Elektrik hattı ethernet adaptörü

  Elektrik hattı ethernet adaptörü

  Mevcut elektrik hattı ethernet ağınızı genişletin

  Philips evinizdeki mevcut kabloları kullanarak Internet bağlantınızı ve ağınızı bilgisayarlarınız arasında paylaştırmanın gerçekten kolay bir yolunu sunuyor. Sadece ek bir elektrik hattı ethernet adaptörünü takın ve mevcut elektrik hattı ethernet ağınızı genişletin. Tüm faydaları görün

Videolar

[trigger to render Video Gallery]

Görüntüler

Mevcut elektrik hattı ethernet ağınızı genişletin

Sadece takın!

 • Evinizdeki elektrik prizini Internet erişim noktasına dönüştürün

  Evinizdeki mevcut elektrik kabloları kullanılarak kolayca bir ev ağı kurulabilir. Bu işlem, temelde elektrik prizinizi ağ erişim noktasına dönüştürür. Bu, her odada kolay erişim sağlar ve ev içinde çalışma yapılmasına yol açmaz ve ek kablolalamaya gereksinim duymaz.

 • 85 Mb/s değerine kadar son derece hızlı veri aktarımı

  Evinizdeki mevcut elektrik kablolarıyla ev ağınızın hızını 85 Mb/s değerine kadar artırın. Bu yüksek hız performansı, hızlı veri aktarımı ve veri erişimine olanak sağlar ve 30 Mb/s değerine kadar iletim hızına ulaşmanıza olanak sağlar.

 • Evrensel HomePlug standardıyla tam uyumlu

  Elektrik hattı üzerinden haberleşmeye dair dünya çapındaki standart HomePlug olarak adlandırılır. HomePlug teknolojisi, evinizdeki geçerli güç kaynağını veriler ve ortamlar için iletişim standardı olarak kullanır. Bu standart, Philips ve dünya daki diğer tanınmış şirketler tarafından desteklenmektedir.

 • Evinizdeki elektrik kablolarıyla 200 metreye kadar veri iletimi

  Evden aktarılması gereken sinyaller, evinizdeki kabloları kullanır ve 200 metre elektrik kablolama seviyesine ulaşabilir. Bu, evinizin tamamen kapsanmasını sağlar.

 • Müzik, video dosyaları ve oyunlar gibi dijital ortamları paylaşın

  Genişbant erişiminizi paylaşın ve bilgisayarlarınızı ağa bağlayın. Bir bilgisayardaki müzikler, fotoğraflar, DVD kalitesinde video dosyaları ve çevrimiçi oyunların keyfini başka bir bilgisayarda çıkarabilir ve evinizin her odasında IP-TV olmasını sağlayabilirsiniz.

 • 56 bit DES kodlamayla güvenli gizlilik

  Elektrik hattı ethernet adaptörler, 56 bit DES şifreleme kullanarak herkesin gizliliğini yüksek seviyede korumak için güvenlik koruması sunmaktadır. Bu, size istemediğiniz kişilerin verileri bozmasını, verilere erişmesini ve verileri kullanmasını engelleyen güvenli bir bağlantı sunar. Güvenlik parolanızı kurmak için Windows 2000 veya XP gereklidir.

 • Yeni kablo gerekmez, evinizdeki elektrik kablolarıyla kullanabilirsiniz.

  Mevcut elektrik hattı kablolarının kullanımıyla, evinizde delikler açmanıza ve ilave kablolama yapmanıza gerek kalmaz. Ethernet adaptörünü sadece elektrik prizine taktığınızda bağlanır ve evinizdeki mevcut elektrik hattı altyapısını kullanır.

 • Anında bağlantı, gerçek tak ve çalıştır

  Elektrik hattı ethernet adaptörü elektrik prizinize doğrudan takılabilir ve 5 dakikadan kısa bir sürede hızlı ve kolayca kurabilirsiniz. Son derece basit: takın çalışsın.

 • Sadece bir ilave elektrik hattı ethernet adaptörü ekleyin

  Ölçeklenebilir gerçek bir çözüm olan elektrik hattı adaptörü, ağ bağlantı seçeneklerinizi kolayca genişletmenize olanak sağlar. Ek elektrik hattı bağlantısı için, ağınıza sadece daha fazla adaptör ekleyin.

Tüm teknik özellikleri gör

En son görüntülenen ürünler

İlginizi çekebilecekler: