Kablosuz Müzik Merkezi

  Kablosuz Müzik Merkezi

  Müzik keyfini tek sistemle çıkarın

  80 GB sabit diskli tümü bir arada WAC3500D Kablosuz Müzik Merkezi, size gerçek rahatlığı sağlayacak şekilde PC'den müzik dinlemenizi, iPod'unuzu bağlamanızı, USB aygıtları bağlayıp müzik dinlemenizi ve Sabit Diskten müzik dinlemenizi sağlar - üstelik tümü mükemmel ses kalitesinde.

Videolar

[trigger to render Video Gallery]

Görüntüler

Müzik keyfini tek sistemle çıkarın

 • 1500 CD'ye kadar saklama ve çalma için 80 GB sabit disk

  1500 CD'ye kadar saklama ve çalma için 80 GB sabit disk

  80 GB sabit disk, dijital ses dosyalarınız için 1500'e kadar ses CD'sini kolayca saklayabileceğiniz çok geniş bir kapasite sunar. Yerden kazandıran akıllı ve kolay erişimli müzik koleksiyonu yönetimi, üstelik hepsi tek bir yerde.

 • Uzaktan kumanda ile alfanümerik arama

  Uzaktan kumanda ile alfanümerik arama

  Uzaktan kumandadaki Alfanümerik arama fonksiyonu ile istediğiniz sanatçıyı, şarkıyı veya albümü kolayca bulabilirsiniz. Tek yapmanız gereken uzaktan kumanda üzerindeki 'Search' (Arama) tuşuna basmak ve istediğiniz parça, sanatçı ya da albüm adının ilk birkaç harfini veya rakamını yazmak. Yaptığınız girişe en uygun sonuçlar hemen karşınıza çıkacak. Tüm koleksiyonunuzda veya çalma listenizde satır satır gezip zaman kaybetmeye artık son.

 • 5'e kadar Wi-Fi İstasyonu ekleyerek sisteminizi genişletin

  5'e kadar Wi-Fi İstasyonu ekleyerek sisteminizi genişletin

  Evinizdeki bir veya her odayı müziğinizle doldurun. Kablo yok, zorluk yok ve müzik seçimi konusunda aile üyeleriyle kavga etmek yok. Streamium kablosuz müzik merkezi ile sadece müziğini kaydedip dinlemekle kalmaz, ayrıca bir parça veya farklı parçalarla, evinizdeki 5'e kadar Streamium istasyonuna yayın yapabilirsiniz. Benim Odam, Benim Müziğim, ve Müzik Yayını gibi dahili ve yenilikçi özelliklerle kolaydır. Müziği özgür bırakın ve evinizin her köşesinde zevkini çıkarın.

 • iPod'unuzu bağlayın ve şarj edin ve kaliteli sesle müziğin keyfini çıkarın

  iPod bağlantı konsolu ile iPod'unuzu Streamium Kablosuz müzik merkezine doğrudan bağlayarak üstün ses kalitesinin keyfini yaşayabilirsiniz. Streamium sistemini 'Portatif' moduna getirin ve iPod'unuzu bağlayın. Streamium uzaktan kumandasını kullanarak iPod'unuzdaki müzikler arasında gezinin, müziğinizi seçin ve çalın. Streamium, bağlı olan iPod'unuzu otomatik olarak şarj eder.

 • USB flash bellek cihazınızı doğrudan takın ve çalıştırın

  Streamium'da Doğrudan USB modunu seçtiğinizde, taşınabilir USB müzik çalarınızdaki müziğe anında erişerek Streamium merkezi veya istasyonu üzerinden dinleyebilirsiniz. Doğrudan USB sayesinde bir USB cihazından MP3, AAC ve WMA müzik dosyalarını dinleyebilir ve evinizde mükemmel ses kalitesinin keyfini çıkarabilirsiniz.

 • Sınıf 'D' dijital amplifikatör ile kaliteli ses performansı

  Sınıf 'D' Dijital Amplifikatör, analog sinyali alır, dijital sinyale dönüştürür, sonra da sinyali dijital olarak güçlendirir. Daha sonra sinyal demodülasyon filtresine girerek nihai çıkış oluşturulur. Güçlendirilmiş dijital çıkış, gelişmiş ses kalitesi dahil olmak üzere, dijital sesin tüm avantajlarını sunar. Ayrıca Sınıf 'D' Dijital Amplifikatör, geleneksel AB amplifikatörlere kıyasla %90 daha etkilidir. Bu yüksek verimlilik, az yer kaplayan güçlü bir amplifikatör anlamına gelir.

Tüm teknik özellikleri gör

En son görüntülenen ürünler

İlginizi çekebilecekler: