• Peşin fiyatına 9 taksit

 • Tüm siparişlerde kargo bedava!

 • 2 yıl garanti

1
0

Sepetim

Alışveriş sepetinizde ürün bulunmuyor.

  Tam olarak ihtiyacınız olan desteği alın
  Ürününüz için özel bir çözüm mü arıyorsunuz?

  Philips Tıraş Makinem iyi sonuçlar vermiyor

  Philips Tıraş Makineniz beklediğiniz sonuçları vermiyorsa aşağıdaki olası nedenleri ve bunların nasıl çözüleceğine dair önerilerimizi okuyun.
   

  Philips Tıraş Makineniz kirlidir

  Tıraş makineniz kirli olduğundan performansı düşmüş olabilir. İçinde sıkışmış saç veya kir parçacıkları olabilir ve bu da tıraş başlıklarının düzgün çalışmamasına neden olur.

  Bu sorunu gidermek için tıraş makinenizi düzgün şekilde temizleyin. Mümkünse tıraş başlıklarını çıkarın ve tıraş makinenizin içini de temizleyin. Ayrıntılı temizlik talimatları için kullanım kılavuzunuza bakın veya aşağıdaki videoyu izleyin.

  Bazı tıraş makinelerinde, tıraş makinesinin temizlenmesi gerektiğini bildirmek için bir temizleme hatırlatıcısı simgesi yanıp söner.

  Philips Tıraş Makineniz düzgün bir şekilde birleştirilmemiştir

  Tıraş makinenizin düzgün çalışmamasının nedeni doğru birleştirilmemesi de olabilir. Tıraş makinenizi yeniden birleştirme ile ilgili tüm talimatlar için kullanım kılavuzunuza veya aşağıdaki videoya bakın.
   

  Tıraş sırasında doğru hareketleri uygulayın

  Philips Tıraş Makinenizle tıraş olurken, tıraş makinesi ile yüzünüzde yavaş dairesel hareketler yaptığınızda en iyi sonuçları elde edersiniz. S7000 ve S9000'in en yeni modelleri, hareket sensörü kontrolü sayesinde mükemmel dairesel hareketler yapmanıza yardımcı olur.
   

  Cildinize bir alışma süresi tanıyın

  İlk kez bir Philips Tıraş Makinesi kullanıyorsanız cildinizin elektrikli tıraş makinesine alışması gerektiğini unutmayın. Bu, başlarda cildinizin biraz tahriş olabileceği anlamına gelir. Yeni Philips Tıraş Makinenize alışmak için kendinize 2-3 hafta süre tanıyın.

  Tıraştan sonra cildinizi rahatlatmak için hafif bir nemlendirici veya tıraş sonrası losyonu da kullanabilirsiniz.
   

  Uzun sakallarınızı tıraştan önce kısaltın

  Uzun sakalları tıraş etmek rahatsızlık verebilir ve cildin tahriş olmasına yol açabilir.

  Birkaç gün tıraş olmadıysanız ve sık bir sakalınız varsa tıraşa başlamadan önce sakalınızı kısaltmanız kolaylık sağlayacaktır. Bu teknik, tıraş süresini kısaltmanıza da yardımcı olur.

  Bazı Philips Tıraş Makineleri sakalınızı düzeltmek için kullanabileceğiniz bir düzeltme aparatıyla birlikte gelir. Aksi takdirde, normal sakal düzelticinizi kullanın.
   

  Nazik olun ve doğru miktarda basınç uygulayın

  Özellikle tahrişe yatkın, hassas bir cildiniz varsa tıraş olurken cihazı dikkatli kullanmak önemlidir. Tıraş makinesini cildinize çok fazla bastırmayın. Yalnızca sakalınızın dik durmasını ve bu sayede tıraş makinesinin bıçaklarının sakalınızı daha kolay yakalayıp kesmesini sağlayacak kadar, hassas bir şekilde bastırın.

  Hassas bir şekilde bastırmak tıraş makinesi ve cildiniz arasındaki sürtünmeyi de azaltarak daha rahat bir tıraş deneyimi sağlar. S9000'in en yeni modelleri, basınç koruma özelliği sayesinde doğru miktarda basınç uygulamanıza yardımcı olur.
   

  Sitemiz Microsoft Edge, Google Chrome veya Firefox'un en son sürümüyle en iyi şekilde görüntülenebilir.