enhance throughput time large

Akut bakım için Lumify


Lumify'ı gittiğiniz her yere götürebileceğinizden acil serviste ekipman aramanıza gerek kalmadan tarama yapmaya başlayabilirsiniz. Avcunuzun içindeki yüksek kaliteli ultrason görüntülemesiyle önemli kararları daha hızlı alın ve prosedürlere ilişkin rehberlik elde edin.

*

Contact information

* This field is mandatory
*
*
*
*
*
*
*
*
*
By specifying your reason for contact we will be able to provide you with a better service.
We work with partners and distributors who may contact you about this Philips product on our behalf.
*
*

Final CEE consent

Acil tıp ve yoğun bakım ultrason uygulamaları

S4-1

S4-1 taşınabilir ultrason transdüseri 5 adede kadar muayene türünü destekler.

 

Sektör array Lumify S4-1 transdüser, uyumlu Android mobil cihazınızdan veya akıllı telefonunuzdan kardiyak fonksiyonunu incelemenize veya hızlıca FAST muayeneleri yapmanıza yardımcı olur. Lumify S4-1 ile görüntü kalitesinden ödün vermeden istediğiniz yere götürebileceğiniz bir cihazda Philips kalitesinde kardiyak görüntüleme yapabilirsiniz.

Lung
Akciğer
Cardiac
Kardiyak
Abdomen
Karın
OB/Gyn
Kadın Hast./Doğum
FAST
FAST
S4-1
L12-4

L12-4 transdüser 5 adede kadar muayene türünü destekler.

 

Yaralanan bir hastayı değerlendirirken ya da bir eklem enjeksiyonu yapmanız gerektiğinde, Lumify L12-4 taşınabilir ultrason cihazı olağanüstü detaylarla kas ve dokuyu görmenize imkan sağlar. Yüksek hassasiyet, daha fazla güvenirlik, tedavi planının daha kısa sürede hazırlanması ve yüksek hasta memnuniyeti demektir.

Lung
Akciğer
Vascular
Vasküler
Soft-tissue
Yumuşak Doku
MSK
MSK
superficial
Süperfisyal
L12-4
c5-2

C5-2 transdüser 4 farklı alanda görüntüleme yapılmasını destekler

 

Konveks Lumify C5-2 transdüser, direkt olarak uyumlu akıllı telefonunuzdan veya cihazınızdan safra taşlarını kontrol etme veya hızlıca FAST muayenesi gerçekleştirme konusunda size yardımcı olabilir. İnanılmaz görüntü kalitesi ve çoklu tarama türleri ile Lumify, ultrasona ihtiyaç duyulan her an hızlı değerlendirmeler yapmanıza yardımcı olur.

Lung
Akciğer
Abdomen
Karın
Gallbladder
Gallbladder
OB/Gyn
Kadın Hast./Doğum
C5-2

İndirin, bağlayın ve tarayın

 

Ücretsiz Lumify ultrason uygulamasını Google Play store'dan uyumlu Android akıllı cihazınıza indirin, transdüseri bağlayın ve taramaya hazır olun.

Lumify
Lumify

Olağanüstü görüş

 

Lumify uygulaması, akut bakım hastalarını acil tıp ve yoğun bakım ultrasonu açısından hızlı ve güvenilir bir şekilde değerlendirmenize yardımcı olacak şekilde gelişmiş görüntüleme yapmanızı sağlar. Gelişmiş görüntüleme algoritmaları olağanüstü kalitede bir görüntü oluşturarak otomatik olarak ayar yapar. Basit ve sezgisel çok dokunuşlu bir arayüz aracılığıyla derinliği, kazancı ve rengi ayarlayarak ince ayarlı taramalar yapın.

Lumify
İsimler gerçek kişilere ait değildir.

Daima sizinle

 

Uyumlu akıllı telefonunuz veya cihazınızdaki hasta muayenelerini ve görüntüleri saklayın ve inceleyin. Sonuçları e-posta, DICOM ile paylaşabilme veya paylaşımlı bir ağa aktarabilme özelliği sayesinde Lumify, cihazınız hem açıkken hem de kapalıyken kolaylıkla işbirliği yapmanızı ve acil ve yoğun bakım ultrason görüntülerini yönetmenizi sağlar.

Reacts device

Canlı entegre tele-ultrason

 

Gerçek zamanlı işbirliği zamanla yarıştığınızda bazı hastalar için bir fark yaratabilir. Reacts platformlu Lumify canlı ultrason görüntülerini, videolarını ve seslerini eş zamanlı olarak yayınlamanızı sağlar. İster acil serviste, ister sahada veya hareket halinde olun, ekip üyeleriyle işbirliği kurarak zamandan büyük ölçüde tasarruf edebilirsiniz ve tıbbi görevlilerin hastaya en iyi bakımı sunmasını sağlayabilirsiniz.

Lumify taşınabilir ultrason satın alın

Olağanüstü görüntüleme, üstün dayanıklılık ve kaliteli ultrasondan daha çok insan yararlansın diye erişilebilir fiyatlandırma   

Lumify hakkında daha fazla bilgi almak için bize ulaşın:  

Lumify app

You are about to visit a Philips global content page

You are about to visit the Philips USA website.

You are about to visit a Philips global content page

You are about to visit the Philips USA website.

Sitemiz Microsoft Edge, Google Chrome veya Firefox'un en son sürümüyle en iyi şekilde görüntülenebilir.