1
Otel TV

Profesyonel LED TV

  Profesyonel LED TV

  Hastalarınız için inanılmaz fonksiyonellik

  Bu enerji tasarruflu LED TV ile özel Hospitality TV'lerin avantajlarından yararlanın. Hastalarınıza ücretli içerik sunun, sağlık bilgi sayfaları aracılığıyla bilgi verin ve zahmetsiz kurulum için en yeni uzaktan kurulum teknolojisini kullanın Tüm faydaları görün

  Maalesef bu ürün artık mevcut değil

Videolar

[trigger to render Video Gallery]

Görüntüler

Profesyonel LED TV

24 inç EasySuite, LED, DVB-T/C MPEG 2/4 24HFL3009W/12 Benzer ürünler bul

Hastalarınız için inanılmaz fonksiyonellik

akıllı bilgi sayfaları ile

 • Düşük güç tüketimiyle parlak LED görüntüler

  Düşük güç tüketimiyle parlak LED görüntüler

  Bu TV'deki gelişmiş LED aydınlatma teknolojisi çarpıcı, minimalist bir tasarımla olağanüstü görüntü kalitesini ve sınıfındaki en düşük enerji tüketimini bir arada sunuyor. Üstelik bu LED aydınlatma teknolojisinde hiçbir tehlikeli madde kullanılmıyor. Dolayısıyla LED arka aydınlatma ile hem enerjiden tasarruf ediyor hem de yüksek parlaklığın, muhteşem kontrastın, net görüntülerin ve canlı renklerin tadını çıkarıyorsunuz.

 • Markalı, interaktif sağlık bilgi sayfaları için SmartInfo

  Markalı, interaktif sağlık bilgi sayfaları için SmartInfo

  SmartInfo, hastane ve sağlık bilgilerini hastalarınıza kolaylıkla sunmanızı sağlar. TV İntranet'e ya da İnternet'e bağlı olmasa bile hastalarınız bu etkileşimli hastane web sayfasına erişebilir. Bilgileri düzenli olarak değiştirebilir ve kolaylıkla hastalarınızın en güncel bilgilerden haberdar olmasını sağlayabilirsiniz.

 • Uzaktan kolay kurulum ve bakım için SmartInstall

  Uzaktan kolay kurulum ve bakım için SmartInstall

  SmartInstall TV'lerinizin kurulumunu ve bakımını kolaylaştırır. Kullanımı kolay web aracı sayesinde odalara gitmeden TV'lerinizi uzaktan yapılandırabilir ve kurabilirsiniz! Bu işlem zaman kazandırır ve ziyaretçileriniz rahatsız edilmez. İster otel bilgi sayfalarını güncelleyin, ister yeni kanallar kurun; SmartInstall tüm ihtiyaçlarınızı halleder.

 • Sürekli gelir sağlamak için MyChoice uyumludur

  Sürekli gelir sağlamak için MyChoice uyumludur

  MyChoice, konuklarınıza özel TV kanalları sunmanın basit ve düşük maliyetli bir yoludur. Aynı zamanda, başlangıçtaki TV yatırımınızı amorti eden ek gelir kaynağı da yaratmaktadır.

 • Etkileşimli sistemler için Serial Xpress Protocol Easy

  Etkileşimli sistemler için Serial Xpress Protocol Easy

  TV, Serial Xpress Protocol Easy ile tüm önde gelen etkileşimli sistem sağlayıcıların harici dekoderlerine ve set üstü kutularına bağlanabilir.

 • Çoklu uzaktan kumanda diğer TV'lerle parazit yapmaz

  Çoklu uzaktan kumanda özelliği her bir kumandanın yalnızca bir TV'yi çalıştırmasını sağlar. Aynı odada en fazla 14 tane TV bulunsa bile uzaktan kumandalar karşılıklı parazit yapmaz.

 • Sağlık sektörü için optimize edilmiş hemşire çağırma özelliği

  Hemşire çağırma sistemi uyumluluğu Philips Sağlık TV'lerini kullanıcı/hasta için eğlence seçenekleri sağlamanın yanı sıra acil sağlık durumlarında kullanışlı erişim sağlayan, son derece entegre bir araç haline getirir.

 • Entegre Bağlantı Paneli

  Entegre Bağlantı Paneli sayesinde konuklarınız kişisel cihazlarınızı harici Bağlantı Paneli olmadan TV'nize bağlayabilir.

 • Kişisel dinleme için ek kulaklık bağlantısı

  Bu hoparlör sisteminde ek kulaklık bağlantısı bulunmaktadır. Dilediğinizde kulaklığınızı bağlayarak daha kişisel bir dinleme deneyimi elde edebilirsiniz.

 • Çevre dostu tasarım ve ateşe dayanıklı muhafaza

  Sürdürülebilirlik, Philips'in iş yapma yönteminin bütünleşmiş bir parçasıdır. Philips TV'ler, daha düşük güç tüketimi, tehlikeli maddelerin ortadan kaldırılması, daha düşük ağırlık, daha etkili ambalajlama ve daha iyi dönüştürülebilirlik sayesinde çevreye verilen toplam zararı minimum seviyeye indirmeyi amaçlayan EcoDesign ilkelerimize uygun olarak tasarlanır ve üretilir. Philips TV'lerde ayrıca ateşe dayanıklı malzemeden yapılmış özel bir muhafaza bulunmaktadır. Acil yangın servisleri tarafından gerçekleştirilen bağımsız testler göstermiştir ki TV'ler kimi zaman harici kaynakların neden olduğu yangınları şiddetlendirirken, Philips TV'ler yangına katkıda bulunmamaktadırlar.

Tüm teknik özellikleri gör
 • Özelliklerin mevcudiyeti seçilen uygulamaya bağlıdır

En son görüntülenen ürünler

İlginizi çekebilecekler: