1

Dizüstü bilgisayar web kamerası

  -{discount-percentage}%

  Dizüstü bilgisayar web kamerası

  Dünya çapında web kameranız

  Gerçek 2 megapiksel ile yüksek kaliteli videoların ve fotoğrafların keyfini çıkarın. Otomatik odak özelliğim, manuel ayarlama olmadan net görüntüler sağlar ve geniş açı objektifim sizin ve ailenizin en iyi görüş alanına sığmanızı sağlar. Mükemmelim, hafif bir seyahat arkadaşıyım.

  Maalesef bu ürün artık mevcut değil

Videolar

[trigger to render Video Gallery]

Görüntüler

Dünya çapında web kameranız

Gerçek 2 megapiksel ile yüksek kaliteli videoların ve fotoğrafların keyfini çıkarın. Otomatik odak özelliğim, manuel ayarlama olmadan net görüntüler sağlar ve geniş açı objektifim sizin ve ailenizin en iyi görüş alanına sığmanızı sağlar. Mükemmelim, hafif bir seyahat arkadaşıyım.

Maalesef bu ürün artık mevcut değil

Dünya çapında web kameranız

Gerçek 2,0 megapiksel

 • Titreşimsiz video için Dijital Doğal Hareket

  Titreşimsiz video için Dijital Doğal Hareket

  Philips, hareketli görüntü içeriğinde görünebilen sarsılma efektini ortadan kaldırmak için Dijital Doğal Hareket fonksiyonunu keşfetti. Dijital Doğal Hareket, resimdeki hareketi önceden tahmin eder ve hem yayınlanan hem de kayıtlı olan film malzemelerindeki sarsıntı hareketlerini düzeltir. Bunun sonucunda elde edilen düzgün hareket çıkışı ve mükemmel keskinlik görüntüleme deneyimini daha yüksek bir seviyeye taşır.

 • Yüksek kaliteli video için gerçek 2 megapiksel

  Mega Piksel sayısı görüntü kalitesini belirleyen en önemli faktördür. 2,0 megapiksel CMOS sensör size daha önce hiçbir web kamerasının sunmadığı yüksek kaliteyi sunar.

 • Skype yüksek kaliteli video sertifikalı

  Bu web kamerası Skype sertifikalıdır. Yani dünyanın herhangi bir yerine ücretsiz çağrı yaparken veya anlık mesaj gönderirken yüksek kalitede görüntü ve ses alacağınızdan emin olabilirsiniz.

 • 8 megapiksel gelişmiş görüntü çözünürlüğü

  Web kameranız 8 Mega Piksel (yazılımla geliştirilmiş) çözünürlükte fotoğraflarla size daha fazla ayrıntı sunar. Bu, yüksek çözünürlüklü poster boyutunda resimlerin yazdırılması için yeterlidir.

 • Son derece net video ve fotoğraflar için otomatik odak

  Son derece net video ve fotoğraflar sağlar. Görüntü sensörü netlikte bir kayıp algıladığında, otomatik odaklama özelliği manuel olarak ayarlamaya gerek kalmadan merceği hızlı ve hassas biçimde yeniden ayarlar. Artık, Philips'in özel yeni odaklama algoritmasıyla daha da hızlı.

 • Geniş açılı objektif, kareye daha fazla kişinin girmesini sağlar

  Yüksek kaliteli, geniş açılı cam objektif ile daha geniş bir görüş alanı elde edersiniz. Geniş açılı objektif, geniş açılı fotoğraf objektifi gibi çalışır ve video kalitesinden taviz vermeden daha fazla kişiyi kareye dahil edebilir.

 • Daha çok detay, derinlik ve netlik için Pixel Plus 2

  Pixel Plus 2 ile web kameranız her zaman son derece ayrıntılı, doğal görünümlü, keskin görüntüler üretecektir. Bunun nedeni bilgisayar videosuna eklenen yenilikçi TV görüntüleme teknolojisi Pixel Plus 2 işlemcisinin gücüdür. Satır ve piksel sayısını artırarak elde edilebilecek olan en iyi görüntüyü sağlar.

 • Çift dahili mikrofon, stereo deneyimini zenginleştirir

  Sesinizin doğallığını koruyarak kristal netliğinde stereo olarak duyulmasını sağlayın. Çift dahili yönlendirmeli mikrofon ve Philips patentli ses yayma teknolojisi, gürültü ve yankı içermeyen sanal bir bölge oluşturur. Sadece kullanıcının sesi alınırken, diğer sesler en aza indirgenir.

 • Gürültü engelleme ve yankı azaltma

  Bu mükemmel gürültü engelleme teknolojisi, arka plandaki gürültüyü azaltır ve hem gürültülü, hem de sessiz ortamlarda konuşma netliğini artırır. Aynı zamanda yankıyı azaltarak karşı tarafın sizi daha iyi duyabilmesini sağlar.

 • Birlikte verilen bağlantı, dizüstü bilgisayarınıza ve monitörünüze kolayca sabitlenir

  Birlikte verilen bağlantı, dizüstü bilgisayar ve LCD monitöre uyar.

 • Çizilmeye dayanıklı koruyucu objektif kapağı

  Koruyucu objektif kapağını standart donanım olarak sunan ilk web kamerası. Seyahat sırasında yüksek kaliteli, beş elemanlı cam objektifi toza ve çizilmelere karşı korur.

Tüm teknik özellikleri gör

En son görüntülenen ürünler

İlginizi çekebilecekler: