Profesyonel LED TV

  Profesyonel LED TV

  Fark yaratın!

  Duvarınızda bir tablo gibi. Ambilight etkisiyle en yeni ultra ince LED TV'nin tadını çıkarın. Otellere özel üstün özellikler ve Philips OXIGEN ile bu TV en yüksek talepleri karşılamak için tasarlanmıştır. Tüm faydaları görün

Videolar

[trigger to render Video Gallery]

Görüntüler

Profesyonel LED TV

47 inç Signature, LED, DVB-T2/T/C MPEG 2/4 47HFL7009D/12 Benzer ürünler bul

Fark yaratın!

OXIGEN ve Ambilight ile

 • 2 taraflı Ambilight Spectra seyir deneyimini zenginleştirir

  Ambilight Spectra 2 ile seyir deneyiminize yeni bir boyut katın. Bu patentli Philips teknolojisi, TV ekranının arkasında 2 taraftan arkadaki duvara ışık yansıtarak ekranı genişletir. Ambilight, ışığın rengini ve parlaklığını otomatik olarak ayarlayarak TV'deki görüntüye uydurur. Duvara uyum fonksiyonu sayesinde, duvarınızın rengi ne olursa olsun, ışığın rengi mükemmel olur.

 • Uzaktan kolay kurulum ve bakım için SmartInstall

  Uzaktan kolay kurulum ve bakım için SmartInstall

  SmartInstall TV'lerinizin kurulumunu ve bakımını kolaylaştırır. Kullanımı kolay web aracı sayesinde odalara gitmeden TV'lerinizi uzaktan yapılandırabilir ve kurabilirsiniz! Bu işlem zaman kazandırır ve ziyaretçileriniz rahatsız edilmez. İster otel bilgi sayfalarını güncelleyin, ister yeni kanallar kurun; SmartInstall tüm ihtiyaçlarınızı halleder.

 • Markalı, interaktif otel bilgi sayfaları için SmartInfo

  Markalı, interaktif otel bilgi sayfaları için SmartInfo

  SmartInfo, ziyaretçilerinize SmartUI üzerinden otel ve şehir bilgileri sunmanızı sağlar. TV intranete ya da internete bağlı olmasa bile ziyaretçileriniz bu etkileşimli otel web sayfasına erişebilir. Bilgileri düzenli olarak değiştirebilir ve ziyaretçilerinizi otelinizdeki en son gelişmelerden haberdar edebilirsiniz.

 • TV'nizde film ve müzik paylaşmak için Miracast & DirectShare

  TV'nizde film ve müzik paylaşmak için Miracast & DirectShare

  TV'lerimiz konuklarınıza kablosuz olarak ve zahmetsiz bir şekilde içeriklerinin keyfini büyük TV'de çıkarma özgürlüğü sunuyor. Açık sistem yaklaşımımız sayesinde hem iOS hem de Android kullanıcılarına hizmet veriyor ve uyumluluğumuzu sürekli olarak artırıyoruz. Miracast & DirectShare ile resimler, filmler, müzikler, kısacası her şey TV'lerimizde paylaşılabilir ve keyfine varılabilir!

 • Sürekli gelir sağlamak için MyChoice uyumludur

  Sürekli gelir sağlamak için MyChoice uyumludur

  MyChoice, konuklarınıza özel TV kanalları sunmanın basit ve düşük maliyetli bir yoludur. Aynı zamanda, başlangıçtaki TV yatırımınızı amorti eden ek gelir kaynağı da yaratmaktadır.

 • Gerçek 3D film deneyimi için Easy 3D

  Gerçek 3D film deneyimi için Easy 3D

  Easy 3D, titreşimsiz ve az gölgeli görüntülerle 3D izlerken uzun süreli konfor sağlar. Uyumlu 3D gözlükler hafiftir ve pil gerektirmez. 3D keyfini evinizin sıcaklığında yaşamak artık çok kolay!

 • Full HD LED TV—harika LED görüntüler ve inanılmaz kontrast

  Görüntü Kalitesi önemlidir. Sıradan HDTV'lerin sunduğu kalite yeterli değildir. Gerçekçi bir görüntü için canlı ayrıntılar, yüksek parlaklık, inanılmaz kontrast ve gerçekçi renkler gerekir.

 • Minimum çabayla uygulama eklemek, sıralamak ve silmek için Uygulama Kontrolü

  Uygulama Kontrolü konuklarınıza hayallerindeki TV uygulamalarını sunar. Dilediğiniz şekilde uygulama ekleyebilir, silebilir ve sıralayabilirsiniz. Üstelik bu ayarları başka bir TV'ye herhangi bir kurulum yapmadan kopyalayabilirsiniz! Hatta sistem çalışırken çeşitli profiller oluşturabilir ve profilleri değiştirebilirsiniz. Süit odalarınıza yüksek bant genişlikli video uygulamaları, diğer odalarınıza düşük bant genişlikli uygulamalar mı vermek istiyorsunuz? Sorun değil. Uygulama Kontrolü hem sizin hem de konuklarınızın sorunsuz bir deneyim yaşamasını sağlar.

 • Özel otel hizmetleri sunan Smart TV uygulamaları

  Philips Smart TV uygulamaları YouTube, sosyal ağ uygulamaları ve sayıları günden güne artan daha birçok uygulama seçeneğine sahiptir. Özel sürüm, otel kullanımına yönelik tasarlanmıştır ve ziyaretçi bilgilerinin kullanım sonrasında güvenle silinmesi ve işinize zarar verebilecek yasadışı içeriğin engellenmesi gibi ekstra avantajlara sahiptir. Paylaşılan gelirlerimizle, konuklarınız tarafından kullanılan bant genişliği maliyetlerini geri kazanma olanağına sahipsiniz.

 • En iyi özelleştirilmiş etkileşim için entegre IPTV sistemi

  Masraflar ve karmaşadan kurtulun. Yeni Smart TV'lerimizle otel sisteminizi doğrudan TV'de kurabilirsiniz. TV'ye harici bir kutu bağlamadan etkileşimli kanallar, isteğe bağlı videolar, etkileşimli otel menüleri, bilgiler ve çevrimiçi sipariş verme sistemleri sunabilirsiniz. Koaksiyel TV kabloları üzerinden içerik sunmanın yanı sıra, TV kanallarını ya da istek üzerine videoları doğrudan TV'ye iletmek için internet ağınızı da kullanabilirsiniz. Ortak ağımız istediğiniz özelleştirilmiş portala sahip olmanızı sağlar.

 • İnteraktif sistemler için Serial Xpress Protokolü

  TV, Serial Xpress Protokolü (SXP) üzerinden, tüm önde gelen etkileşimli sistem sağlayıcılarının harici dekoderlerine ve set üstü kutularına bağlanabilir.

 • Smart TV'yi kablosuz kullanmak için dahili Wi-Fi

  Philips Smart TV'nizin dahili Wi-Fi özelliğiyle zengin bir içerik dünyasına kablosuz erişebilirsiniz.

 • Optimum konuk konforu için ekran saat göstergesi

  Yeni ekran saat göstergemiz sayesinde konuklar saatin kaç olduğunu kolayca görebilir. Tek bir düğmeye basıldığında TV ekranında görüntülenen saat gelişmiş görünürlüğü ve daha düşük güç tüketimini bir araya getirir.

Tüm teknik özellikleri gör
 • 365 gün boyunca günde 4 saat çalışan bir televizyonun güç tüketimine dayanan, yıl başına kWh enerji tüketimi. Gerçek enerji tüketimi televizyonun nasıl kullanıldığına göre değişir.
 • Bu televizyon sadece teknoloji alternatiflerinin olmadığı belirli parçalar ve bileşenlerde, RoHS Yönergesi maddeleri altında mevcut muafiyet ile uyumluluk gösteren oranda kurşun içerir.
 • Tipik çalışma modu güç tüketimi IEC62087 Ed 2'ye uygun ölçüm.
 • Özelliklerin mevcudiyeti entegratör tarafından seçilen uygulamaya bağlıdır.

En son görüntülenen ürünler

İlginizi çekebilecekler: