Evrensel uzaktan kumanda

  TV all

  Evrensel uzaktan kumanda

  Değerli bir değiştirme

  Bu sağlam ve kullanımı kolay kumanda, eski veya bozuk kumandalarınızın yerine kullanmak için idealdir. Üçe kadar cihazı çalıştırır, markaların büyük çoğunluğu ile uyumludur ve Philips ekipmanlarıyla birlikte kullanılmaya hazırdır. Tüm faydaları görün

Videolar

[trigger to render Video Gallery]

Görüntüler

Evrensel uzaktan kumanda

TV/VCR/DVD için 3'ü 1 arada SRU3030/53 Benzer ürünler bul

Değerli bir değiştirme

800'ün üstünde markayla uyumlu

 • TV, DVD oynatıcı/kaydedici ve VCR için 3'ü 1 arada uzatan kumanda

  Markası ve modeli ne olursa olsun tüm TV, DVD oynatıcı/kaydedici ve VCR ürünlerini çalıştıran, tüm kumandalarınızın yerine kullanabileceğiniz tek bir ünite.

 • Philips donanımlarla kullanmaya hazırdır

  Philips donanıma sahipseniz, evrensel uzaktan kumandayı programlayama gerek kalmadan kullanabilirsiniz, çünkü tüm tuşlar, Philips için önceden programlanmıştır.

 • Büyük tuşlar kullanım ve okunabilirliği artırır

  Büyük tuşlar, kumanda tuşunun üzerindeki yazının daha iyi okunmasını sağlar. Ayrıca, standart kumanda tuşundan 2 mm daha büyük boyutuyla, tuşa basmak daha kolay hale gelir.

 • Koruyucu çerçeve, konforlu ve sağlam bir tutuş sağlar.

  Özel lastik çerçevenin sağladığı ekstra koruma, kumandanın kırılma olasılığını azaltır. Ayrıca, kumandanın elinizde rahat ve sağlam bir şekilde tutulmasını da sağlar.

 • Özel web sitesi aracılığıyla URC destek servisi

  Tüm markalar için tüm kodların Philips URC web sitesi tarafından sağlandığı, uzaktan kumandanız için özel destek servisi.

Tüm teknik özellikleri gör

En son görüntülenen ürünler

İlginizi çekebilecekler: