Messenger Telefonu

  Messenger Telefonu

  Tüm dünya ile ÜCRETSİZ İnternet görüşmesi*

  VOIP433 ikili DECT telefon, Windows Live™ Messenger ile ucuz veya ücretsiz telefon görüşmesi yaparken normal telefon görüşmesi de yapabilmenizi sağlar. Messenger tuşuna basarak kişiler listenize kolayca ulaşın.

Videolar

[trigger to render Video Gallery]

Görüntüler

Tüm dünya ile ÜCRETSİZ İnternet görüşmesi*

 • Windows Live™ Messenger* ile tüm dünyayla ücretsiz görüşme

  *Sadece, Windows Live™ Messenger 8.0 üzerinden Windows Live™ Messenger veya MSN Messenger'ınızdaki çevrimiçi kişilere bağlanır. Sistem gereksinimleri: Windows XP veya üzeri / Windows Live™ Messenger 8.0. Şu adresi ziyaret edin: http://get.live.com/messenger/overview. Ayrıca satılan İnternet bağlantısı gerekir (geniş bant önerilir). Microsoft, Windows, Windows logosu, Windows Live ve MSN, Microsoft Corporation'ın Amerika Birleşik Devletleri'nde ve/veya başka ülkelerdeki tescilli ticari markaları ya da ticari markaları olup Microsoft lisansıyla kullanılmaktadırlar.

 • Tek ahizede normal görüşmeler ve Windows Live™ Messenger görüşmeleri

  VOIP 433, normal PSTN prizine ve bilgisayarın USB portuna bağlanır. Bu nedenle, aynı ahizeyle normal görüşmeler veya Windows Live™ Messenger üzerinden Ücretsiz İnternet görüşmeleri yapabilirsiniz.

 • Doğrudan Windows Live™ Messenger tuşu

  Windows Live™ Messenger tuşuna bir kez basarak Windows Live™ Messenger veya MSN® Messenger kişiler listenize doğrudan erişebilirsiniz. Windows Live™ Messenger veya MSN® programlarında oturum açan kullanıcıların listesi ve bağlantı durumları gösterilir.

 • Çevrimiçi olanları otomatik olarak görün

  Bilgisayar başında oturmadan İnternet üzerinden Ücretsiz konuşma keyfini çıkarın. Windows Live™ kısayol tuşuna basarak, Windows Live™ Messenger kişiler listenize doğrudan telefonunuzdan erişebilirsiniz.

 • Windows Live Call** ile standart telefon numaralarını ucuz arama

  Windows Live™ Call, standart telefon numaralarını (sabit veya cep telefonları), dünya çapında ucuza arama olanağı sağlar .** Bu servis, Windows Live™ Messenger üzerinden sağlanır ve ilgili üçüncü tarafça sağlanan ücretli servis aboneliği gerektirir.

 • Windows - Tak ve çalıştır kurulumuyla otomatik algılama

  Kurulumun otomatik olarak yapılması için yapmanız gereken tek şey, telefonunuzu bilgisayarınızın USB portuna bağlamak. Windows, telefonu otomatik olarak tanıyacaktır. Bu tam bir tak ve kullan özelliğidir.

Tüm teknik özellikleri gör

En son görüntülenen ürünler

İlginizi çekebilecekler: