Musluğa takılır su arıtıcısı

  Musluğa takılır su arıtıcısı

  Kolaylıkla elde edebileceğiniz saf su

  Micro Pure filtre ile bakterileri, zararlı organik maddeleri ve kloru ortadan kaldırıp, sudaki iyi mineralleri koruyarak saf su üreten kompakt ve kurulumu kolay su arıtıcı. Tüm faydaları görün

Videolar

[trigger to render Video Gallery]

Görüntüler

Kolaylıkla elde edebileceğiniz saf su

Micro Pure filtre ile

 • Bütün bakterileri, zararlı organik maddeleri ve kloru ortadan kaldırır

  Micro Pure filtre, temiz, güvenli ve lezzetli içme suyu için bütün bakterileri, yabancı maddeleri ve kokuları gideren bir çoklu filtreleme sistemidir. Tüm bakterilerin %99,99'unun etkili şekilde yok edilmesi için 520 milyar mikro gözenek içeren, yüksek teknoloji ürünü için boş elyaf zar ve hoş olmayan klor, kötü tat ve kokuyu gideren granül etkin karbondan oluşur. Filtre ayrıca, insan sağlığı için çok önemli olan ve suda bulunan yararlı mineralleri korur.

 • Saflık Koruma uyarısı, filtre değiştirme zamanını gösterir

  Gelişmiş ve basit renklerle kodlanmış Saflık Koruma uyarısı, maksimum sadeliğiyle filtreyi değiştirme zamanının geldiğini kullanıcılara bildiriyor: Zarın rengi koyu gri veya kahverengiye döndüğü zaman, filtreyi değiştirme vakti gelmiş demektir.

 • Hi-flow ile dakikada maksimum 2 litre

  Bu kompakt su arıtıcı, dakikada maksimum 2 litre su akışına sahiptir ve filtrelenmemiş suyun normal akış hızında çok az bir değişikliğe neden olur. Su seçim kolunu çevirerek, normal veya sprey akışlı filtrelenmemiş su veya sprey akışı filtrelenmiş su seçeneğine sahip olursunuz.

 • Musluğunuza kolayca monte etmek için Quick Fit musluk adaptörleri

  Bu gelişmiş su arıtıcı, arıtıcınızı musluğunuza kolayca ve zahmetsizce takabilmenize yardımcı olmak için pek çok özel Quick Fit musluk adaptörüyle birlikte satılıyor: Gerçek duygu ve sadelik.

 • Kolay filtre değişimi için üstün Hızlı Döndürme mekanizması

  Üstün Hızlı Döndürme filtre değiştirme mekanizması, su arıtıcınıza duygu ve sadelik katarak filtre değiştirmeyi hızlı, kolay ve güvenli hale getiriyor.

 • Elektrik enerjisi gerekmeden maksimum performans

  Elektrik enerjisi olmadan çalışarak maksimum performans sağlar. Sürdürülebilirliği destekler.

Tüm teknik özellikleri gör

Bu ürün için aksesuarlar

Tüm aksesuarları görün
* Önerilen perakende satış fiyatı
Philips ailesine siz de katılın

En son görüntülenen ürünler

İlginizi çekebilecekler: