ultrasound user group masthead

Taşınabilir muskuloskeletal ultrason için Lumify


Kompakt ve sezgisel Lumify taşınabilir msk ultrason cihazı, çalışma sahası dışındayken inanılmaz kalitede muskoskeletal görüntüleme yapmanızı sağlar. Uyumlu akıllı telefonunuzdan veya android cihazınızdan yüksek kalitede görüntüler ve video döngüleri gönderin.

Taşınabilir muskuloskeletal ultrason uygulamaları

L12-4

L12-4 transdüser 5 adede kadar muayene türünü destekler.

 

Yaralanan bir hastayı değerlendirirken ya da bir eklem enjeksiyonu yapmanız gerektiğinde, Lumify L12-4 taşınabilir ultrason cihazı olağanüstü detaylarla kas ve dokuyu görmenize imkan sağlar. Yüksek hassasiyet, daha fazla güvenirlik, tedavi planının daha kısa sürede hazırlanması ve yüksek hasta memnuniyeti demektir.

Lung
Akciğer
Vascular
Vasküler
Soft-tissue
Yumuşak Doku
MSK
MSK
superficial
Süperfisyal
L12-4
C5-2

C5-2 transdüser 4 farklı alanda görüntüleme yapılmasını destekler

 

Lumify, hasta başında yapılan taramaları yeni bir seviyeye taşıyarak neredeyse her yerde hızlı bir biçimde güvenilir değerlendirmeler yapmanıza yardımcı olur.

Lung
Akciğer
Abdomen
Karın
Gallbladder
Safra Kesesi
OB/Gyn
Kadın Hast./Doğum
C5-2

İndirin, bağlayın ve tarama yapın

 

Google Play store'dan uyumlu akıllı telefonunuza veya android cihazınıza ücretsiz Lumify ultrason uygulamasını indirin, transdüseri bağlayın ve taramaya hazır olun.

Lumify
Lumify

Taşınabilir MSK ultrasonda daha iyi görüş kalitesi

 

Lumify uygulaması MSK hastalarını güvenli ve hızlı bir şekilde değerlendirmenizi sağlayacak şekilde geliştirilmiş görüntü kalitesi sunar. Gelişmiş görüntüleme algoritmaları olağanüstü kalitede bir görüntü oluşturarak otomatik olarak ayar yapar. Gerekirse, basit ve sezgisel çok dokunuşlu arayüz aracılığıyla derinlik, kazanç, güç ve rengi ayarlayarak ince ayar da yapabilirsiniz.

Lumify
İsimler gerçek kişilere ait değildir.

Daima sizinle

 

Uyumlu akıllı telefonunuz veya android cihazınızdaki hasta muayenelerini ve görüntüleri saklayın ve inceleyin. Sonuçları e-posta, DICOM ile paylaşabilme veya paylaşımlı bir ağa aktarabilme özelliği sayesinde Lumify, taşınabilir MSK ultrason cihazınız hem açıkken hem de kapalıyken kolaylıkla işbirliği yapmanızı ve görüntüleri yönetmenizi sağlar.

Reacts device

Canlı entegre tele-ultrason

 

Gerçek zamanlı işbirliği, kliniğinizde viziteye çıktığınızda veya toplu tarama sırasında bazı hastalar için fark yaratabilir. Reacts platformlu Lumify, gördüğünüz önemli, gerçek zamanlı bilgileri diğer uzmanlarla paylaşmanızı sağlayarak canlı ultrason görüntülerini, videolarını ve sesleri eş zamanlı olarak yayınlamanıza ve uzmanlardan gerçek zamanlı olarak bildirim almanıza imkan sağlar. Bu işbirliği, hasta bakımında bir fark yaratabilecek özelliktedir. 

Lumify taşınabilir ultrason satın alın

Olağanüstü görüntüleme, üstün dayanıklılık ve kaliteli ultrasondan daha çok insan yararlansın diye erişilebilir fiyatlandırma   

Lumify hakkında daha fazla bilgi almak için bize ulaşın:  

Lumify app

You are about to visit a Philips global content page

You are about to visit the Philips USA website.

You are about to visit a Philips global content page

You are about to visit the Philips USA website.

Sitemiz Microsoft Edge, Google Chrome veya Firefox'un en son sürümüyle en iyi şekilde görüntülenebilir.