philips landing enhanced mr large

Lumify, ofis uygulamaları için uygun maliyetli ultrason cihazıdır.


Lumify, hastanenin ötesinde ultrason güvenirliği sunar. Uyumlu akıllı telefonunuzdan veya android cihazınızdan, Philips ekibinin uzmanlığıyla desteklenen yüksek kaliteli, uygun fiyatlı ultrason görüntülemesiyle bir tedavi planı oluşturun.

Ofis uygulaması için ultrason uygulamaları

S4-1

S4-1 taşınabilir ultrason transdüseri 5 adede kadar muayene türünü destekler.

 

Sektör array Lumify S4-1 transdüser, uyumlu Adroid mobil cihazınızdan veya akıllı telefonunuzdan kardiyak fonksiyonu incelemenize veya hızlıca FAST muayeneleri yapmanıza yardımcı olur. Lumify S4-1 ile görüntü kalitesinden ödün vermeden istediğiniz yere götürebileceğiniz bir cihazda Philips kalitesinde kardiyak görüntüleme yapabilirsiniz.

Lung
Akciğer
Cardiac
Kardiyak
Abdomen
Karın
OB/Gyn
Kadın Hast./Doğum
FAST
FAST
S4-1
L12-4

L12-4 transdüser 5 adede kadar muayene türünü destekler.

 

Yaralanan bir hastayı değerlendirirken ya da bir eklem enjeksiyonu yapmanız gerektiğinde, Lumify L12-4 taşınabilir ultrason cihazı olağanüstü detaylarla kas ve dokuyu görmenize imkan sağlar. Yüksek hassasiyet, daha fazla güvenirlik, tedavi planının daha kısa sürede hazırlanması ve yüksek hasta memnuniyeti demektir.

Lung
Akciğer
Vascular
Vasküler
Soft-tissue
Yumuşak Doku
MSK
MSK
superficial
Süperfisyal
L12-4
C5-2

C5-2 transdüser 4 farklı alanda görüntüleme yapılmasını destekler

 

AAA için ekran, hamile bir hastayı değerlendirme, serbest sıvı saptama ve daha fazlası. Lumify C5-2 transdüser, hızlı bir şekilde bilinçli kararlar almak için çok yoğunken bile güven veren birden fazla görüntüleme ön ayarı sunar.

Lung
Akciğer
Abdomen
Karın
Gallbladder
Safra Kesesi
OB/Gyn
Kadın Hast./Doğum
C5-2

İndirin, bağlayın ve tarayın

 

Google Play store'dan uyumlu akıllı telefonunuza veya android cihazınıza ücretsiz Lumify ultrason uygulamasını indirin, transdüseri bağlayın ve çekime hazır olun.

Lumify
Lumify

Daha iyi bir görüş

 

Lumify uygulaması hastaları güvenli ve hızlı bir şekilde değerlendirmenizi sağlayarak yüksek görüntü kalitesi sunar. Gelişmiş görüntüleme algoritmaları olağanüstü kalitede bir görüntü oluşturarak otomatik olarak ayar yapar. Gerekirse, basit ve sezgisel çok dokunuşlu arayüz aracılığıyla derinlik, kazanç, güç ve rengi ayarlayarak ince ayar da yapabilirsiniz.

Lumify
İsimler gerçek kişilere ait değildir.

Daima sizinle

 

Uyumlu akıllı telefonunuz veya android cihazınızdaki hasta muayenelerini ve görüntüleri saklayın ve inceleyin. Sonuçları e-posta, DICOM ile paylaşabilme veya paylaşımlı bir ağa aktarabilme özelliği sayesinde Lumify, uygun maliyetli ultrason cihazınız hem açıkken hem de kapalıyken kolaylıkla işbirliği yapmanızı ve görüntüleri yönetmenizi sağlar.

Reacts device

Canlı entegre tele-ultrason

 

Gerçek zamanlı işbirliği bazı hastalar için bir fark yaratabilir. Diğer uzmanlara danışmanız gerektiğinde, Reacts platformlu Lumify canlı ultrason görüntülerini, videoları ve sesleri akılı cihazınızdan eş zamanlı olarak aktarmanızı sağlar. Hastanıza en uygun bakım planını oluşturmak için hızlı geri bildirim alabilirsiniz.

Lumify taşınabilir ultrason satın alın

Olağanüstü görüntüleme, üstün dayanıklılık ve kaliteli ultrasondan daha çok insan yararlansın diye erişilebilir fiyatlandırma   

Lumify hakkında daha fazla bilgi almak için bize ulaşın:  

Lumify app

You are about to visit a Philips global content page

You are about to visit the Philips USA website.

You are about to visit a Philips global content page

You are about to visit the Philips USA website.

Sitemiz Microsoft Edge, Google Chrome veya Firefox'un en son sürümüyle en iyi şekilde görüntülenebilir.