Kablosuz Müzik İstasyonu

  Kablosuz Müzik İstasyonu

  Her odadan tüm müzik koleksiyonunuza erişin

  Her odadan CD koleksiyonunuzun tamamına erişin ve dinleyin. Sadece mevcut ses sisteminize bağlayın ve artık müzik sizi evinizin her yerinde izlesin. Uzaktan Kumandası ve LCD ekranıyla kolay gezinme

Videolar

[trigger to render Video Gallery]

Görüntüler

Her odadan tüm müzik koleksiyonunuza erişin

Ses sisteminize ekleyin

 • Müzik Merkezi ve İstasyonlar arasında kablosuz müzik akışı

  Müzik Merkezi ve İstasyonlar arasında kablosuz müzik akışı

  Kablosuz akışla, büyük müzik dosyalarını indirip ses cihazınızda saklamanıza gerek yok. En sevdiğiniz şarkıları, tüm Müzik İstasyonlarına sürekli olarak yayınlanırken dinleyebilirsiniz. Müzik Beni İzliyor özelliğini kullanarak, gezinme ve çalma işlemlerini tekrarlamadan, evin her yerinde müziğin sizi izlemesini sağlayın. Müzik Yayını, istediğiniz müziği Merkez'den tüm İstasyonlara aynı anda yayınlar. Odam, Müziğim özellikleri ile, aile üyelerinden herhangi biri Kablosuz Müzik Merkezi veya İstasyonu olan herhangi bir odadan arşivdeki müziklerin tadını çıkarabilir.

 • Müzik Beni İzliyor: Müziğinizi evin her yerine beraberinizde taşıyın

  Müzik Beni İzliyor: Müziğinizi evin her yerine beraberinizde taşıyın

  Müzik Beni İzliyor özelliği sevdiğiniz müziği, parçayı yeniden bulma ya da çalma gereksinimi olmadan evinizin içinde odadan odaya taşımanızı sağlar. Sadece bir düğmeye basarak, en sevdiğiniz şarkı evin içinde gittiğiniz her yerde sizi izler.

 • Tüm İstasyonlara eşzamanlı çalma için Müzik Yayını

  Tüm İstasyonlara eşzamanlı çalma için Müzik Yayını

  Ev partilerinizde kendi DJ'iniz olun ve Kablosuz Ses Merkezi ile sevdiğiniz dans müziğini evinizin farklı yerlerinde kurulmuş Kablosuz Ses İstasyonlarına eşzamanlı olarak yayınlayın. Partiler için mükemmel!

 • 5'e kadar Wi-Fi İstasyonu ekleyerek sisteminizi genişletin

  5'e kadar Wi-Fi İstasyonu ekleyerek sisteminizi genişletin

  Evinizdeki bir veya her odayı müziğinizle doldurun. Kablo yok, zorluk yok ve müzik seçimi konusunda aile üyeleriyle kavga etmek yok. Streamium kablosuz müzik merkezi ile sadece müziğini kaydedip dinlemekle kalmaz, ayrıca bir parça veya farklı parçalarla, evinizdeki 5'e kadar Streamium istasyonuna yayın yapabilirsiniz. Benim Odam, Benim Müziğim, ve Müzik Yayını gibi dahili ve yenilikçi özelliklerle kolaydır. Müziği özgür bırakın ve evinizin her köşesinde zevkini çıkarın.

 • Çoklu kullanıcı erişimi 5 adete kadar istasyon akışı sağlar

  Ailenin beş farklı odadaki beş farklı üyesi, Kablosuz Ses Merkeziyle aynı anda kendi seçtikleri müziğe erişip dinleyebilir.

 • PC'den UPnP ile kablosuz akış

  Evrensel Tak ve Çalıştır, sizi müzik almak veya aktarmak için herhangi bir Evrensel Tak ve Çalıştır cihazına bağlayan endüstri standardı bir teknolojidir. Kablosuz Müzik Merkezi'niz Evrensel Tak ve Çalıştır'ı, diğer Evrensel Tak ve Çalıştır cihazlarına kolay ve standart bir yolla bağlanmanızı sağlamak için kullanılmaktadır. Kablosuz Müzik Merkezi'nizi müzik almak veya aktarmak için kolayca diğer ortam cihazlarına bağlayabilirsiniz.

 • Sanatçı, albüm ya da çalma listesine Doğrudan İçerik Erişimi

  Belirli bir sanatçının en sevdiğiniz şarkısını bulmak için artık yüzlerce CD içinde arama yapmanıza gerek yok. Philips Kablosuz Ses Merkezinin dahili kolay öğrenilir Kullanıcı Arayüzü ile, sabit diskinizde saklanan (750 CD'ye kadar) dijital müzik koleksiyonunuza neredeyse anında ve doğrudan erişim sağlayabilir ve Sanatçı, Albüm, Çalma Listesi, Tarz ya da Parçaya göre listelenmiş müzik içinde doğrudan dinlemek istediğiniz müziğe ulaşabilirsiniz.

Tüm teknik özellikleri gör
 • Windows logosu, Microsoft Corporation'ın Amerika Birleşik Devletleri ve/veya başka ülkelerdeki ticari markaları ya da tescilli ticari markalarıdır.

En son görüntülenen ürünler

İlginizi çekebilecekler: