l image

Lumify, iç hastalıkları taramalarına yönelik mobil ultrason çözümüdür.


Lumify mobil ultrason cihazını vizite çıktığınızda rahatlıkla yanınızda taşıyabilirsiniz, işbirliğine dayalı tanı aracı olarak daima yardıma hazırdır. Uyumlu akıllı telefonunuzdan veya android cihazınızdan yüksek kalite görüntüler ve klipler paylaşın.

İç hastalıkları taramalarına yönelik mobil ultrason uygulamaları

S4-1

S4-1 taşınabilir ultrason transdüseri 5 adede kadar muayene türünü destekler

 

Sektör array Lumify S4-1 transdüser, uyumlu Android mobil cihazınızdan veya akıllı telefonunuzdan kardiyak fonksiyonunu incelemenize veya hızlıca FAST muayeneleri yapmanıza yardımcı olur. Lumify S4-1 ile görüntü kalitesinden ödün vermeden istediğiniz yere götürebileceğiniz bir cihazda Philips kalitesinde kardiyak görüntüleme yapabilirsiniz.

Lung
Akciğer
Cardiac
Kardiyak
Abdomen
Karın
OB/Gyn
Kadın Hast./Doğum
FAST
FAST
S4-1
L12-4

L12-4 transdüser 5 adede kadar muayene türünü destekler.

 

Yaralanan bir hastayı değerlendirirken ya da bir eklem enjeksiyonu yapmanız gerektiğinde, Lumify L12-4 taşınabilir ultrason cihazı olağanüstü detaylarla kas ve dokuyu görmenize imkan sağlar. Yüksek hassasiyet, daha fazla güvenirlik, tedavi planının daha kısa sürede hazırlanması ve yüksek hasta memnuniyeti demektir.

Lung
Akciğer
Vascular
Vasküler
Soft-tissue
Yumuşak Doku
MSK
MSK
superficial
Süperfisyal
L12-4
C5-2

C5-2 transdüser 4 farklı alanda görüntüleme yapılmasını destekler

 

Lumify, hasta başında yapılan taramaları yeni bir seviyeye taşıyarak neredeyse her yerde hızlı bir biçimde güvenilir değerlendirmeler yapmanıza yardımcı olur.

Lung
Akciğer
Abdomen
Karın
Gallbladder
Safra kesesi
OB/Gyn
Kadın Hast./Doğum
C5-2

İndirin, bağlayın ve tarama yapın

 

Google Play store'dan uyumlu Android akıllı telefonunuza veya mobil cihazınıza ücretsiz Lumify mobil ultrason uygulamasını indirin, transdüseri bağlayın ve taramaya hazır olun.

Lumify
Lumify

Mobil ultrasonda daha iyi görüş kalitesi

 

Lumify uygulaması, iç hastalıkları hastalarını güvenli ve hızlı bir şekilde değerlendirmenizi sağlayacak şekilde geliştirilmiş görüntüleme kalitesi sunar. Gelişmiş görüntüleme algoritmaları olağanüstü kalitede bir görüntü oluşturarak otomatik olarak ayar yapar. Basit ve sezgisel çok dokunuşlu bir arayüz aracılığıyla derinliğini, kazancı ve rengi ayarlayarak mobil ultrason cihazınızda ince ayarlı çekimler yapın.

Lumify
İsimler gerçek kişilere ait değildir.

Daima sizinle

 

Uyumlu akıllı telefonunuz veya mobil ultrason cihazınızdaki hasta muayenelerini ve görüntüleri saklayın ve inceleyin. Sonuçları e-posta, DICOM ile paylaşabilme veya paylaşımlı bir ağa aktarabilme özelliği sayesinde Lumify, cihazınız hem açıkken hem de kapalıyken kolaylıkla işbirliği yapmanızı ve görüntüleri yönetmenizi sağlar.

Reacts device

Canlı entegre tele-ultrason

 

Gerçek zamanlı uzmanlık akıllı cihazınız kadar yakınınızda. Konuşmaya diğer sağlık uzmanlarını dahil etmeniz gerektiğinde Reacts platformlu Lumify'a geçin. Gördüğünüz önemli, gerçek zamanlı tanılayıcı bilgileri diğer uzmanlarla paylaşarak canlı ultrason görüntülerini, videolarını ve sesleri eş zamanlı olarak yayınlayın ve uzmanlardan gerçek zamanlı olarak bildirim alın.

Lumify taşınabilir ultrason satın alın

Olağanüstü görüntüleme, üstün dayanıklılık ve kaliteli ultrasondan daha çok insan yararlansın diye erişilebilir fiyatlandırma   

Lumify hakkında daha fazla bilgi almak için bize ulaşın:  

Lumify app

You are about to visit a Philips global content page

You are about to visit the Philips USA website.

You are about to visit a Philips global content page

You are about to visit the Philips USA website.

Sitemiz Microsoft Edge, Google Chrome veya Firefox'un en son sürümüyle en iyi şekilde görüntülenebilir.