yeni Smart TV'lerimizle otel sisteminizi doğrudan TV'de kurabilirsiniz. TV'ye harici bir kutu bağlamadan etkileşimli kanallar, isteğe bağlı videolar, etkileşimli otel menüleri, bilgiler ve çevrimiçi sipariş verme sistemleri sunabilirsiniz. Koaksiyel TV kabloları üzerinden içerik sunmanın yanı sıra, TV kanallarını ya da istek üzerine videoları doğrudan TV'ye iletmek için internet ağınızı da kullanabilirsiniz. Ortak ağımız istediğiniz özelleştirilmiş portala sahip olmanızı sağlar.

 • İnteraktif sistemler için Serial Xpress Protokolü

  TV, Serial Xpress Protokolü (SXP) üzerinden, tüm önde gelen etkileşimli sistem sağlayıcılarının harici dekoderlerine ve set üstü kutularına bağlanabilir.

 • Üstün konuk kontrolü için Philips TV Remote Uygulaması

  Uzaktan kumandayı kullanmak istemiyor musunuz? TV'nizi kontrol etmek için akıllı telefonunuzdaki veya tabletinizdeki Philips TV Remote Uygulamasını kullanın, görüntülemek istediğiniz uygulamaları seçin ve SmartInfo'ya erişin. iOS ve Android cihazlarda ücretsiz indirme mevcuttur.

Tüm teknik özellikleri gör
 • Özelliklerin mevcudiyeti entegratör tarafından seçilen uygulamaya bağlıdır.
 • Philips, düzgün uygulama işlevselliğinin bulunabilirlik veya süreklilik garantisini vermez.
 • Cihazın ön konfigürasyonu nedeniyle gerçek boş bellek daha az olabilir
 • Tipik çalışma modu güç tüketimi IEC62087 Ed 2'ye uygun ölçülmüştür. Gerçek enerji tüketimi, televizyonun nasıl kullanıldığına bağlıdır.
 • Bu televizyon sadece teknoloji alternatiflerinin olmadığı belirli parçalar ve bileşenlerde, RoHS Yönergesi maddeleri altında mevcut muafiyet ile uyumluluk gösteren oranda kurşun içerir.

En son görüntülenen ürünler

İlginizi çekebilecekler: